23 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyniki NFL Scouting Combine 2022: wyścig RB1 zacieśnia się, a Breece Hall wyróżnia się, OL prezentuje historyczną prędkość

Wyniki NFL Scouting Combine 2022: wyścig RB1 zacieśnia się, a Breece Hall wyróżnia się, OL prezentuje historyczną prędkość

Ofensywni liniowi i biegacze wyszli na boisko w piątek wieczorem, aby zakończyć ofensywną część tygodnia. Niektóre z kursów powszechnie oczekiwanych w pierwszej rundzie są zgodne z hype.

Poniżej znajdziesz kilka godnych uwagi dań z nocy. Wrócimy z relacjami na żywo z linebackerów i linebackerów w sobotę, począwszy od 16:00 ET.

Decyzja Jaguara o zajęciu pierwszego miejsca staje się coraz bardziej skomplikowana

Ofensywny atak Ikem Ekwonu NC State zdominował testy lekkoatletyczne i treningi terenowe w Indianapolis. Przebiegł 4,93 sekundy 40 jardów i pokazał szybkie stopy podczas ćwiczeń. Odpowiadając na atak stanu Mississippi, Charles Cross również przebiegł 4,95 sekundy z odległości 40 jardów. Ponieważ Evan Neal z Alabamy zdecydował się nie występować, Ekwonu i Cross mogli zapełnić lukę pod względem preferowanego gracza, który ma być utrzymany przez Jaguarów. Oczywiście, Aidan Hutchinson z Michigan i Kayvon Thibodeaux z Oregonu mogą mieć coś do powiedzenia na temat soboty.

Ogólnie rzecz biorąc, mężczyźni z linii szturmowych zostali bardzo dobrze przetestowani. Według NFL12 przebiegło doskok na 40 jardów w czasie krótszym niż 5,00 sekund, co stanowi dwukrotność poprzedniego rekordu z 2013 roku i więcej niż ostatnie 3 sety łącznie (11).

Wyścig, aby być pierwszym biegaczem, który zostanie zaostrzony

Michigan State Pulled Back Kenneth Walker III był moim najlepszym powrotem w rajdzie. Nie zrobił nic, by zaszkodzić swojemu inwentarzowi. Jednak Breece Hall w stanie Iowa bardzo dobrze przetestował perspektywę stojącą na wysokości 5 stóp i 11, 217 funtów. Oprócz doskoku 4,39 sekundy = 40 jardów – czego się nie spodziewałem – zademonstrował 40-calowy pionowy skok i 10-6-calowy skok. Połączenie rozmiarów i wyników sportowych powinno zadziwiać zespoły. Wątpliwe, czy któryś zostanie wybrany w pierwszej rundzie, ale wszystkie zakłady są przegrane, gdy rozpocznie się drugi dzień.