9 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyniki na żywo PFL 6, pełne aktualizacje gier według Play | Harrison kontra Young

Wyniki na żywo PFL 6, pełne aktualizacje gier według Play |  Harrison kontra Young

PFL powraca dziś wieczorem (1 lipca 2022 r.) z regularnym składem piątkowej akcji. Zarówno kobieca waga półśrednia, jak i półciężka są tego wieczoru na parkiecie, co prowadzi do turnieju głównego pomiędzy dwukrotną mistrzynią Kaylą Harrison i 15-letnią weteranką Caitlin Young.

MMAmania.pl Zapewni wyniki na żywo i pełną relację na żywo w czasie rzeczywistym PFL 6 Główna karta poniżej, która zaczyna się o 20:00 ET na ESPN i ESPN +. Zapewnimy również szybkie wyniki dla istniejącej dolnej karty „Prelims” ESPN +który rozpocznie nadawanie o 18:00 czasu wschodniego.

Mistrz Ultimate Fighting Championship (UFC) Rory MacDonald rywalizuje z Sadibou Sy w drugim turnieju głównym, były mistrz PFL Ray Cooper III zmierzy się w poprzedniej walce z Bellatorem Alumem Brettem Cooperem, a inny były mistrz mistrzostw, Magomed Magomedkerimov, otwiera główną kartę dla późna zmiana Delano Taylora.

PFL 6 Szybkie wyniki:

Kayla Harrison kontra Caitlin Young – Harrison Dave. Young przez TKO (ciosy) 2:35 w pierwszej rundzie
Rory MacDonald vs. Sadiebo C – pokonał C. MacDonald przez jednogłośną decyzję (30-27 x 3, 29-28)
Brett Cooper kontra Ray Cooper III – Cooper III pokonany. Cooper przez TKO (kolana i ciosy) 0:24 pierwszej rundy
Magomed Magomedkerimow kontra Dilano Taylor – Magomedkerimov pokonany. Taylor przez TKO (ciosy) o 3:26 drugiej rundy
Larissa Pacheco vs. Gina Fabian – Pacheco wygrało. Fabiana przez TKO (ciosy) 2:39 pierwszej rundy
Chirurg Al Silawi przeciwko. Magomed Umalatov – Umalatov pokonany. Silawi przez KO (ciosy) 3:33 pierwszej rundy
Marina Al Machanna przeciwko. Abigail Montes – Machnatkina pokonana. Montes przez niejednolitą decyzję (30-27, 27-30, 30-27)
Martina Gendrova przeciwko. Zamzagul Vaislanova – Gendrova pokonany. Fayzallanova przez TKO (ciosy) o 4:04 pierwszej rundy
Helena Koleśnik przeciwko. Vanessa Melo – Kolesnyk pok. Milo przez jednogłośną decyzję (30-27 x 3)

Pokrycie PFL 6 runda po rundzie

155 funtów: Kayla Harrison kontra Caitlin Young

Runda pierwsza: Harrison chce zaatakować wcześnie. Silna podwójna noga daje przewagę w kontroli bocznej w ciągu 1 minuty. Ciosy lądują, gdy Young próbuje wspiąć się na górę. Pół straży przez dwie minuty. Upuść hak prawej ręki do środka. Stań z pełnym tyłem, a ona kontynuuje bicie, dopóki nie pojawi się odwołanie.

READ  NBA Finals Warriors-Celtics: Dlaczego seria trzech punktów Stephena Curry'ego dobrze wróży Golden State w Game 6

Wynik końcowy: Harrison pokonany. Young przez TKO (ciosy)


170 funtów: Rory MacDonald kontra Sadiebo C

Runda pierwsza: jednonożna wczesna próba McDonalda. Próbuje wejść w słabość, akceptuje swoje położenie na płocie. minutę w. oni zerwali Sy wystrzeliwuje szybkie kopnięcie w głowę, które następnie zostaje ponownie złapane. MacDonald zrzuca dywanik, próbując znaleźć lepszy kąt, a zostały jeszcze dwie minuty. McDonald wjechał na niego w upiora na dwie minuty przed końcem.

Zaczynają od zespołu w centrum. Sai odwraca się od grupy, lądując niskimi kopnięciami. MacDonald strzela ponownie i ponownie zostaje odrzucony. Została minuta. rozdzielają się. Prosto od Sai, za jej ciosami. W zamian za to solidny kopniak od McDonalda. Krótkie prawa do ogrodzenia. Sai uderza go kontrą, zanim zostanie rozstrzygnięta. 10-9 C.

Runda druga: Obaj na początek próbują kopnięć w przód. MacDonald ponownie stawia go na ogrodzeniu. po minucie. Dociskaj „C” do ogrodzenia. dwie minuty w. Więcej tego samego. C próbuje cofnąć na dwie minuty przed końcem.

Sa odpycha go. Spróbuj kopnąć głowę. Prowadź w zamian bezpośrednio z McDonald’s. Jab and hook by Su, długie podbródkowe po prostu chybiają. Ciało McDonalda. Została minuta. MacDonald szuka jeszcze jednej nogi. Powrót do ocierania się o płot. 10-9 MacDonalda.

Runda trzecia: Naciskając MacDonalda, ląduje podnosząc prawą rękę i strzela ponownie. minutę w. oni zerwali Spróbuj fizycznego kopnięcia od Si. Kolejny decydujący, tym razem będzie naciskał. Walczą o stanowisko. Tylna blokada pasa McDonald’s. Dwie minuty w kolanach na ciele. See trafia na wycieczkę do pół-strażnika na dwie minuty przed końcem.

MacDonald przedziera się, kładzie go na płocie, a potem C znowu klęka w śmietniku. Nadal nie ma odliczenia punktów. Fizyczne kopnięcie od Si, które unika kopnięcia z forhendu. Próbuje strzelać, zakłada płot i rozdziela. Kopie głowę i ciało Sai, a następnie machnięcie podczas wiązania. Została minuta. MacDonald próbuje rzucić przy wyjściu. Niskie kopnięcie od Saia i szybkie kopnięcie po nieudanym kopnięciu w głowę. Z kolei kolano na ciele McDonalda. Sy podsumowuje wszystko parą kopnięć w ciało. I tak kończy się najbardziej obraźliwy występ fanów w karierze McDonalda. 10-9 C.

READ  Celtics kontra Nets: Jason Tatum, obrona całego świata wydzieliła Boston jako drużynę, która ma wygrać na Wschodzie

Efekt końcowy: Sy def. McDonald’s przez jednogłośną decyzję


170 funtów: Brett Cooper kontra Ray Cooper III

Runda pierwsza: Cooper III wychodzi z pośpiechu i zaczyna przeskakiwać przez płot. Cooper próbuje się wycofać, ale Cooper III składa go kolanami i strzałami w ciało, zanim go poleruje.

Efekt końcowy: Cooper III pok. Cooper by TKO (kolano i ciosy)


170 funtów: Magomed Magomedkerimov kontra Magomed Kerimov Dilano Taylor

Runda pierwsza: szybki numerek od Taylora. Magomedkerimov walczy w grupie, lądując lewym sierpowym. jedna minuta. Obaj mężczyźni siedzą poza zasięgiem bicia. Krótka kolizja, bez konsekwencji usuwania. Szybka wymiana w centrum. Magomedkerimov próbuje kopnąć głową i zjada niskie kopnięcie. Pierwsza runda toczy się powoli. Ciało zderzyło się z chwytakiem, nie mogło wylądować po prawej stronie przy wyjściu. Zostały dwie minuty.

Próba zmiany lotu utknęła Taylora w udzie, ale zdecydował się kontynuować. Miła niespodzianka od Magomedkerimova. Stojąc nad Taylorem w pobliżu klatki, stoi na straży. Potężne ciosy Magomedkerimova dają Taylorowi okazję do skoku, ale zostaje wrzucony z powrotem do biegu. 10-9 Magomiedkerimow.

Druga runda: niski kopniak Magomedkerimova. 1-2s high-low od Taylora. Ciężkie dobicie z prawej strony Magomedkerimova w pierwszej minucie odpowiada niskiemu kopnięciu. 1-2 długie skraca. Dwie minuty poczucia winy. Powrót do sparingu dotykowego. Taylor próbuje jeszcze jednego gołego niskiego kopnięcia i trafia Magomedkerimova z tym samym kontr-prawem, aby uzyskać potężny efekt. Taylor prawie usiadł na dywaniku, ale był w stanie ponownie stanąć na nogi. Zostały dwie minuty.

Kolejne duże rozdanie od Magomedkerimova. Latające kolana chybiają, ale inne duże czyste lądy. Taylor podnosi się na nogi, a referencja wkracza do akcji, aby utrzymać TKO.

Wynik końcowy: Magomedkerimov został pokonany. Taylor przez TKO (ciosy)


155 funtów: Larissa Pacheco kontra Gina Fabian

Runda pierwsza: Pacheco zajmuje wczesne prowadzenie. Uderza Fabiana niskim wewnętrznym kopnięciem, a następnie kołysze go solidną grupą, która zmusza Fabiana do strzału. Pacheco zaprzecza, przesuwa się, aby zablokować tylne nadwozie, a następnie sprowadza je, by stanąć twarzą do ogrodzenia. Trójkąt ramion jest dla niej, a ona go owija. Nie może przejść do kontroli bocznej z powodu klatki, a Fabian ją zaciska. Utknął w pół-wartowniku, wciąż ściskając. Cofnij się i odpuść na korzyść ciosów, dopóki nie wkroczy sędzia.

READ  Projekt modelowy Mel Keeper: Orły dodają szerszy talent do odbioru

Efekt końcowy: zwyciężył Pacheco. Fabian z TKO (stemple)


170 funtów: Jarrah Silawi kontra Magomed Amalatov

Runda pierwsza: Wstępny start. Po minucie nie padły żadne trafienia. Umalatov przebija się przez ogrodzenie. Separacja. Niskie kopnięcia od Silawi. Dwie minuty później. Odniesienie chce działać i złości masy. Niski kopniak semi-servo firmy Umalatov. Przyzwoity chwyt za kolano. Al-Silawi wraca z nagłówkiem. Zostały dwie minuty.

Umalatov szuka 1-2-3. Silawi łapie jeden z jego kopnięć, ale Umalatov uderza go krótką tylną pięścią, która go skraca. Umalatov goni go i bombarduje go nieprzytomnym po nagłym końcu śmiertelnej, śmiertelnej walki.

Efekt końcowy: Umalatov został pokonany. Silawi przez KO (ciosy)


Aby uzyskać więcej informacji i notatek dotyczących PFL 2022, kliknij tutaj.