25 kwietnia, 2024

Wynik Warriors vs.Celtics: aktualizacje finałów NBA na żywo, gdy Stephen Curry i Golden State chcą połączyć serię w drugiej grze

Golden State Warriors przegrywają z Boston Celtics 1:0 w finałach NBA 2022, mimo że prowadzą większość pierwszego meczu. Z 14-punktową przewagą w czwartej kwarcie Boston pokonał Golden State 40-16, uzyskując wspaniały powrót 120-108. Stephen Curry & Company chcą powrócić w niedzielnym meczu 2, kiedy dotrą do serii po pierwszej w sezonie porażce u siebie. W połowie meczu to Warriors mieli słabą przewagę nad Celtics.

Boston stał się pierwszym zespołem w historii finałów NBA, który wygrał dwucyfrowe po wejściu do czwartej kwarty z dwucyfrowymi. Prowadziłem z 5:02 do końca nad Al Horford 3 i znów się nie spóźniłem. Celtics zremisowali także z St. Louis Hawks z 1960 r. z największą różnicą punktów (+24) w dowolnym kwartale w historii finałów. Wyczerpali dziewięć trójek w zaledwie 12 próbach w czwartej rundzie w drodze do historycznego zwycięstwa. Curry zakończył z wynikiem siedem 3, w tym sześć w gorącej kwarcie otwarcia. Al Horford skończył sześć 3s, a Derek White wyciągnął pięć na własną rękę. Jaylen Brown, który miał 24 punkty, umieścił 10 punktów i pięć asyst w czwartym miejscu dla Bostonu. Oto jak oglądać mecz 2.

Śledź poniżej wszystkie aktualizacje i analizy w czasie rzeczywistym między Warriors i Celtics w San Francisco.

READ  Hiszpania 7:0 Kostaryka Podsumowanie: wynik, gole, najciekawsze momenty | Mistrzostwa Świata w Katarze 2022