27 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wynik Warriors vs Celtics: aktualizacje finałów NBA na żywo, gdy Stephen Curry & Co szuka tytułu w grze 6

Wynik Warriors vs Celtics: aktualizacje finałów NBA na żywo, gdy Stephen Curry & Co szuka tytułu w grze 6

Golden State Warriors dzieli tylko jedno zwycięstwo od siódmego mistrzostwa NBA w historii serii i czwartego tytułu w ciągu ostatnich ośmiu lat. Zajmowali się domowym biznesem w grze 5, aby awansować 3-2 w finale i wygląda na to, że są na dobrej drodze do ukończenia Boston Celtics na trasie w TD Garden w grze 6 w czwartek wieczorem. Chociaż jest mnóstwo koszykówki do gry, Warriors prowadzą 54-39 do przerwy, po części dzięki rundzie 30-8 Golden State, która pomogła Warriorsom otworzyć się po przegranej 14 Once. -2, aby rozpocząć grę.

Stephen Curry wychodzi z brutalnej nocy strzelaniny, strzelając 0 do 9 z zasięgu 3 punktów. Podczas gdy Curry widział swoją passę 132 playoffów, w której zakończył się co najmniej 1 mecz 3, jego koledzy z drużyny awansowali w wielkim stylu na drodze do zwycięstwa 104:94. Andrew Wiggins (26 punktów), Clay Thompson (21 punktów), 2. miejsce Gary Payton (15 punktów) i Jordan Paul (14 punktów) osiągnęli dwucyfrowe wyniki, pomagając pokonać trudności Curry’ego (16 punktów).

Celtics spadły do ​​1-7, gdy obrócili piłkę ponad 16 razy; Mają 13-2 lata, kiedy pozostają pod tą liczbą. Boston może wymusić decydującą siódemkę dzięki wygranej, albo ich wspaniały sezon dobiegnie końca, a Golden State podniesie swoją ostatnią koronę. Oto jak oglądać mecz 6.

Śledź poniżej, gdy przygotujemy Cię z kluczowymi informacjami i analizami prowadzącymi do gry 6 między wojownikami i celtics.

READ  Łabędzie znajdują drogę bez Zion Williamson