14 maja, 2024

Wynik Steelers vs Lions, aktualizacje, najważniejsze informacje: Pittsburgh chce zdecydować się na QB1 w przedsezonowym finale

Książka Roya Blounta „About Three Bricks Shy of a Lamb” opisuje historię Steelers z 1973 roku, utalentowanego zespołu, który był kilka przecznic od bycia klubem mistrzowskim. Ten tytuł może być użyty do opisania obecnej drużyny Steelersów, jeśli nadal będą grać tak, jak grali, prowadząc 16-0 do przerwy nad Lwami w ostatnim meczu przedsezonowym.

Utalentowana obrona Pittsburgha strzeliła dwie z czterech bramek w ciągu pierwszych 30 minut meczu. Dwukrotnie jednostka oddała piłkę do ataku w głąb obszaru Lwów. Ale ofensywa, nękana błędami na linii ofensywnej, nie była w stanie wiele zrobić z żadną z okazji, zatrzymując się w obu przypadkach na bramkach z krótkiego pola dla Chrisa Boswella. Ofensywa w końcu znalazła swój rowek pod koniec pierwszej połowy, gdy Mitch Trubesky uderzył Stephena Simsa o sześć jardów. Głębokie finiszy Trubisky’ego dla debiutanta George’a Pickensa i mocny finisz Pat Freiermuth ustanowili wynik.

Lwy nie zrobiły wiele w ataku, ale udało im się utrzymać obronę Steelersów na bramkach, zamiast lądować po rozpoczęciu na krótkim polu. Wybór pierwszej rundy, Aiden Hutchinson, zwolnił Trubisky’ego, podczas gdy kolega z pierwszej rundy Jeff Okudah wszedł z dużą grą, gdy na początku drugiej kwarty złamał podanie Trubisky’ego do Pickensa w strefie końcowej.

Oto jak możesz śledzić procedurę w czasie rzeczywistym. Pamiętaj, aby sprawdzić nasz blog na żywo poniżej, aby uzyskać aktualizacje, rzeczy i analizy w czasie rzeczywistym.