27 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wordle 355 cze 9 Wskazówki – Wordle jest dziś zbyt trudne? WSKAZÓWKI, KTÓRE POMOGĄ ZNALEŹĆ ODPOWIEDŹ | Gry | zabawa

Wordle 355 cze 9 Wskazówki - Wordle jest dziś zbyt trudne?  WSKAZÓWKI, KTÓRE POMOGĄ ZNALEŹĆ ODPOWIEDŹ |  Gry |  zabawa

Chociaż wybrany przez The New York Times, Wordle obecnie pozostaje wolny od subskrypcji i dostępny dla wszystkich, bez względu na to, gdzie jesteś na świecie. Jeśli teraz wejdziesz na stronę Wordle, znajdziesz nową łamigłówkę dostępną 9 czerwca – dostępną tylko przez 24 godziny. Jeśli zmagasz się z Wordle 355 9 czerwca, przejdź na dół strony, aby znaleźć porady i wskazówki bez spoilerów. Powodzenia i Bóg zapłać!

Wordle, gra słowna, która dała początek tysiącom klonów, jest najlepszą i najlepszą codzienną grą umysłową.

Koncepcja jest bardzo prosta, wymagająca od graczy odgadnięcia pięcioliterowego słowa w zaledwie sześciu próbach. Aby to zrobić, musisz użyć operacji usuwania, aby wykluczyć różne znaki.

Jeśli na przykład kwadrat liter zmieni kolor na szary po jednym z twoich domysłów, możesz wywnioskować, że ta konkretna litera nie pojawia się w słowie dnia.

Jeśli płytka zmieni kolor na żółty, oznacza to, że litera jest w słowie, a nie we właściwym miejscu, natomiast zielona płytka oznacza, że ​​litera jest w słowie i we właściwej pozycji.

Celem jest rozwiązanie każdej zagadki jak najmniejszą możliwą liczbą prób. Następnie możesz podzielić się swoimi postępami w mediach społecznościowych i pokazać znajomym, rodzinie i przypadkowym obserwatorom dokładnie, jak mądry jesteś.

Jeśli nie uda Ci się rozwiązać zagadki, będziesz musiał poczekać do następnego dnia na wydanie nowego Wordle. A ponieważ Wordle śledzi twoje statystyki, porażka oznacza, że ​​tracisz swoją ciężko zapracowaną passę – coś, o czym będziesz przypominać za każdym razem, gdy się zalogujesz.

Jeśli jesteś dobry w Wordle i chcesz utrudnić sprawę, możesz przejść do trybu trudnego, odwiedzając menu ustawień w prawym górnym rogu strony Wordle. Możesz też sprawdzić słynny klon Wordle Quordle, w którym będziesz musiał odgadnąć cztery słowa w zaledwie dziewięciu próbach!

READ  Rosyjska alternatywa McDonald's, Wujek Wania, ma bardzo znajome logo

W każdym razie czytaj dalej, aby uzyskać najnowsze wskazówki Wordle (bez spoilerów) dotyczące układanki z 9 czerwca…

Ogólne wskazówki i porady dotyczące Wordle …

• Nie używaj dwa razy tej samej litery w zgadywaniu wstępnym.

• Spróbuj użyć kilku samogłosek przy pierwszym odgadnięciu, zwłaszcza „a” i „e”.

• Unikaj liter takich jak „X”, „Z” i „Q” do później, kiedy będziesz miał lepsze pojęcie o odpowiedzi.

• „RAISE” to dobre słowo na początek, a „TOUCH” to przyzwoita druga szansa. Lubię też używać słowa „dźwignia” jako zgadywania na początku.

• Sprawdź codzienne porady Express Online poniżej…

Wordle 355 Wskazówki i przewodniki 9 czerwca…

1. Wordle 355 zaczyna się na literę G.

2. Wordle 355 ma tylko jedną samogłoskę.

3. Duży wokół środka.