27 maja, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wordle 276 na 22 marca Wskazówki – Zmagasz się z dzisiejszą odpowiedzią na Wordle? Trzy poradniki, które pomogą | Gry | rozrywka

Wordle 276 na 22 marca Wskazówki - Zmagasz się z dzisiejszą odpowiedzią na Wordle?  Trzy poradniki, które pomogą |  Gry |  rozrywka

Zagadki Wordle nadal cieszą się tysiącami ludzi na całym świecie, chociaż istnieje wrażenie, że te codzienne łamigłówki stają się coraz trudniejsze. Na szczęście Express Online jest tutaj, aby pomóc, więc nie rezygnuj jeszcze z dobrej passy. W rzeczywistości, jeśli zmagasz się z Wordle 276 22 marca, przejdź na dół strony, aby uzyskać porady i wskazówki bez spoilerów. powodzenia!

Jeśli czytałeś artykuł o wskazówkach Wordle, myślę, że już wiesz, jak grać. Jeśli jesteś nowy w popularnej grze słownej, oto aktualizacja.

Gracze mają tylko sześć szans na odgadnięcie innego pięcioliterowego słowa każdego dnia. Będziesz musiał użyć mocy przeciwnika, aby uzyskać poprawną odpowiedź, więc zwróć szczególną uwagę na kolor płytek.

Dla każdego odgadnięcia kafelki z literami pojawią się w jednym z trzech kolorów. Jeśli kolor kwadratu zmieni kolor na szary, litera nie pojawi się w zgadywanym słowie.

Jeśli kafelek zmieni kolor na żółty, oznacza to, że odgadnięta litera znajduje się w słowie, a nie we właściwej pozycji. Jeśli kafelek zmieni kolor na zielony, litera jest w słowie i we właściwym miejscu.

Jeśli nie uda Ci się rozwiązać zagadki, będziesz musiał poczekać do następnego dnia na wydanie nowego Wordle. Oznacza to również, że stracisz swoją cenną passę.

Czytaj dalej, aby uzyskać wskazówki dotyczące Wordle 276 z 22 marca …

Ogólne wskazówki i porady dotyczące Wordle …

• Nie używaj dwa razy tej samej litery w zgadywaniu wstępnym.

• Spróbuj użyć kilku samogłosek przy pierwszym odgadnięciu, zwłaszcza „a” i „e”.

• Unikaj liter takich jak „X”, „Z” i „Q” do później, kiedy będziesz miał lepsze pojęcie o odpowiedzi.

• „CRane” to dobre słowo na początek, podczas gdy „GHOUL” to przyzwoita druga szansa.

• Sprawdź codzienne porady Express Online poniżej…

READ  Burna Boy w Madison Square Garden: recenzja koncertu

Wordle 276 22 marca Wskazówki i przewodniki …

1. Wordle 276 zawiera tylko jedną samogłoskę.

2. Wordle 276 zaczyna się na literę „S”.

3. Znak pojawia się dwukrotnie.