23 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Walker” został anulowany przez The CW po 4 sezonach

„Walker” został anulowany przez The CW po 4 sezonach

Piechur Będzie oddał swoją odznakę w The CW.

Sieć została zlikwidowana przez Jareda Padaleckiego Piechur Po czterech sezonach. Serial zakończy swoją emisję w The CW, a zakończy się finałem serialu 26 czerwca.

„Chcemy podziękować całej obsadzie, ekipie, scenarzystom, reżyserom i producentom Piechur „Za ich ciężką pracę i poświęcenie przez cztery niesamowite sezony” – podała stacja w oświadczeniu. „Chcemy także szczególnie podziękować gwiazdorowi i producentowi wykonawczemu Jaredowi Padaleckiemu, który jest członkiem rodziny CW od ponad 20 lat i był integralną częścią niektórych z największych hitów stacji”.

Piechur Jest to jeden z niewielu seriali scenariuszowych z czasów poprzedzających pojawienie się Nexstar stacji CW, który znalazł się w harmonogramie obecnego wcielenia stacji. Anulowanie urlopów Wszyscy Amerykanie i jego pochodne, Wszyscy Amerykanie: Powrót do domuktórego przyszłość pozostaje nieokreślona, ​​oraz Supermana i Lois — którego ostatni sezon wyemitowany zostanie jesienią — jako ostatnia pozostałość od czasów, gdy WarnerMedia (obecnie Warner Bros. Discovery) i CBS (obecnie część Paramount) były właścicielami sieci. Stacja CW nie podjęła jeszcze decyzji w sprawie serialu pierwszorocznego Scena niewidzialnegoFilm wyprodukowany we współpracy z kanadyjskim kanałem CTV.

We własnym oświadczeniu na Instagramie Padalecki napisał częściowo: „To był wyjątkowy zaszczyt być częścią obsady i ekipy (i fanów!), którzy pomogli… Piechur Opowiedz historie, które opowiedzieliśmy. Zawsze będę uśmiechał się na myśl o latach spędzonych z obsadą, ekipą, studiem, siecią i publicznością, dzięki którym to wszystko było możliwe.

W wywiadzie z Reporter z Hollywood W zeszłym tygodniu podczas prezentacji prezes CW Entertainment Brad Schwartz powiedział, że stacja nadal prowadzi negocjacje PiechurProducenci o potencjalnym piątym sezonie, zauważając, że budżet będzie miał znaczenie: „[T]„W zeszłym roku renegocjowaliśmy tę ofertę i udało nam się to zrobić nieco skuteczniej” – powiedział. „Myślę, że jeśli wszyscy ponownie się zejdą, a będzie wiele osób, które będą musiały podjąć wiele decyzji i będziemy mieć budżety, których będziemy się trzymać. Zobaczymy, czy ten program się sprawdzi, ale na pewno będzie to aktywna rozmowa .”

READ  Jeremy Renner próbował różnych środków po wypadku z pługiem śnieżnym

Piechur Jest to remake serialu z lat 90 Walker, Strażnik Teksasu, w którym główną rolę zagrał Chuck Norris. Padalecki wciela się w Cordella Walkera, który na początku serialu po długim okresie spędzonym pod przykrywką musi przystosować się do życia w domu. W obsadzie są także Ashley Reyes, Keegan Allen, Mitch Pileggi, Molly Hagan, Violet Brinson, Callie Cooley, Coby Bell, Jeff Pierre i Odette Annable.

Anna Fricke, Padalecki, Dan Lin, Lindsey Liberatore, Steve Rubin, Russell Friend i John Patterson są producentami wykonawczymi serialu, który powstał w CBS Studios we współpracy z Rideback, Pursued By A Bear i Stick To Your Guns. Max ma prawa do transmisji strumieniowej programu.