20 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Victoria Beckham: Spice Girls spotykają się ponownie… w 50. urodziny Busha

Victoria Beckham: Spice Girls spotykają się ponownie… w 50. urodziny Busha
  • Napisane przez Noor Nanji
  • Korespondent kultury

Źródło obrazu, Obrazy Getty’ego

Skomentuj zdjęcie, Spice Girls u szczytu lat 90

Wszystkie pięć członkiń Spice Girls ponownie się zjednoczyło, ale może nie w sposób, jakiego oczekiwałeś.

W sobotni wieczór Victoria Beckham, Melanie Brown, Emma Bunton, Geri Horner i Melanie Chisholm, znane jako Posh, Spooky, Baby, Ginger i Sporty Spice, zebrały się, aby świętować w Londynie 50. urodziny Victorii.

Członkowie zespołu świętowali jakby to był rok 1997, wykonując swoją klasyczną piosenkę Stop.

„To znaczy, daj spokój” – napisał w swoim podpisie mąż Victorii i były kapitan reprezentacji Anglii (48 l.).

Źródło obrazu, Obrazy Getty’ego

Skomentuj zdjęcie, Widziano Davida Beckhama, jak wynosił Victorię z imprezy

Victoria odpowiedziała w komentarzach, mówiąc: „Najlepszy wieczór w historii! Wszystkiego najlepszego! Kocham was wszystkich! #SpiceUpYourLife”.

Hashtag jest powiązany z piosenką o tym samym tytule, wydaną przez Spice Girls w okresie świetności lat 90.

Na przyjęciu, które podobno odbyło się w prywatnym klubie Oswalda w Mayfair, wystąpiły takie gwiazdy jak Tom Cruise, Salma Hayek, Rosie Huntington-Whiteley i Gordon Ramsay.

„Nie mogę się doczekać świętowania z rodziną i przyjaciółmi! Bardzo was wszystkich kocham” – napisała projektantka mody.

Beckham i jego trzej synowie mieli na sobie smokingi. Victoria wybrała jasnozieloną sukienkę, a Harper kremową sukienkę do ziemi.

Niedawno rozpowszechniły się zdjęcia Victorii noszącej kule, choć na zdjęciach, które udostępniała w mediach społecznościowych, nie używała ich.

Źródło obrazu, Andrzej Timms

Skomentuj zdjęcie, Spice Girls – sans Posh – ostatni wspólny występ miały miejsce w 2019 roku

Fani byli zachwyceni widokiem pięciu Spice Girls ponownie razem po raz pierwszy od lat, a wiele osób skomentowało post Beckhama.

Jeden z nich napisał: „David, jesteś najlepszym menedżerem mediów społecznościowych, dziękuję za dostarczanie ludziom treści”.

Inny napisał: „Chwila, na którą czekała cała planeta”.

Trzecia osoba powiedziała: „To, co moja córka czuje do Taylor Swift, jest tym, co ja czuję do tych dziewcząt”.

Źródło obrazu, Obrazy Getty’ego

Skomentuj zdjęcie, Mel B, znana również jako Scary Spice, założyła na imprezę czerwoną sukienkę

Inni fani błagali zespół o ponowną trasę koncertową, a jeden z nich zapytał: „Czy możemy zamienić słowo na temat zabrania tego do Glastonbury?”

Bukmacher Coral obniżył teraz szanse na oficjalne ponowne spotkanie Spice Girls w 2024 r. oraz występ na Glastonbury i wydanie nowego albumu w 2025 r. po ich świątecznym koncercie.

Spice Girls zebrały się w 1994 roku, po tym, jak odpowiedziały na ogłoszenie kandydatów do utworzenia grupy składającej się wyłącznie z dziewcząt.

Po wydaniu w 1996 roku debiutanckiego singla Wannabe, który zajmował pierwsze miejsca na listach przebojów, zespół „Spice mania” podbił świat szturmem pod hasłem „Girl Power” – marki wzmacniającej pozycję kobiet, która uczyniła z nich globalne zjawisko popkultury.

W sumie nagrali dziewięć hitów numer jeden w Wielkiej Brytanii, wśród których znalazły się także „Say You'll Be There”, „2 Become 1”, „Who Do You Think You Are”, „Spice Your Life” i „Viva Forever” .