20 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Victoria Beckham przybywa o kulach na swoje 50. urodziny pełne gwiazd

Victoria Beckham przybywa o kulach na swoje 50. urodziny pełne gwiazd

muzyka

Victoria Beckham pokazała kule na przyjęciu z okazji 50. urodzin.

Projektantka mody, która w lutym złamała nogę podczas ćwiczeń, była oszołomiona, gdy w sobotni wieczór imprezowała w prywatnym klubie Oswald's w londyńskim Mayfair.

Chociaż wchodząc do klubu, wyglądała na nieco zawiedzioną, jej półprzezroczysta sukienka błyszczała. Elegancka miętowozielona sukienka bez rękawów miała falbanki na ramionach, które opadały kaskadą w dół jej wąskiej talii.

Victoria Beckham przybyła na swoje 50. urodziny w Londynie o kulach po tym, jak w lutym złamała nogę. Splashnews.com
Wyglądała na smutną, gdy skupiała się na wejściu do prywatnego klubu Oswalda. Splashnews.com
Projektantka mody miała na sobie półprzezroczystą suknię w miętowo-zielonym kolorze z marszczeniami na ramionach i w talii. Splashnews.com
Victoria nosiła rozpuszczone brązowe włosy i luźne fale. Splashnews.com

Na każdym nadgarstku założyła błyszczące srebrne i złote bransoletki, a swoje długie brązowe włosy ułożyła w luźne fale.

Victoria, której urodziny wypadły w środę, zgłosiła się z całą rodziną, w tym z mężem Davidem Beckhamem i synami Brooklynem (25 lat), Romeo (21 lat) i Cruz (19 lat), a także jej 12-letnią córką Harper.

Panowie z rodziny przygotowywali się na tę wyjątkową okazję, a Cruz pojawił się w białym garniturze. Tymczasem Harper wyglądała z klasą w białej satynowej sukience.

Matka czwórki dzieci przybyła do swojej wystawnej posiadłości z całą rodziną. Wiktoria Beckham/Instagram
Przed swoją wielką nocą opublikowała także kilka zdjęć z mężem Davidem i ich dziećmi, Brooklynem, Cruzem, Romeo i Harperem. Wiktoria Beckham/Instagram
„Nie mogę się doczekać, aby świętować z przyjaciółmi i rodziną! Bardzo was wszystkich kocham” – podpisała post. Wiktoria Beckham/Instagram

Warto zauważyć, że żona Brooklyna, Nicola Peltz, była nieobecna na zdjęciach z wielkiego wejścia rodziny oraz na zdjęciach, które Victoria opublikowała przed udaniem się na przyjęcie. Według relacji Peltz na Instagramie w czasie imprezy spędzała czas z babcią, ale przesyłała wyrazy współczucia teściowej.


Więcej informacji z Page Six, który tak lubisz…


„Nie mogę się doczekać świętowania z przyjaciółmi i rodziną. Bardzo was wszystkich kocham” – Victoria Skomentuj zdjęcia.

Na liście gości byłej piosenkarki Spice Girl znalazły się jej koleżanki z zespołu Emma Bunton, Mel C, Mel B i Geri Horner, a także gwiazdy Eva Longoria, Gordon Ramsay i Tom Cruise.

Victoria zaprosiła na swoje urodziny jedne z największych gwiazd Hollywood, w tym Evę Longorię. Zdjęcia JC
W czarnym garniturze pojawił się także Guy Ritchie. Zdjęcia JC
Gordon Ramsay przyprowadził swoją żonę Tanę Ramsay, aby uczcić 50. rocznicę Victorii. Zdjęcia JC
Widziano także Toma Cruise'a, który przybył do Oswalda w czarnym garniturze i krawacie. Zdjęcia JC
Aby świętować z nią, przyszli także koledzy z zespołu Victoria's Spice Girls. Zdjęcia JC

Na początku tego tygodnia 48-letni David uczcił swoją żonę, udostępniając pokaz slajdów zawierający nigdy wcześniej nie widziane zdjęcia i filmy z dzieciństwa Victorii i jej życia w okresie powiększania rodziny.

READ  Odejście Lisy Nishimury z Netflixa szokuje świat dokumentalny – Deadline

„Wszystkiego najlepszego dla mojej pięknej żony… Zbliżając się do Świąt Bożego Narodzenia, powinieneś spojrzeć wstecz i być dumnym z tego, czego dokonałeś, co osiągnąłeś i co zbudowałeś, Posh Spice, bizneswoman i oczywiście poślubiając kapitana Anglii 😂 .” Zaczął go szanować.

„Ale twoim największym sukcesem są twoje dzieci, kierujesz nimi, kochasz je i uczysz… One kochają cię nie do opisania, wszyscy cię kochamy bardzo x Miłego dnia, zasługujesz na wszystko.”

Załaduj więcej…
https://pagesix.com/2024/04/20/entertainment/victoria-beckham-arrives-at-her-star-studded-50th-birthday-party-with-crutches/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site 20% przycisków

Skopiuj adres URL udostępniania