24 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

UCLA dodaje Cal w stanie Utah do przyszłych harmonogramów meczów piłkarskich – Daily News

UCLA dodaje Cal w stanie Utah do przyszłych harmonogramów meczów piłkarskich – Daily News

Rozgrywający UCLA, Ethan Garbers, i jego koledzy z drużyny wybierają się tej jesieni na konferencję Wielkiej Dziesiątki, ale w programie podjęto kroki, aby na nowo ożywić rywalizację między dwoma zespołami w Pac-12, modyfikując kilka przyszłych harmonogramów. (AP Photo/Mark J. Terrill)

W środę program piłkarski UCLA ogłosił kilka zmian w swoich przyszłych harmonogramach, które mogą ożywić dwie dawne rywalizacje o mistrzostwo Pac-12.

Zmiany – obejmujące dodanie meczów z Cal i Utah oraz rezygnację z meczów z Gruzją i Auburn – wpływają na sezony 2025–2030.

Powrót stanu Utah do Pasadeny zaplanowano na 30 sierpnia 2025 r., zanim Boston Bruins zakończą serię u siebie w Salt Lake City 7 września 2030 r. Boston Bruins prowadzą w historycznej serii przeciwko Utes 12:9.

UCLA i UCLA grają ze sobą co roku od 1933 roku, ale ta seria zakończy się tej jesieni, kiedy UCLA zagra w ramach konferencji Atlantic Coast Conference, a UCLA (UCLA) zgodnie z harmonogramem konferencji Big Ten.

Rywalizacja niemal dobiegła końca, gdy początkowy harmonogram skróconego przez pandemię sezonu 2020 nie przewidywał rozegrania meczów pomiędzy obiema drużynami. Jednak gdy jeden z przeciwników każdej drużyny wrócił do gry z powodu Covid-19, rywale ze stanu w krótkim czasie przygotowali mecz. UCLA prowadzi historyczną serię przeciwko Cal 57-35.

Zaplanowano także mecz UC Davis z przyszłym Boston Bruins jako przeciwnikiem spoza konferencji w dniach 28 sierpnia 2027 r. i 1 września 2029 r. w Rose Bowl.

Uniwersytet Kalifornijski w Los Angeles osiągnął wzajemne porozumienie z dwoma zespołami Konferencji Południowo-Wschodniej, Gruzją i Auburn, w sprawie odwołania wcześniej zaplanowanej serii meczów u siebie i na wyjeździe.

Gruzja miała udać się do Rose Bowl w 2025 r. na pozakonferencyjny pojedynek z Boston Bruins, a następnie zorganizować pojedynek pomiędzy obiema drużynami w 2026 r.

Auburn miał odwiedzić Rose Bowl w 2027 r. i być gospodarzem UCLA w 2028 r.

READ  Rob Gronkowski woła Aarona Rodgersa: Emerytowana supergwiazda krytykuje QB za brak priorytetów w NFL.

UCLA miało rozegrać mecze pozakonferencyjne przeciwko Wisconsin w latach 2029 i 2030, ale mecze te zostały odwołane, gdy Boston Bruins dołączyli do konferencji Big Ten. Northwestern University osiągnął również porozumienie z UCLA w sprawie zorganizowania we wrześniu serii meczów u siebie i na wyjeździe w sezonach 2033 i 2034, które zostały odwołane z tego samego powodu.

Gotowy do gry

Organizacja Men of Westwood z Uniwersytetu Kalifornijskiego ogłosiła w poniedziałek, że 16 lipca zorganizuje wydarzenie z okazji premiery gry wideo EA Sports College Football 25.

Gra powraca po raz pierwszy od 2013 roku i będzie zawierała 85 zawodników reprezentujących 134 drużyny z pododdziału NCAA Division I Football Bowl.

„Wydanie tej gry stanowi ogromne osiągnięcie dla graczy, którzy w końcu dostają rekompensatę za swój wizerunek w grze wideo, a także dla fanów, którzy cierpliwie czekali na jej powrót” – powiedział Ken Grayor, założyciel i dyrektor generalny Men of Westwooda. „Nie mogliśmy pozwolić, aby ta chwila minęła bez świętowania, a to wydarzenie to świetny sposób na zbliżenie fanów i programu piłkarskiego przed ekscytującym sezonem”.

Kibice będą mieli możliwość zakupu pakietu biletów, który zapewni im możliwość rozegrania meczu z obecnymi zawodnikami, zrobienia zdjęć oraz zwiedzania obiektu piłkarskiego.

Cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na zapewnienie graczom możliwości pozbawionych ryzyka.

W ostatnich tygodniach EA Sports powoli ogłaszało różne funkcje i aspekty gry, a w środę ogłosiło listę 100 najlepszych graczy w grze. Bruina nie było na tej liście.

Nie ujawniono oficjalnego składu drużyny UCLA na mecz ani oficjalnych rankingów ogólnych, ale oczekuje się, że w meczu wezmą udział rozgrywający Ethan Garbers, środkowy obrońca TJ Harden i odbierający J. Michael Sturdivant.

Garbers był jednym z wielu piłkarzy z college’u, którzy Początkowo zapowiedział, że weźmie udział w grze Z postem w mediach społecznościowych w lutym. Wizerunki Sturdivanta i Hardena pojawiały się już wcześniej w niektórych zwiastunach gry.

READ  10 najlepszych wczesnych przechwytów w klasie Draft 2022 NFL; Round 1 Cool String punch to gwóźdź pierwszego roku

Gra będzie dostępna 16 lipca dla osób, które złożyły zamówienie w przedsprzedaży, i będzie dostępna dla wszystkich po oficjalnej premierze 19 lipca.