20 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Twój horoskop na wtorek, 23 kwietnia 2024 r

Twój horoskop na wtorek, 23 kwietnia 2024 r

Alarm księżycowy

Po godzinie 10:45 czasu chicagowskiego nie obowiązują już żadne ograniczenia dotyczące zakupów i podejmowania ważnych decyzji. Pełnia Księżyca w Skorpionie osiąga swój szczyt o 18:49

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Dołóż wszelkich starań, aby uniknąć sporów dotyczących wspólnej własności lub wspólnych obowiązków. Konieczne może być wyznaczenie granic innym osobom, aby wiedzieli, czego się od Ciebie spodziewać, a Ty wiedziałeś, czego Ty od nich oczekujesz. Ćwicz cierpliwość już dziś.

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Dziś jest jedyna pełnia księżyca w ciągu całego roku naprzeciwko Twojego znaku, co stworzy napięcie między Tobą a bliskimi przyjaciółmi i partnerami. Możliwe są także walki o władzę z szefami i rodzicami. To nie jest typowe. To jest trudne. Więc daj sobie trochę luzu.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Stres związany ze zdrowiem, planami podróży, publikacją, szkołą lub pracą może być dla Ciebie przygnębiający. Dobra wiadomość jest jednak taka, że ​​coś może dojść do rozwiązania i po dzisiejszym dniu będziesz mieć lepszy pomysł, co robić.

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Bądź cierpliwy w stosunku do przyjaciół, a także osób w grupach i organizacjach. Podobnie bądź cierpliwy w stosunku do partnerów romantycznych i swoich dzieci, ponieważ dzisiejsza pełnia księżyca stworzy dla ciebie wyzwania w kontaktach z innymi. Bądźcie pewni, że do jutra wszystko będzie znacznie mniej problematyczne.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

To zły dzień, aby poprosić o pozwolenie lub zgodę rodziców, przełożonych, nauczycieli lub policji. Ich reakcją będzie prawdopodobnie „rozmowa z ręką”. Wiedząc o tym z wyprzedzeniem, trzymaj się z daleka od autorytetów. Jednak pod koniec tygodnia mogą okazać się otwarci. Czas jest wszystkim.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

To dla Ciebie dzień podatny na wypadki, więc zwracaj uwagę na wszystko, co mówisz i robisz. Jedź powoli i bądź ostrożny. Oczywiście pomyśl, zanim coś zrobisz lub powiesz, ponieważ uczucie irytacji lub zniecierpliwienia może sprawić, że powiesz coś, czego będziesz później żałować.

READ  Rodzinny spór o spot filmowy Disney World kończy się bójką na pięści, zakaz

Waga (23 września – 22 października)

Dzisiaj może przyjść do głowy coś związanego z przepływami pieniężnymi, zyskami lub wspólną własnością. Może to dotyczyć również podatków, długów lub spadków. Na szczęście po pełni księżyca jest duża szansa, że ​​problemy te zostaną szybko rozwiązane. Splatające się palce.

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Dziś księżyc w twoim znaku jest w pełni, dlatego będziesz odczuwał intensywniejsze uczucia w absolutnie wszystkim. Dotyczy to zwłaszcza sposobu, w jaki postępujesz z partnerami i bliskimi przyjaciółmi. Nie wyciągaj pochopnych wniosków, ponieważ bardzo łatwo jest zobaczyć rzeczy w czerni i bieli. bądź realistą.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Bądź dziś cierpliwy wobec współpracowników. Podobnie, bądź cierpliwy wobec siebie, zwłaszcza jeśli masz jakieś problemy zdrowotne, ponieważ dzisiejsza pełnia księżyca może wszystko pogorszyć i sprawić, że problemy będą wydawać się większe, niż są w rzeczywistości. W środę i czwartek sytuacja będzie lepsza.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Bądź dziś cierpliwy wobec przyjaciół. Podobnie bądź cierpliwy w kontaktach z członkami grup, ponieważ dzisiejsza pełnia księżyca stworzy napięcie w kontaktach z innymi. Warto wiedzieć, że stres ten znacznie się zmniejszy w ciągu 48 godzin. odwaga!

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Dzisiejsza pełnia księżyca może wywołać stres w twoim życiu, szczególnie w domu z członkami rodziny lub szefami, autorytetami i twoją rolą w świecie. Zdecyduj, że nie będziesz robić wielkiego halo. Pozbądź się potrzeby posiadania racji. Wszystko wyjaśni się za kilka dni.

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Dołóż dziś szczególnego wysiłku, aby być świadomym wszystkiego, ponieważ dzisiejsza pełnia księżyca może sprawić, że będziesz przesadnie reagować podczas rozmowy z innymi lub podczas prowadzenia samochodu. Nie traktuj wszystkiego zbyt poważnie. Po pierwsze, ten stres zniknie podczas pełni księżyca za 48 godzin. Wyluzuj.

READ  Rak w lipcu 2022

Jeśli masz dzisiaj urodziny

Aktor i zapaśnik John Cena (1977) dzieli się swoimi urodzinami. Jesteś przyjazny i akceptujący. Jednak tylko nieliczni wiedzą, kim naprawdę jesteś. Jesteś osobą praktyczną i interesującą się innowacjami. Lubisz być informowany. W tym roku zbierzesz owoce swojej wcześniejszej ciężkiej pracy, zdobywając władzę, przywództwo, awans, nagrodę lub sławę. poszło mi dobrze!