30 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tryptyk wciąż musi działać

Tryptyk wciąż musi działać

Zdjęcie artykułu zatytułowanego Sześć miesięcy później, Grand Theft Auto: The Trilogy wciąż wymaga trochę pracy

zrzut ekranu: gry rockowe

Kiedy Grand Theft Auto: The Trilogy — edycja ostateczna Uruchomiony w zeszłym roku był katastrofą. Trzy z najbardziej lubianych gier wideo wszech czasów zostały oficjalnie ponownie wydane na nowoczesnych urządzeniach i nie tylko wyglądały jak brudna gra, Ale biegnij też jak on. rzeczy były Więc Źle, w rzeczywistości, że Rockstar Musiałem zaoferować fanom kilka darmowych gier, żeby to zrekompensować.

Niektóre późniejsze łatki próbowały rozwiązać niektóre z tych problemów, ale w ten sposób Kompleksowe ponowne sprawdzenie gier odlewnia cyfrowa pokazywaćWciąż tam Dużo pracy, która pozostała do wykonania.

Najpierw zwiastowanie: Deszcz jest teraz w większości normalny, tak jak jest Powinno to nastąpić po 15 poprawkach błędów, a po uruchomieniu pojawia się warstwa mgły, która daje światu gry przyzwoite poczucie skali w locie. Wprowadzono również poprawki do niektórych z najbardziej rażących błędów ortograficznych na banerach, a także naprawiono główne problemy z architekturą misji i kolizjami. Najważniejsze, że Gry działają teraz znacznie płynniej, zwłaszcza w trybie wydajności, który utrzymuje rzeczy zablokowane przy 60 klatkach na sekundę.

Teraz złe wieści. Wiele rzeczy, które wyglądają źle w tych grach, zrobi to nigdy Bądź spójny, ponieważ są to porty do gier telefonicznych, a po włączeniu jest tylko tyle dopracowania Gra zaprojektowana do uruchamiania iPhone do systemu takiego jak PS5 lub nowoczesny komputer PC. Są to takie rzeczy, jak ogólny wygląd postaci – który w tamtym czasie dobrze pasował do telewizorów CRT o niskiej rozdzielczości, ale wydawał się nie na miejscu w ustawieniu HD – a także efekty oświetlenia otoczenia (takie jak ciemne i złote zachody słońca) przeznaczony do Męt I San Andreas które zostały usunięte.

I chociaż niektóre tagi zostały naprawione, nadal istnieje wiele innych tagów z błędną pisownią, albo z powodu domyślnych prac tłumaczeniowych Rockstar, albo Dużo pracy włożono w ulepszanie sztucznej inteligencji (co ma również nierozwiązane problemy z teksturami ścian i znakami budynków). Możesz zobaczyć przykłady tego wszystkiego w akcji w odlewnia cyfrowa Wideo poniżej:

READ  Funkcja „Find My” na AirPods sieje spustoszenie wśród sprzedawców detalicznych i odnawiających