6 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tryb współpracy w Modern Warfare 3: czy możesz grać w kampanię ze znajomym?

Tryb współpracy w Modern Warfare 3: czy możesz grać w kampanię ze znajomym?

opublikowany: 2023-10-30T14:15:30

Zaktualizowano: 2023-10-30T14:15:41

Call of Duty: Modern Warfare 3 będzie zawierało kampanię bardzo podobną do swoich poprzedniczek. Oto przewodnik dotyczący tego, czy warto mieć kooperację.

Premiera Modern Warfare 3 planowana jest na rok 10 listopada 2023 r na całym świecie. Ponadto gracze, którzy zamówili grę w przedsprzedaży Gra otrzymacie Wczesny dostęp do kampanii 2 listopada 2023 r. Dlatego też szum wokół trybu fabularnego Modern Warfare 3 jest bardzo duży.

Jak zawsze, gracze nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, czy kampania Modern Warfare 3 zawiera tryb współpracy. Jest to funkcja, która w ciągu ostatnich kilku lat stała się bardzo popularna w wielu grach. Dlatego naturalne jest, że gracze będą chcieli wiedzieć, czy Call of Duty również będzie to oferować.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Oto, co wiemy o kampanii kooperacyjnej w Modern Warfare 3.

Activision

Modern Warfare 3 nie będzie zawierało trybu kooperacji dla jednego gracza

Czy kampania w Modern Warfare 3 oferuje tryb współpracy?

Nie, kampania Modern Warfare 3 nie oferuje trybu kooperacji. Dotyczyło to również poprzednich kampanii Modern Warfare. Kampania Modern Warfare 3 będzie kompleksowym doświadczeniem dla jednego gracza, w którym będziesz kontynuować historię od miejsca, w którym skończyłeś w Modern Warfare 2.

W tej historii spotkasz takie postacie jak Kapitan Price, Duch, Soap, Makarov, Gaz i Alejandro. Jednak kampania Modern Warfare 3 nie jest bynajmniej grą RPG. Kampania jest zorientowana na misję, w której możesz wcielić się w dowolną postać, w zależności od tego, do czego zmusza Cię gra.

Zarejestruj się w Dexerto za darmo i zyskaj:

Mniej reklam|Tryb ciemny|Gry, telewizja, filmy i programy technologiczne

Artykuł kontynuowany po reklamie

Dlatego też pole do działania w ramach kampanii opartej na współpracy jest bardzo niewielkie. Nie oznacza to, że masz zerową szansę na uzyskanie trybu kooperacji w Call of Duty. Dzieje się tak, ponieważ Modern Warfare 2 zawiera Spec Ops i rajdy, które są doświadczeniami w trybie współpracy.

Na razie nie jest jasne, czy Modern Warfare 3 będzie zawierać te tryby, czy nie. Jeżeli jednak mowa o kampanii, to od początku będziesz musiał rozegrać ją w pojedynkę.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Na tym kończy się wszystko, co wiemy o trybie współpracy w kampanii Modern Warfare 3. Jeśli uznasz to za przydatne, nie zapomnij zapoznać się z innymi naszymi przewodnikami w Dexerto.

Najlepsze pliki do pobrania w kategorii Modern Warfare 3 AR | Każda mapa potwierdzona w Modern Warfare 3 | Czy wersja beta Modern Warfare 3 ma podzielony ekran? | Jak anulować chip w Modern Warfare 3 | Najlepsze ustawienia sterowania w Modern Warfare 3 | Czy w wersji beta Modern Warfare 3 można zdobyć broń nuklearną? | Wszystkie mapy i tryby | Jak grać w Modern Warfare 3 przy 120 klatkach na sekundę na PS5 | Modern Warfare 3 TTK

Artykuł kontynuowany po reklamie