30 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Trener Detroit Lions, Dan Campbell, nie spodziewa się, że wschodząca gwiazda WR Jameson Williams (ACL) będzie gotowy na obóz treningowy

Trener Detroit Lions, Dan Campbell, nie spodziewa się, że wschodząca gwiazda WR Jameson Williams (ACL) będzie gotowy na obóz treningowy

ALLEN PARK, MI – Chociaż początkowy optymizm był, że szeroki odbiornik Detroit Lions Jamesona Williamsa Może być dostępny na czas na obóz treningowy, główny trener Dan Campbell nie spodziewa się, że tak się stanie, ponieważ Williams nadal dochodzi do siebie po kontuzji ACL.

„Nie widzę jego przygotowań do obozu szkoleniowego. Nie widzę tego” – powiedział Campbell. „Jestem bardzo optymistyczny, ale nie widzę tego. Zrobimy to we właściwy sposób, a kiedy będzie gotowe, będzie gotowe. Ale nie, nie czuję, że jestem zobaczę go tam pierwszego dnia.”

Lwy bacznie przyglądają się swojemu dwunastemu wyborowi i nie chcą przyspieszać jego postępów.

Williams został zauważony w pobliżu juniorskiego ośrodka treningowego i obowiązkowych mini-obozów, ale obserwowany był tylko na uboczu – trzymając piłkę w dłoniach – w oczekiwaniu na jego powrót.

„Będziemy mieć plan na przyszłość” – powiedział Campbell. „Będzie tu z nami i przez krótki czas, że wrócił do domu, wiemy, dokąd idzie i kim są ci ludzie. Więc będziemy mieć dla niego plan”.

Oczekuje się, że Williams będzie dużą częścią przyszłości zespołu, dlatego w recepcji wymieniono 20 pozycji, aby wylądować w pierwszej rundzie. Gracz z Alabamy zerwał ACL w styczniu podczas krajowego meczu o mistrzostwo, ale Detroit zachowało wiarę w swoje umiejętności.

czarny rozgrywający Jared Goff Jest jednym z tych w organizacji, którzy bardzo oczekują jego powrotu, jednocześnie starając się go zaangażować poza sezonem. Jako młody gracz Goff rozumie wartość dalszego zaangażowania.

„Bardzo podekscytowany. To wyjątkowy talent i po prostu go trzymam [saying] „Odzyskaj to, odzyskaj to”, powiedział Goff, jak „Odzyskaj to”. „I wiem, że upewnią się, że jest tak zdrowy, jak to tylko możliwe, ale samolubnie, chcę go z powrotem jak najszybciej, ale pozostaje zaangażowany. Ma scenariusz w ręku, ogląda gry, wykonuje dobrą robotę Jest oczywiście wielkim talentem, ale jak dotąd reprezentuje ogromną część naszego zespołu i oczekuję, że dobrze rozwinie się w swojej roli.

READ  Avalanche kontra Lightning Stanley Cup Końcowy wynik meczu szóstego: Kolorado wygrywa 2-1 o trzecie mistrzostwo drużynowe

Gdy Goff obserwował, jak Detroit wkracza, by go wylądować, opisał ten ruch jako „świetny”. Goff przyznał się również, że widział jego nagranie w nocy draftu i powiedział, że to jego zdolność do sprawiania, by ludzie chybiali, to to, co wyskakuje z ekranu i jego prędkość.

„Po prostu myślę o zrobieniu wszystkiego, co w mojej mocy, aby go zaangażować i upewnić się, że czuje się częścią tego, co robimy” – powiedział Goff. „I nie jestem jedyny, trenerzy to robią, trenerzy i wszyscy inni, ale myślę, że tak się czasami dzieje, gdy ci ludzie przechodzą długą rehabilitację i możesz czuć, że nie jesteś tego częścią, a ja” Miałem długi odwyk poza sezonem.” Więc upewnij się, że czuje miłość i jest częścią tego, co robimy, i wyraźnie będzie to duża część tego, co robimy, miejmy nadzieję, że raczej wcześniej niż później”.