20 maja, 2024

Transmisja meczu Liverpoolu i Arsenalu na żywo: wyniki angielskiej Premier League i najnowsze aktualizacje, gdy Mohamed Salah zremisował po bramce Gabriela

Jurgen Klopp z Liverpoolu „nie jest zbyt zadowolony” z atmosfery na Anfield po zwycięstwie 5:1 nad West Hamem

Prawdziwa walka o tytuł Premier League mniej więcej trwa, ale pierwsze miejsce w Święta Bożego Narodzenia często pozwala przewidzieć, kto zostanie ostatecznym zwycięzcą – a jedna z tych drużyn zajmie pierwsze miejsce 25 grudnia 2023 r. W sobotni wieczór wiedzą, że muszą wygrać, aby wyprzedzić Arsenal, który dzień wcześniej zremisował z Aston Villą z Sheffield United. Utrzymują się na pierwszym miejscu.

Podopieczni Jurgena Kloppa rozbili West Ham w środku tygodnia w pucharze w nieco zmiennym składzie, ale jest to mecz, który będą chcieli wygrać – zwłaszcza po rozczarowującym występie na Anfield przeciwko Manchesterowi United tydzień temu, który zakończył się bezbramkowym remisem .

Podopieczni Mikela Artety w ostatnim meczu ponownie odnieśli zwycięstwo w meczu z Brighton i otrzymali tygodniowy odpoczynek w okresie poprzedzającym to spotkanie, ale nie mają dobrych osiągnięć w tej części Merseyside. Śledź wydarzenie na żywo na blogu poniżej i Tutaj znajdziesz najnowsze kursy i typy meczowe.

1703355117

38: Liverpool 1:1 Arsenal

Następnie Gomez źle podał podanie za dwoma środkowymi obrońcami, ale Van Dijk i Endo dośrodkowali między nich, a Salah ponownie trafił szeroko, ale tym razem próbował znaleźć Jacopo, który nie był wystarczająco daleko w ataku i przedarł się do Rayi.

Arsenal z pewnością zaczął szybciej, ale Liverpool był na prowadzeniu przez ostatnie 20 minut. Czy przed przerwą obie strony mają jeszcze jedną dużą szansę?

Carla Matchetta23 grudnia 2023 o godzinie 18:11

1703354783

34: Liverpool 1:1 Arsenal

Lewy obrońca Grecji wygląda na zwichnięte ramię, gdy leży bezpośrednio na linii bocznej z ręką na prowizorycznym temblaku.

Joe Gomez przygotowuje się i bierze udział w pierwszej zmianie gospodarzy. W środku tygodnia, po rozpoczęciu gry na prawym skrzydle, trafił na lewego obrońcę Liverpoolu.

Carla Matchetta23 grudnia 2023 o godzinie 18:06

1703354688

32: Liverpool 1:1 Arsenal

Cała presja, jaką Liverpool wywiera teraz w ciągu ostatnich 10 minut – można powiedzieć, że wyrównująca bramka gwarantowana.

Natychmiast ponownie atakują i chociaż Salah jest tym razem na linach, zagrożenie jest większe, ponieważ zarówno Jacopo, jak i Diaz czają się w polu karnym – Saliba i Gabriel znów stoją twardo, ale Arsenal nie może wyjść z własnej połowy chwila. .

Odegaard ma zamiar uciec prasie, ale wtedy Saka pokonuje Tsimikasa, wysyłając go prosto w Jurgena Kloppa, który również leci na ziemię.

Trener The Reds jest bardzo zły, a Tsimikas bardzo zraniony.

Carla Matchetta23 grudnia 2023 o godzinie 18:04

1703354526

Carla Matchetta23 grudnia 2023 o godzinie 18:02

1703354476

26: Liverpool 0:1 Arsenal

Jones robi krok do przodu, ale jego strzał zostaje zablokowany. Przez moment dobre otwarcie, ale wahał się przy podaniu lub strzale i w końcówce nie wykorzystał swojej przewagi. Konate zostaje wezwany na chip challenge, gdy Martinelli szarżuje do przodu. Przy bliższym przyjrzeniu się z pewnością wyglądało to na rzut karny za zagranie ręką Odegaarda.

Carla Matchetta23 grudnia 2023 o godzinie 18:01

1703354049

22- Liverpool 0-1 Arsenal

Krótki rzut wolny dociera do Salaha, a gdy ten próbuje przedryblować w pole karne, prosi o podanie piłki ręką – najbliżej niego jest Odegaard. Kontrola VAR jest długa, ale nie jest sprawdzana; Jasne, Norweg dotyka go ręką, ale sędzia ani żaden inny sędzia nie robi nic w tej kwestii.

Odegaard z drugiej strony strzela prawą nogą. Salah podaje piłkę w kierunku Jacobo, ale piłka jest za wysoko dla napastnika. Konate dokonuje błyskotliwej interwencji, zatrzymując ekscytującą passę Martinelliego. Teraz jest to raczej praca od końca do końca, a tempo nabiera tempa.

Carla Matchetta23 grudnia 2023 o godzinie 17:54

1703353731

18 – Liverpool 0:1 Arsenal

Liverpool nieznacznie podniósł temperaturę dzięki dobrym ruchom na skrzydle, ale środkowi obrońcy Arsenalu trzymają formę. Jesus wszedł na boisko późno na Tsimikasa i mógł mieć szczęście, że nie zobaczył żółtej kartki, ale gospodarze szybko rozpoczęli mecz.

Teraz nadeszła kolej Szoboszlai, aby zwrócić się do kibiców i zażądać więcej, podczas gdy Liverpool szuka szybkiego sposobu na powrót do sytuacji na bramce.

Carla Matchetta23 grudnia 2023 o godzinie 17:48

1703353512

14 – Liverpool 0:1 Arsenal

Martinelli wbiega na środek Liverpoolu i mija Jesusa, ale jego strzał jest szybki i wysoko nad poprzeczką Alissona.

Z drugiej strony Jacopo otrzymał dośrodkowanie Endo, które trafiło do Salaha, który jednak trafił w boczną siatkę, choć trafił bezpośrednio. Może powinno być trochę lepiej.

Carla Matchetta23 grudnia 2023 o godzinie 17:45

1703353388

11 – Liverpool 0:1 Arsenal

Diaz wszedł do gry po raz pierwszy, pokonując White'a, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane w polu karnym przez Salibę. Z rzutu rożnego Tsimikas nie mógł znaleźć kolegi z drużyny – kolumbijski napastnik próbował jeszcze bardziej podniecić kibiców gospodarzy.

Carla Matchetta23 grudnia 2023 o godzinie 17:43

1703353288

8- Liverpool 0-1 Arsenal

Liverpool jeszcze nie zaczął, a Arsenal naciska na wszystkich. Próba podania Jonesa została prawie przerwana, a Havertz stara się strzelić gola, ale Alisson może tam dotrzeć.

Chwilę wcześniej po szybkiej analizie VAR Tsimikas wyleciał z boiska po apelacji Arsenalu o czerwoną kartkę, po tym jak bezpańskie ramię trafiło Sakę w głowę. To nie był błąd, po prostu bliskość w oczach sędziego.

Carla Matchetta23 grudnia 2023 o godzinie 17:41