30 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Todd Howard mówi zdanie „Fallout 5”

Todd Howard mówi zdanie „Fallout 5”

Bethesda, która niedawno opóźnienie gwiezdne pole Następny rok Nic istotnego o nim nie zostało ujawnione Zwoje Szejka 6 Od czasu ogłoszenia w 2018 rokuJuż myślisz o tym, co będzie dalej. W rozmowie z IGNTodd Howard z Bethesdy powiedział, że Bethesda Game Studios planuje to zrobić opad 5… Na końcu.

„tak, Zwoje Szejka 6 W pre-produkcji, wiesz, zrobimy to opad 5 Po tym nasza lista jest pełna, aby przejść przez chwilę ” Howard powiedział. Nie ma wskazania, kiedy możemy się spodziewać opad 5 do wypuszczenia. Biorąc pod uwagę, jak długo czekaliśmy gwiezdne pole I fakt, że w zasadzie nic o tym nie wiemy Zwoje Szejka 6 – Zauważ, że Howard powiedział, że gra jest nadal w fazie przedprodukcyjnej, mimo że została ogłoszona cztery lata temu – Pewnie wygląda uroczo opad 5 Od pojawienia się jeszcze daleko.

opad 5 Będzie to więc kolejna gra z postapokaliptycznej serii opad 76A Co było dość trudnym początkiem. Ale wygląda na to, że opad 5 To nie jedyna gra, którą rozważa Bethesda Game Studios, jak podkreśla Howard IGN Że „od czasu do czasu przyglądamy się też innym projektom”.

gwiezdne poleNadchodząca gra RPG science-fiction studia jest stosunkowo bliżej na horyzoncie i jest obecnie planowana do wydania w 2023 roku. Bethesda zadebiutowała 15 minut od gwiezdne pole grać w niedzielę Na Xbox i Bethesda Show.

READ  Szkocka ścieżka rowerowa wygląda jak Paperboy