6 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„The Marvels” eksploduje na otwarciu kasowym – The Hollywood Reporter

„The Marvels” eksploduje na otwarciu kasowym – The Hollywood Reporter

Cuda Na razie w box office nie ma nic wielkiego.

Sądząc po piątkowych zarobkach w wysokości 21,5 miliona dolarów, franczyza superbohaterów Marvel Studios i Disneya jest na dobrej drodze do uzyskania krajowego otwarcia w wysokości od 47 do 52 milionów dolarów, co oznacza najgorszy początek w historii Marvel Cinematic Universe.

Cuda Stanowi to nowy najniższy poziom dla Marvel Studios Kevina Feige’a, które od lat nie ma sobie równych pod względem sukcesu, oraz Wzmacnia teorię, że zmęczenie superbohaterem jest faktem, ponieważ fani stają się zmęczeni nadmiarem tytułów i stają się znacznie mniej tolerancyjni.

Jak dotąd konkurencyjne DC było studiem superbohaterów, które przeżyło największe wzloty i upadki, a znaczna liczba jego filmów otwierała się za 50 milionów dolarów lub mniej (dla porównania, wiele premier MCU w kraju zaczynało się od 100 milionów dolarów lub więcej). Tego lata, DC światło Zadebiutował z ponurą kwotą 55 milionów dolarów w kraju, a na całym świecie osiągnął 270,6 miliona dolarów.

Mowa ustna jest naprawdę bolesna Cudaco jest dopiero trzecim tytułem MCU, który po tym otrzymał od widzów ocenę B CinemaScore Wieczność I Ant-Man i Osa: Quantanya. Zdecydowana większość wydań MCU otrzymała ocenę A. Wynik krytyków Rotten Tomatoes wynoszący 62 procent również znajduje się na niższym poziomie.

33. część MCU to kontynuacja filmu Brie Larson z 2019 roku Kapitan Marvel, która otworzyła się w Ameryce Północnej i osiągnęła poziom 153,4 mln dolarów, co oznacza, że ​​na całym świecie zarobi 1,13 mld dolarów, bez uwzględnienia inflacji. Ten film ma tę oczywistą zaletę, że dokuczano mu na scenie po napisach w 2018 roku Avengers: Wojna bez granicnatomiast jego honorową gwiazdą był zawodnik w 2019 roku Avengers: Koniec gry (Został wydany pomiędzy dwoma wielkimi filmami Marvela.)

Do chwili obecnej, 2008 r Niesamowita struktura Jest to rekord najniższego krajowego otwarcia spośród wszystkich tytułów MCU, wynoszący 55,4 miliona dolarów, nieskorygowanych o inflację (Marvel, który nie był wówczas własnością Disneya, współpracował z Universalem przez struktura). Kolejne najniższe otwarcie MCU należy do Marvela/Disneya człowiek Mrówkaktóra rozpoczęła się od 57,2 mln dolarów w kraju w 2015 r.

W nowym filmie do Larsona dołącza Iman Vellani, przełomowa gwiazda serialu Disney+ Pani Marvela także Teyonah Parris w wersji dla dorosłych Kapitan Marvel Postać Moniki Rambeau. Aktorka zadebiutowała w Marvelu WandaWizjakto liczył Cuda Wśród autorów jest scenarzystka Megan McDonnell.

Cuda Jest to wyjątkowy film o superbohaterach, ponieważ występują w nim trzy główne kobiety. Wyreżyserowała go Nia DaCosta, pierwsza czarnoskóra kobieta, która wyreżyserowała film Marvel Studios, a także najmłodsza reżyserka filmu MCU (8 listopada DaCosta skończyła 34 lata). Marvel z dumą promuje niezależnych reżyserów, takich jak Ryan Coogler, Taika Waititi i Chloé Zhao.

Rzucać Cuda Z powodu strajku SAG-AFTRA nie mogła zajmować się żadną promocją ani rozgłosem, chociaż Larson i jej współpracownicy rozpoczęli pracę w czwartek po zakończeniu strajku. Pojawił się Larson Dzisiejszy występ w piątek, podczas gdy ona i jej koleżanki będą robić niespodzianki fanom podczas różnych pokazów filmu w Nowym Jorku.

za granicą, Cuda Jest na dobrej drodze do otwarcia za 60 milionów dolarów przy globalnym początku wynoszącym 140 milionów dolarów, w porównaniu do około 190 milionów dolarów za Kapitan Marvel.

READ  Zakończenie „Flip or Flop”: brak sezonu 11 dla serialu HGTV, ustawiono ostateczną datę