9 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Technoblade, youtuber Minecrafta oglądany przez miliony, zmarł w wieku 23

Technoblade, youtuber Minecrafta oglądany przez miliony, zmarł w wieku 23
W filmie na YouTube zatytułowanymDługoletni frajerzyOjciec twórcy treści udostępnił subskrybentom niedawną wiadomość od syna.

Wiadomość zaczynała się: „Cześć wszystkim, Technoblade jest tutaj”. „Jeśli to oglądasz, jestem martwy.”

W filmie Technoblade, który zachował swoją tożsamość w tajemnicy, ujawnił, że jego prawdziwe imię to Alex. Podziękował też fanom za wspieranie jego treści, kupowanie gadżetów i wspieranie kanału, i żartobliwie powiedział, że jego rodzeństwo „idzie na studia”.

„Gdybym miał jeszcze sto żyć, myślę, że za każdym razem wybrałbym powrót do Technoblade, ponieważ to były najszczęśliwsze lata mojego życia. Mam nadzieję, że spodoba wam się moje treści i rozśmieszycie się nawzajem i życzę wam wszystkim żyjcie długo, dostatnie i szczęśliwe życie”.

W niecałą dekadę Technoblade zgromadził prawie 11 milionów subskrybentów na YouTube i 3,7 miliona obserwujących na Twitterze, gdzie podzielił się swoją pasją do Minecrafta, gry wideo, w której użytkownicy mogą budować wirtualne światy z klocków i tworzyć własne historie. Ogłosił swoją diagnozę raka w sierpniu 2021, mówiąc swoim zwolennikom: Podczas wideoklipu, na którym gra w grę Zwrócił się o pomoc medyczną po tym, jak doświadczył bólu w ramieniu, który początkowo uważał za kontuzję z powtarzającego się stresu podczas gry.

Według ojca Technoblade napisał swój ostatni list około ośmiu godzin przed śmiercią. Odwzajemniając łzy, ojciec Technoblada nazwał swojego syna „najbardziej uroczym dzieciakiem”, o jaki ktokolwiek mógłby prosić, dodając: „Tęsknię za Technobladem”.

Film, który obejrzano ponad 19 milionów razy, zakończył się oświadczeniem rodziny Technoblade, które brzmiało: „Ostatni rok przyniósł wiele trudnych punktów dla naszego syna walczącego z rakiem w stadium 4. Ale nie narzekał , i nadal używał swojego słynnego strategicznego umysłu, aby spróbować pokonać to, co wie, że jest prawie niemożliwe. Odwaga mojego syna na tej ścieżce była świetlaną lekcją dla nas wszystkich, którzy mieliśmy zaszczyt iść z nim. Dziękuję za udostępnienie swoją podróż przez to wszystko, wykonując pracę, którą kochał dla swojej ukochanej publiczności”.

READ  Kurt Sawers Joe Millionaire jest już podzielony na ostatecznego zwycięzcę

Media społecznościowe huczą od hołdów dla fanów, celebrytów i innych graczy.

youtube Ted Nevison Wspomina go jako: „Bez wysiłku zabawny. Nieskończenie utalentowany. Wyszedł wcześnie. Spoczywaj w pokoju, Technoblade”.

Inny popularny YouTuber, TommyInnit, napisał na Twitterze: „Technoblade to legenda króla. Od bycia wielkim fanem po jednego z jego prawdziwych przyjaciół, nie potrafię opisać, jak bardzo jestem wdzięczny, że masz cię w swoim życiu. wiem, że planuje w niebie, jak pokonać Allaha ”.

W oświadczeniu wysłanym do CNN, US Sarcoma Foundation pochwaliła Technoblade i złożyła „najgłębsze kondolencje jego rodzinie”.

„Technoblade zmobilizowało swoich zwolenników do zebrania ponad 500 000 dolarów na wsparcie badań nad mięsakami” – powiedział w oświadczeniu Brandi Felser, dyrektor generalny organizacji charytatywnej. „Umożliwiło to SFA przyznanie grantów badawczych dla nazwy Technoblade. pozostawia dziedzictwo, które wpłynie na pokolenia”.

Technoblade zostanie uhonorowany nagrodą odwagi organizacji, corocznym wyróżnieniem przyznawanym osobom, które inspirują innych do „tworzenia nadziei i lepszego życia dla społeczności z mięsakami” jeszcze w tym roku, powiedział Vilser.