9 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Technoblade, twórca Star Minecraft, zmarł po walce z rakiem

Technoblade, twórca Star Minecraft, zmarł po walce z rakiem

Maine Craft Jego rodzina ogłosiła dzisiaj w publicznym oświadczeniu i wideo, że Technoblade zmarł po długiej walce z rakiem w stadium 4.

Techno wcześniej ujawnił, że ma raka ostatni sierpień Od czasu do czasu informował swoją społeczność o swoim stanie, kontynuując leczenie i tworzenie treści w YouTube.

W nagraniu, które ukazało się 30 czerwca, ojciec Techno zrelacjonował ostatnią pośmiertną wiadomość zatytułowaną „Długoletni frajerzyNapisałem na taką okazję. Wypełniony był po brzegi podpisem twórcy suchym i często mrocznym, ale też zdecydowanym podziękowaniem dla wszystkich, którzy wsparli Maine Craft gwiazda na przestrzeni lat.

„Dziękuję wszystkim za wspieranie moich treści przez lata. Gdybym miał 100 żyć więcej, myślę, że za każdym razem wybrałbym powrót do Technoblade. Ponieważ to były najszczęśliwsze lata w moim życiu” Techno Powiedział.

„Mam nadzieję, że spodoba wam się moja treść i rozśmieszacie się nawzajem. Mam nadzieję, że wszyscy żyjecie długo, dostatnie i szczęśliwe życie, ponieważ was kocham. Technoblade jest niedostępny.”

W swoim poście Techno, który tak naprawdę nazywa się Alex, opowiada o tym, jak wykorzystał pieniądze z gadżetów i innych „masowych wyprzedaży” w ciągu ostatniego roku, aby wysłać rodzeństwo na studia, jeśli chcą tam, dziękując swoim widzom za darowiznę. mu takie chwile.Szczęśliwy – wszystko podczas pokazu zdjęć, który pokazuje go podczas różnych punktów jego leczenia na ekranie.

Po ostatniej wiadomości techno, jego ojciec szczegółowo opisał, jak pierwotnie planował napisać i nagrać wideo przed śmiercią, ale jego pogarszający się stan zdrowia i inne czynniki uniemożliwiły to. Według ojca napisał list z łóżka i zmarł około ośmiu godzin później.

„Był najbardziej uroczym dzieciakiem, o jakiego można prosić”, ojciec Technoblada Powiedział. „Tęsknię za Technoblade. Dziękuję wszystkim za wszystko. Tak wiele dla niego znaczyłeś.”

READ  Star Wars Day: seria „Obi Wan” zawiera drugi zwiastun

Rodzina Technoblade będzie Kontynuuj prowadzenie swojego sklepu, ze wszystkimi dochodami z wniosków przekazanych na jego ulubioną organizację charytatywną Sarcoma Foundation of America, ponieważ chcą „kontynuować rozpowszechnianie jego przesłania”. Obejmuje to, w największym przeboju Techoblade wszech czasów, uruchomienie kolekcji „długoletnich nerdów”, aby uczcić jego życie.