25 lutego, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Taylor Swift leci prywatnym samolotem z występu w Tokio na Super Bowl

Taylor Swift leci prywatnym samolotem z występu w Tokio na Super Bowl

TOKIO (AP) – Czy zdąży na czas?

Najnowsza piosenka Taylor Swift wciąż dźwięczała w uszach tysięcy fanów w Tokyo Dome w sobotni wieczór, kiedy piosenkarka pospieszyła do prywatnego samolotu na lotnisku Haneda i prawdopodobnie wyruszyła w dokładnie sprawdzony lot, aby spotkać się ze swoim chłopakiem, gwiazdą NFL Travisem Kelce. Gra w Super Bowl w Las Vegas.

„Wszyscy przeżyjemy niesamowitą przygodę” – powiedziała Swift publiczności wcześniej. Mówiła o muzyce, ale mogła też opisywać swój potencjalny wyścig z czasem, który miał przekroczyć dziewięć stref czasowych i Międzynarodową Linię Daty.

Z ostatnim ukłonem na koniec wyprzedanego występu, ubrana w niebieski strój z cekinami, z wrzeszczącą publicznością, pulsującymi światłami stroboskopowymi i spadającymi konfetti, Swift zniknęła pod sceną – i rozpoczęła swoją podróż na drugą stronę teatru. świat.

Jej wyczekiwany wyjazd na mecz drużyny Kelce Kansas City Chiefs z San Francisco 49ers w Las Vegas w niedzielę od tygodni pobudzał wyobraźnię i spekulacje.

„Mam nadzieję, że uda jej się wrócić na czas. To bardzo romantyczne” – powiedziała Hitomi Takahashi, lat 29, pracownica biurowa, która kupiła z przyjaciółką pasujące T-shirty Taylor Swift i robiła zdjęcia przed Tokyo Dome.

Ludzie czekają w kolejce obok plakatu, aby zrobić sobie zdjęcia, podczas gdy inni, prawda, reagują na swoje selfie przed koncertem Taylor Swift w Tokyo Dome w Tokio, sobota, 10 lutego 2024 r. (AP Photo/Hiro Kumai)

Pod koniec soboty nie było od razu jasne, czy samolot Swifta odleciał. Około godzinę po zakończeniu ceremonii dziennikarze Associated Press znajdowali się w pobliżu strefy prywatnego odrzutowca Hanedy, kiedy przyjechały minibusy i ktoś wszedł do strefy wejściowej, gdzie cztery do pięciu osób z dużymi czarnymi parasolami zasłoniło tej osobie widok.

Na sobotniej imprezie było mnóstwo dowodów na wyjątkowe zjawisko kulturowe, jakim jest związek pomiędzy Swiftem i Kelseyem, związek pomiędzy profesjonalną piłką nożną a ogromną mocą gwiazd Swifta. Oprócz osób ubranych w sukienki z cekinami, aby uczcić Swifta w wypełnionej po brzegi Tokyo Dome, nie zabrakło T-shirtów, czapek i innego sprzętu Travisa Kelce’a upamiętniającego Chiefs. Niektórzy mieszkańcy Tokio wydali w tym tygodniu tysiące dolarów, aby wziąć udział w koncertach gwiazdy popu.

READ  Rodzina dobrze aktora Benjamina wraca bezpieczna po jej stracie Raport - The Hollywood Reporter

„Romeo, zabierz mnie gdzieś, gdzie będziemy sami” – śpiewała Swift w sobotę.

Nie znajdziesz tej niedzieli w Las Vegas, gdzie tłumy będą oglądać, nie mówiąc już o milionach na całym świecie.

Jeśli tak, to znaczy.

Określenie, że globalna analiza podróży Swifta jest intensywna, to mało powiedziane.

Fani namierzyli jej samolot. Wzrost temperatury planety Emisji dwutlenku węgla Jej podróże po świecie były krytykowane. Służby zbadały jej zdolność do parkowania samolotu na lotniskach w Las Vegas.

Do akcji włączyli się nawet japońscy dyplomaci. Ambasada Japonii w Waszyngtonie zamieściła w mediach społecznościowych informację, że może w odpowiednim czasie wziąć udział w Super Bowl, a w swoim oświadczeniu zamieściła trzy tytuły piosenek Swifta – „Speak Now”, „Fearless” i „Red”.

„Jeśli opuszczasz Tokio wieczorem po koncercie, powinieneś wygodnie przybyć do Las Vegas przed rozpoczęciem Super Bowl” – czytamy w oświadczeniu.

Takahashi, fanka Tokyo Dome, zdawała sobie sprawę z krytyki, z jaką spotkała się Swift w związku z jej prywatnymi odrzutowcami, ale stwierdziła, że ​​piosenkarka została niesprawiedliwie wyróżniona.

„Wiele innych osób podróżuje w interesach, a ona przybyła tu ze względu na swoją pracę. Spotkała się z krytyką, ponieważ jest sławna i uprzywilejowana” – powiedziała Takahashi.

Kobiety pozują do selfie przed koncertem Taylor Swift w Tokyo Dome w Tokio, sobota, 10 lutego 2024 r. (AP Photo/Hiro Komae)

Kobiety pozują do selfie przed koncertem Taylor Swift w Tokyo Dome w Tokio, sobota, 10 lutego 2024 r. (AP Photo/Hiro Komae)

Swift już w tym tygodniu podróżował po świecie.

Przed przyjazdem do Azji brała udział w ceremonii rozdania nagród Grammy w Los Angeles, zdobywając swoją 14. nagrodę Grammy i rekordową czwartą nagrodę za Album Roku za „Midnights”. Spektakl obejrzało ok 17 milionów ludzi. Ogłosiła także niespodziewaną wiadomość na swój temat Kolejna płyta gotowa spadnie w kwietniu.

Potem cztery koncerty w Tokio, a teraz najwyraźniej krótka podróż, aby dostać się do Las Vegas i zobaczyć Kelce, ciasną drużynę Chiefs, grającą w moc. Poszedłem za Kelseyem Przez większą część sezonu Chiefs.

READ  Bradley Cooper spotyka się z Humą Abedinem dzięki Annie Wintour: Źródła

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, pod koniec tego tygodnia ma udać się do Australii, aby kontynuować tournée.

„Ten tydzień to naprawdę najlepszy rodzaj chaosu” – powiedziała Swift Opublikowano w środę Na Instagramie.

___

Współpracująca pisarka prasowa Mari Yamaguchi przyczyniła się do powstania tego raportu.