24 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Taylor Swift dziękuje Amsterdamowi za „3 magiczne noce” z tras koncertowych Eras

Taylor Swift dziękuje Amsterdamowi za „3 magiczne noce” z tras koncertowych Eras

Taylor Swift żegna się z Amsterdamem!

34-letnia piosenkarka „I Can Do It With a Broken Heart” opublikowała swoje zdjęcia wiadomość pożegnalna W niedzielę 7 lipca amerykańska piosenkarka Angela Murphy wysłała wiadomość do swoich fanów w stolicy Holandii na Instagramie po zakończeniu trzech występów w ramach trasy Eras w Johan Cruijff Arena.

„Trzy magiczne noce w Amsterdamie!! Dziękujemy wszystkim, którzy byli na tych koncertach, śpiewali z całych sił i tańczyli z nami przez cały wieczór!” podpisała zestaw zdjęć zrobionych podczas jej występów od 4 do 6 lipca.

Taylor Swift da koncert w Amsterdamie 4 lipca 2024 roku.

Carlosa Alvareza/Getty’ego


Swój emocjonalny komentarz zakończyła ukłonem w stronę kolejnego miasta na trasie Eras: „Do zobaczenia 🔜 Zurych!”

Pobyt Swifta w Amsterdamie był pełen miłości. Jej chłopak, Travis Kelsey, był obecny na dwóch występach, a Swift wykonała jedną ze swoich najbardziej emocjonalnych piosenek – „Mary’s Song” z 2006 roku – po raz pierwszy od 16 lat w obecności 34-letniej Kelsey.

Była to część składanki jej piosenki „So High School”, która zawiera tekst o mistrzyni Super Bowl i czerwony Piosenka „Everything Has Changed” opowiada o nowej miłości.

Taylor Swift wystąpi w Amsterdamie 5 lipca 2024 roku.

Aldra Zarawa/Getty


Fani Ekstra pozdrowienia „Ja będę mieć 87 lat, ty będziesz mieć 89 / Ja nadal będę patrzeć na ciebie jak świecące gwiazdy / Na niebie, o mój Boże, o mój Boże” – śpiewa głośno, kończąc werset słowami z „Mary’s Song”: „Ja będę mieć 87 lat, a Ty 89 / Wciąż będę patrzeć na Ciebie jak świecące gwiazdy / Na niebie, o mój Boże, o mój Boże”.

Słowa nabrały nowego znaczenia, odkąd rozpoczęła związek z gwiazdą NFL. Zarówno Swift, jak i Kelce urodzili się w 1989 roku, a ich numer na koszulkach to 87. Występ zdawał się wzruszyć pomocnika Chiefs.

Nigdy nie przegapisz żadnej historii – subskrybuj Bezpłatny, codzienny biuletyn magazynu PEOPLE Aby być na bieżąco z najświeższą ofertą LUDZIE, od wiadomości o gwiazdach po ciekawe historie ludzi.

Taylor Swift wystąpi na koncercie 5 lipca 2024 roku.

Aldra Zarawa/Getty


Atmosferę miłości podczas trzeciego występu Eras Tour w Amsterdamie dodała obecność przyjaciół pary, Patricka i Brittany Mahomes. Zakochani z liceum objęli się, gdy Swift śpiewała swój hit „Lover” w sobotni wieczór.

Krzyżówka PEOPLE Puzzler jest już dostępna! Jak szybko możesz go rozwiązać? Zagraj teraz!

Swift ma teraz udać się do Zurychu, aby dać dwa koncerty w dniach 9 i 10 lipca, a następnie udać się do Mediolanu, aby dać dwa koncerty w dniach 13 i 14 lipca.

Będzie kontynuować swoje europejskie tournée przez lipiec i sierpień, po czym wróci do Ameryki Północnej, aby zakończyć trasę Eras Tour w październiku, listopadzie i grudniu.

READ  Złote Globy 2024 na żywo: Oppenheimer organizuje ceremonię w noc historycznych zwycięstw