23 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tag „PS5 Pro Enhanced” może oznaczać stabilną częstotliwość 60 klatek na sekundę i ray tracing

Tag „PS5 Pro Enhanced” może oznaczać stabilną częstotliwość 60 klatek na sekundę i ray tracing

Według Sony nowa etykieta „PS5 Pro Enhanced” będzie informować graczy, które gry wykorzystują nowe możliwości konsoli. Dokumenty, które przeglądałem Gry wewnętrzne Wczoraj. Portal pisze, że aby otrzymać naklejkę, gra musi oferować tryb graficzny PS5 Pro, który obejmuje PSSR do skalowania do 4K, stabilną liczbę klatek na sekundę na poziomie 60 klatek na sekundę oraz dodany lub ulepszony ray tracing.. Mówi się również, że wskazuje wyższą rozdzielczość zarówno w grach ze stałą, jak i zmienną częstotliwością odświeżania.

Witryna twierdzi, że branding wewnętrznie nazywany „Trinity Enhanced” będzie podobny do brandingu „PS4 Pro Enhanced” z PlayStation ostatniej generacji (lub brandingu „X|S” oznaczającego gry z ulepszeniami, takimi jak lepszy czas ładowania lub większa liczba klatek na sekundę). . Informuje także graczy, kiedy gra otrzyma ulepszenia graficzne specyficzne dla nowego systemu, ale niekoniecznie jaki będzie zestaw ulepszeń.

Plotki sugerują, że PS5 Pro zadebiutuje pod koniec 2024 roku, czyli mniej więcej rok po premierze mniejszego PS5 w listopadzie ubiegłego roku. W porównaniu do podstawowej wersji PS5 może oferować nawet 4-krotnie większą wydajność śledzenia promieni, o 10 procent wyższą kopię oryginalnego procesora konsoli, o 28 procent szybszą pamięć i aż o 45 procent poprawę wydajności renderowania.

READ  Google łączy Meet i Duo w jedną aplikację do rozmów głosowych i wideo