20 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Strzelanie w Tacoma Mall: 1 osoba strzał, kupujący wysłani do ochrony

Departament Policji w Tacoma Powiedziała ofiara Został przewieziony do miejscowego szpitala z poważnymi obrażeniami.

„Ludzie uciekli, schronili się w okolicy, a sklepy były zamknięte” – powiedział rzecznik departamentu szeryfa hrabstwa Pierce. Darren Moss powiedział CNN.

Powiedział, że centrum handlowe zostało zamknięte, ponieważ policja szukała podejrzanego. „Scena jest nadal aktywna. Nie chcemy, aby ludzie tam odpowiadali” – powiedział Moss.

Bethany Villero, która robiła zakupy w centrum handlowym w Czarny piątek, opisała chaotyczną scenę po strzelaninie.

„Widziałem ludzi wymiotujących i myślę, że byli bardzo przerażeni” – powiedział Villero CNN.

Villero powiedział, że nie słyszał strzałów, gdy Nordstrom wychodził ze sklepu, ale jako pierwszy dowiedział się, co stało się z grupą młodych kobiet opuszczających budynek.

„Słyszałem ich za sobą i płakali” – powiedział Villero. „Wiele ludzi wychodziło z Northstrom płacząc i patrząc ze strachem.

„To było mylące, wszyscy próbowali się wydostać na raz. பய Najgorszy był horror na twarzach tych dzieciaków” – powiedział.

Policja w Tacoma zabiera nieletnich bez wsparcia na pobliski dworzec autobusowy. Moss powiedział, że sklepy były zamknięte, gdy inni sklepikarze próbowali uciec z centrum handlowego.

Funkcjonariusze organów ścigania w hrabstwie Pierce pomogli policji w Tacoma przeszukać centrum handlowe District Sheriff’s Department Mall. Powiedział w tweecie.
W centrum handlowym znajduje się ponad 150 sklepów. Według jego strony internetowej.

READ  Watykan usuwa aktywistę antyaborcyjnego z kapłaństwa