18 kwietnia, 2024

Stany Zjednoczone kontra Panama – Raport z meczu piłki nożnej – 27 marca 2022 r.

Stany Zjednoczone kontra  Panama – Raport z meczu piłki nożnej – 27 marca 2022 r.

Reprezentacja USA mężczyzn nie zdołała zapewnić sobie miejsca w Zimowych Mistrzostwach Świata po poprzednim zwycięstwie Kostaryki w Salwadorze, ale pokonała Panamę 5:1 w Orlando na Florydzie w niedzielę wieczorem. Kwalifikacje do Kataru 2022.

Chrześcijański Pulić Zdobył swojego pierwszego hat-tricka i dodatkowe gole dla reprezentacji narodowej Paweł Ariola I Jezus Ferreira Amerykanie dostrzegli odwrotną decyzję o wykluczeniu Panamy z konkursu o miejsce w Katarze. Z 25 punktami Stany Zjednoczone, drugie w ostatnich kwalifikacjach CONCACAF, muszą pogodzić się z porażką z sześcioma bramkami w Kostaryce w środę, odrzucić automatyczną kwalifikację i wysłać Oceanię do play-offów ze zwycięzcami.

Pomimo matematycznych możliwości, pod koniec meczu amerykańscy zawodnicy rozwinęli czerwono-niebieski sztandar z napisem „QUALIFIED” wytłuszczonym, białymi literami.

– Bez względu na to, co mówi baner, wiemy, że jeszcze nas tam nie ma – powiedział amerykański trener Greg Berholder.

– Carlisle: Berholter usprawiedliwiał się ze Stanami Zjednoczonymi na skraju szansy na Mistrzostwa Świata
– Kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2022: Jak to działa na całym świecie
– Brak ESPN? Uzyskać natychmiastowy dostęp

Stany Zjednoczone otrzymały rzut karny w 15. minucie Walker Zimmerman I Anibal Kodoi Potargane pudełko Panamy. Po testach z VAR stało się jasne, że ręce Kodoina trafiły w twarz Zimmermana, a po tym, jak ten ostatni upadł na trawnik, Pulici’s Cross zobaczył rękę Kodoina. W nocy amulet Chelsea i kapitan USA pewnie wymienili się kolejnym rzutem karnym.

– Myślę, że z powodu podróży – Berholder wręczył policji zbroję kapitana. „Masz gościa, który był tam wcześniej. Był na boisku, kiedy nie zakwalifikowaliśmy się. Tak mu powiedzieliśmy. To jest nowy zespół, to jest nowy zespół, ty jesteś liderem”.

Gospodarze po sześciu minutach podwoili przewagę. Anthony’ego Robinsona Uderzył drażniącą się piłką z lewej strony, a Arriola wzniosła się wysoko na dwóch obrońców z Panamy, umiejętnie kierując głową w daleki róg.

READ  Trump wzywa do ogólnokrajowych protestów, jeśli prawnicy „robią coś nielegalnego”

Przewaga wzrosła do 3-0 w 27. minucie. Ciągłe transfery z Ariola, Luca de la Torre I Szok Moore W końcu luźna piłka doprowadziła do tego, że Ferreira znalazł się w polu karnym za sześć jardów, a FC Dallas zmiażdżył trzecie miejsce Amerykanom.

Kapitan Panamy Kodoi otrzymał drugą karę w drugiej minucie pierwszej połowy. Szacuje się, że Nashville SC strzelił pomocnika Milesa Robinsona Z jedną ręką na twarzy, wydawało się, że mają mniejszy kontakt między parą, gdy skakali na pozycję i dodali swoje drugie miejsce z rzutu karnego, zanim zespoły policyjne weszły do ​​szatni.

W ciągu dwudziestu minut drugiej połowy policja zakończyła swój rekord hat-tricka, zwiększając przewagę Amerykanów do pięciu. Numer w USA. 10, pokazał imponującą, ścisłą kontrolę nad parą obrońców Panamy, którzy postawili na bambusie. Ludwik Majia.

Kodoy strzelił gola pocieszenia dla kibiców w 86. minucie, kiedy skonfrontował się z dośrodkowaniem Erica Davisa. Skarpeta Stephen.

USMNT przyjmie to Dicos ET w środę wieczorem o 21:00 w stolicy Kostaryki San Jose.

„Jesteśmy uczciwi [will] Podejdź do tego jak do każdej innej gry, „powiedział Pulisic.” Jeśli potrzebujemy wygranej, przygotujemy się równie dobrze, jak będziemy się przygotowywać.

„Chcę grać w Pucharze Świata i ta drużyna też powinna grać.

READ  Brandon Marsh, JD Realmudo pomaga Philsowi podzielić Braves, dotrzeć do NLCS

„Cieszę się, że jesteśmy w dobrej sytuacji, aby wykonać tę pracę”.