28 maja, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Stacy Abrams jest prezesem Zjednoczonej Ziemi w Star Trek: Discovery

Stacy Abrams jest prezesem Zjednoczonej Ziemi w Star Trek: Discovery

Wydaje się, że są tacy, którzy potrafią wyobrazić sobie wielkie i wielkie rzeczy dla kandydata na gubernatora Gruzji Stacy Abrams. Partia Demokratów Ludowych zagrała „Prezydenta Zjednoczonej Ziemi” – w 32 wieku – w czwartek Finał 4 sezonu Z „Star Trek: Discovery”, aby pomóc zreformować Federację.

Obsada była zachwycona wyglądem Abramsa.

„Spędziliśmy dużo czasu na uwalnianiu się i Udając, że w środku jest cicho,” gwiazda Sonicua Martin Greenkto jest Odgrywa USS Discovery Captain Michael Burnham w serialu Paramount+, powiedział Deadline. „Jest legendą w trakcie tworzenia i bohaterką miasta, i jest bardzo szczęśliwa mogąc z nią pracować… zrobiła też kilka sztuk aktorskich! To był zaszczyt jako czarna kobieta stanąć z nią w tej historii”.

Reżyser i producent Olatunde Osunsanmi powiedział TV Line, że „Wszystkim eksplodowała głowa„Kiedy Abrams wszedł na plan”, bo 90% załogi nie wiedziało, że nadchodzi. Możesz po prostu zobaczyć, jak łamią się szyje w stylu: „Co?! Stacy? Co się dzieje?” Zabiłem to.”

Abrams jest wielkim fanem „Star Trek” Zacytuj dialog Z długo działającej serii, kiedy po raz pierwszy zwrócił się do niej przedstawiciel programu o występ. Producentka wykonawcza i współreżyserka serialu, Michelle Paradis, powiedziała Deadline, że jest to część długoterminowej strategii fabularnej.

Po trzecim sezonie z Federacją w chaosie, a Ziemia nie jest już członkiem, Abrams jest tym, który w finale czwartego sezonu deklaruje, że planeta jest gotowa do ponownego przyłączenia się, obiecując lepszą przyszłość Federacji – i wszechświata.

„Wiedzieliśmy, że będziemy potrzebować kogoś, kto przywróci ten moment do życia, Wódz Ziemi, aby wypowiedział te słowa – że Ziemia chce ponownie dołączyć – i szczerze mówiąc, nie ma lepszej osoby niż Stacy” – powiedział Paradise.

Ale dodaje z uśmiechem: „Zjednoczona Ziemia jest teraz gotowa do przyłączenia się do związku i nic nie może mnie uszczęśliwić niż wypowiedzenie tych słów”.

Sprawdź powyższą scenę.