30 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„SNL”: Pete Davidson potwierdza wyjście z serii Sketch – przeczytaj oświadczenie

WWE Suspends Sasha Banks and Naomi Indefinitely, Strips Them of Women's Tag Team Titles

Zaledwie kilka godzin przed finałem 47. sezonu, Pete Davidson Wejdź na Instagram, aby potwierdzić jego nadchodzące wyjście z Sobotnia noc na żywo.

Wraz z filmem, na którym obejmuje Jerroda Carmichaela, Davidson opublikował emocjonalne oświadczenie (z konta SNL I Król Staten Island pisarz Dave Cyrus) O ośmiu latach występów w serialu Late Night Diagram:

wyślij jerod [the video] Dla mnie zeszłej nocy i to mnie bardzo wzruszyło w najlepszy sposób. Na filmie właśnie wróciłem z pierwszej aktualizacji i rysowania. To szaleństwo myśleć, że dzisiaj zrobię coś ostatniego. Kiedy dostałem program, miałem 20 lat i nie miałem pojęcia, co robię. Nadal nie wiem, ale zwłaszcza wtedy. Tak naprawdę nie byłam rysowniczką, byłam tylko przerwą. Wiedziałem, że nigdy nie nadążę za Keenanem Thompsonem czy Kate McKinnon, ani nie będę szedł od stóp do głów, więc byłem zbyt przerażony, by wiedzieć, co mógłbym wnieść lub zrobić na tak szanowany historyczny pokaz i scenę. Pomyślałem, że odkąd wstałem, po prostu spróbuję wstać i spersonalizować weekendową aktualizację i cieszę się, że to zrobiłem. Tak wiele podzieliłem się z tą publicznością i jest to dosłownie większe na twoich oczach. Przeszliśmy razem przez dobre i złe czasy, najszczęśliwsze i najciemniejsze czasy. Jestem to winien Lorne Michaels i wszystkim w SNL moje życie. Jestem tak wdzięczna, że ​​bez nich nie byłoby mnie tutaj. Doceniam was, że zawsze wspieracie moje plecy i trzymacie się mnie, nawet jeśli nie była to opinia publiczna. Dziękuję za to, że zawsze we mnie wierzyłeś i trzymałeś się mojego boku, nawet jeśli brzmiało to komicznie. Dziękuję za nauczenie mnie wartości życiowych, jak się rozwijać i podarowanie wspomnień na całe życie. SNL To mój dom. Jestem bardzo szczęśliwy i smutny z powodu dzisiejszego występu. Z wielu powodów, których nie potrafię wyjaśnić. Nie mogę się doczekać powrotu w przyszłym roku z numerem muzycznym Mulani. Młody mieszkaniec Pete Davidson

READ  Aktorka Family Matters, Jo Marie Payton, twierdzi, że współgwiazda Jaleel White stała się brutalna

Dołącz do Davidsona SNL W 2014 roku jako wyróżniony gracz, zanim ostatecznie został pełnoetatowym graczem. Jeden z najmłodszych członków obsady w historii serialu (miał zaledwie 20 lat, kiedy zadebiutował), najbardziej znany jest z występów w „Weekendowej aktualizacji” i cyfrowych szortach. Jednak gdy jego gwiazda wzrosła, jego… SNL manifestacje były rzadsze; Nie było go w kilku odcinkach w tym sezonie. (Jego odejście zostało po raz pierwszy zgłoszone przez różnorodny.)

Lubić Poprzednio wspomnianeKate McKinnon, Eddie Bryant i Kyle Mooney również wyjdą z programu po sobotnim finale, którego gospodarzem będzie Natasha Lyonna, który zostanie wyemitowany o 11:30 / 22:30 w NBC.

Czy jesteś smutny, że Davidson odchodzi? Daj nam znać, upuszczając komentarz poniżej.