30 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sezon 7: Nadchodzące zmiany w treningu niestandardowym | Rakieta Dory®

Sezon 7: Nadchodzące zmiany w treningu niestandardowym |  Rakieta Dory®

Już tylko kilka dni dzieli nas od startu Rocket League czarujący Siódmy sezon. Zanim zanurzymy się w niesamowitym wariancie Utopia Coliseum, chcemy podzielić się szczegółami na temat zmian, które nadejdą w Custom Training 14 czerwca wraz z aktualizacją gry.

Przeczytaliśmy wiele waszych opinii, jeśli chodzi o niestandardowe treningi, a wraz z aktualizacją w tym tygodniu w końcu mieliśmy okazję wprowadzić kilka bardzo potrzebnych poprawek jakości życia w systemie. Czytaj dalej, aby zobaczyć zapowiedź tego, co nadchodzi!

ct_select_shot_2.png

Zaoferuj pakiet szkoleń

W sezonie 7 zmieniamy sposób, w jaki nawigujesz i robisz postępy w pakietach szkoleniowych:

Wybierz swoją ścieżkę: Awans w paczkach nie wymaga już oddawania strzałów w określonej kolejności. Będziesz mógł przeskakiwać od jednego strzału do drugiego, uzupełniając paczkę według własnego uznania. Czy ten trzeci strzał sprawia ci kłopoty? Przejdź do czwartego ujęcia, a później zakreśl ponownie. (Więcej na ten temat wyjaśnimy poniżej.)

Ale oszczędność! Dodajemy zaliczkę do pakietu treningowego, aby oszczędzać dane, dzięki czemu możesz pracować nad dowolną liczbą ujęć i pakietów. Zrób postęp, zrób sobie przerwę i wróć później bez konieczności ponownego uruchamiania pakietów od zera.

Przycisk reset: Skończyłeś pakiet, na który chcesz spojrzeć od nowa? Żaden problem. Stuknij Wstrzymaj, aby zresetować postęp dowolnego rozpoczętego lub ukończonego pakietu treningowego.

ct_shot_controls_paused_final.jpg

Nawigacja i odbicie ujęć

Widzieliśmy, czego chcą gracze (zwłaszcza ci na PC), więc wprowadzamy kilka zmian w nawigacji Rocket League. Kontrolki dla wszystkiego poniżej pojawią się pod paskiem postępu.

Następne i poprzednie ujęcie: Możesz teraz swobodnie poruszać się pomiędzy strzałami w pakiecie treningowym – nie musisz wykonywać ich w określonej kolejności.

Wybierz ujęcie: Proste dotknięcie i przytrzymanie spowoduje wyświetlenie nowego menu rozwijanego, w którym możesz swobodnie wybrać ujęcie, które chcesz ćwiczyć w pakiecie.

Losowe strzały: Chcesz to pomieszać? Naciśnij przycisk Pomieszaj strzały, aby posortować strzały.

READ  Yuji Naka mówi, że Square Enix „nie docenia gier” po chaosie Balan Wonderworld

Migawka odbicie: Za naciśnięciem przycisku możesz odwrócić strzał po drugiej stronie areny. Praca nad słabymi kopnięciami w bok i obronami nigdy nie była łatwiejsza. Odbicie działa na wszystkich arenach dostępnych w treningu niestandardowym. Nie zawsze tak będzie, gdy w przyszłości pojawią się nowe areny, w zależności od kształtu, rozmiaru i innych czynników.

111.HkGC3lZKc.jpg

Zmiany w menu i interfejsie

Dzięki nowej funkcjonalności wprowadziliśmy kilka poprawek w menu i interfejsach związanych z niestandardowym szkoleniem:

Historia się powtarza: W niestandardowym menu treningowym obok zakładki „Utworzono” dodano nową zakładkę „Historia”. Funkcjonalność zakładki dziennika działała już od jakiegoś czasu w tle, więc ostatni dziennik pakietu szkoleniowego powinien zostać wypełniony zaraz po zaktualizowaniu klienta gry. Możesz także dodać dowolne pakiety z zakładki Historia do swojej listy ulubionych.

Wstrzymaj zmiany listy: W tym miejscu możesz zresetować postęp pakietu szkoleniowego, a także nacisnąć przycisk Zakończ szkolenie, aby zobaczyć postęp pakietu.

Koniec szkolenia: Z tego miejsca możesz wrócić do pakietu, przejść na inny tryb gry, zmienić pakiet treningowy lub wrócić do menu głównego.

Na koniec dwie naprawdę ważne przypomnienia:

  • Wraz z nowymi funkcjami pojawiają się nowe elementy sterujące! Chcesz zmienić dane wejściowe dla losowych ujęć, dublowania i nie tylko?

    • pobierz w pliku Dostosowany pakiet szkoleniowy

    • Przejdź do Ustawienia -> Sterowanie -> Wyświetl/zmień łącza

    • Przewiń w dóła zobaczysz nowe wpisy poniżej elementów sterujących nokautu

Jesteśmy bardzo podekscytowani wszystkimi nadchodzącymi zmianami w treningu niestandardowym i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć was wszystkich w grze na początku sezonu 7. Daj nam znać, co myślisz o niestandardowych zmianach szkoleniowych Nasz subredditi w Oficjalny serwer Rocket League Discord. Dziękuję wam wszystkim!