25 lutego, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rockstar potwierdza, że ​​GTA 6 ukaże się na PS5 i Xbox, ale nie wspomniał o PC

Rockstar potwierdza, że ​​GTA 6 ukaże się na PS5 i Xbox, ale nie wspomniał o PC

Rockstar Games ujawniło więcej szczegółów na temat GTA 6 po poniedziałkowej premierze zwiastuna gry.

Według informacji prasowej opublikowanej przez spółkę-matkę Take-Two, GTA 6 początkowo ukaże się na PlayStation 5, Xbox Series

Zarówno Grand Theft Auto V, jak i IV zostały wydane najpierw na konsole, a później na PC.

GTA 4 ukazało się na PC 6 miesięcy po konsolach. GTA 5 trwało jeszcze dłużej, gdyż ukazało się na PC 18 miesięcy po wydaniu na konsolach.

„Grand Theft Auto VI kontynuuje nasze wysiłki, aby przesuwać granice tego, co jest możliwe w wysoce wciągających, opartych na fabule doświadczeniach z otwartym światem” – powiedział Sam Hauser, założyciel Rockstar Games. „Jesteśmy podekscytowani możliwością podzielenia się tą nową wizją z graczami na całym świecie.”

Według PR akcja Grand Theft Auto VI odbędzie się w prefekturze Leonida, „domu wypełnionych neonami ulic Vice City i nie tylko”, co Take-Two nazywa „największą i najbardziej wciągającą ewolucją serii Grand Theft Auto w dotychczasowej historii” .”

Rockstar miał mieć premierę GTA 6 we wtorek. Jednak w poniedziałek anonimowe konto X (dawniej Twitter) zmusiło się do wcześniejszego przesłania wersji ujawnionego filmu w niskiej rozdzielczości i zawierającej duże znaki wodne.

Krótko po wycieku Rockstar opublikował oficjalną wersję zwiastuna, pismo: „Wyciekł nasz zwiastun, więc obejrzyjcie prawdziwy film na YouTube”.

Deweloper GTA 6 wyraził swoje rozczarowanie w mediach społecznościowych po tym, jak zwiastun wyciekł i został wcześniej wydany.

Starszy animator rozgrywki, Javier Altman, napisał na X (dawniej Twitterze), że wczesna premiera długo oczekiwanego filmu ujawniającego pozbawiła ich planów oglądania reakcji na żywo z resztą zespołu programistów.

„To jest cholernie obrzydliwe” – szepczą książki. „Miałem nadzieję, że jutro obejrzę to po raz pierwszy z kolegami z drużyny i współpracownikami. Czuję, że zasłużyliśmy na tę chwilę”.

READ  Tesla chce 15 000 USD za pakiet wydajności Model S Plaid

„Jestem bardzo dumny z tego, co robimy” – dodał Altman. „Niech wszyscy cieszą się zwiastunem”.