1 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rockstar Games potwierdza Grand Theft Auto 6 – Deadline

Rockstar Games potwierdza Grand Theft Auto 6 – Deadline

Rockstar Games potwierdziło szóstą część swojej bestsellerowej gry Grand Theft Auto Seria jest już w przygotowaniu, a pierwszy zwiastun gry wideo zostanie wydany w grudniu.

„Z radością informujemy, że na początku grudnia udostępnimy pierwszy zwiastun kolejnej gry Grand Theft Auto. „Nie możemy się doczekać kolejnych lat dzielenia się z wami wszystkimi tymi doświadczeniami” – oznajmiła firma w oświadczeniu na portalu X Elona Muska, znanym wcześniej jako Twitter.

Oświadczenie zostało podpisane przez Sama Housera, prezesa Rockstar, i zostało opublikowane na X w ramach długiego wątku, podczas którego Houser poinformował fanów, że w grudniu przypada także 25-lecie firmy.

„W 1998 roku firma Rockstar Games została założona w oparciu o ideę, że gry wideo mogą stać się równie istotne dla kultury, jak każda inna forma rozrywki, i mamy nadzieję, że stworzyliśmy gry, które pokochasz, starając się być częścią tej ewolucji”. Jedna wiadomość głosiła. „Dzięki niesamowitemu wsparciu naszych graczy z całego świata mamy możliwość tworzenia gier, którymi jesteśmy naprawdę podekscytowani”.

W zeszłym tygodniu w Internecie krążyły pogłoski, że Rockstar będzie hitem GTA6 Ogłoszenie następuje wkrótce po raporcie Bloomberga, powołującym się na źródła zbliżone do firmy. W lutym ubiegłego roku firma potwierdziła, że ​​pracuje nad najnowszą wersją.

„Z każdym nowym projektem, który rozpoczynamy, naszym celem jest zawsze znacznie przekroczyć to, co dostarczyliśmy wcześniej – i z przyjemnością potwierdzamy, że aktywne prace nad kolejną odsłoną serii Grand Theft Auto postępują bardzo dobrze” – powiedział wówczas Rockstar. .

Grand Theft Auto 5, Ostatnia część serii została wydana w 2013 roku i stała się najszybciej sprzedającą się grą na świecie, zarabiając 800 milionów dolarów w zaledwie 24 godziny.