16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Reżyser Baldur’s Gate 3 reaguje na irytującą „prywatną skrzynię” gracza

Reżyser Baldur’s Gate 3 reaguje na irytującą „prywatną skrzynię” gracza

Przerażająca „prywatna skrzynia” Baldur’s Gate 3 przyciąga uwagę społeczności, wywołując nawet reakcję reżysera gry.

Gracze Baldur’s Gate 3 mają niemal nieograniczone możliwości siania spustoszenia, ponieważ otrzymują możliwość podążania zupełnie innymi ścieżkami rozgrywki.

Między innymi z tego powodu Baldur’s Gate 3 nie tylko została uznana za jedną z najlepszych gier roku, ale jest obecnie uważana za jedną z „najlepszych gier RPG wszechczasów”. W rzeczywistości rozległa i bogata w szczegóły natura gry „zepsuła rozgrywkę” wielu graczom, którzy są teraz znudzeni innymi „zaprojektowanymi” grami.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Rozpieszczanie wyborem doprowadziło graczy do szerokiego zakresu możliwości w grze, ale niepokojąca ścieżka jednego z graczy przykuła uwagę reżysera gry.

Tryb jednego gracza w Baldur’s Gate 3 na X (dawniej Twitter) Udostępnili zrzut ekranu z gry przedstawiający ich „prywatną skrzynkę”. Na platformie. Dziwna skrzynia zawiera imponującą kolekcję zwłok, które zostały „zebrane” od czasu wizyty w Szmaragdowym Gaju w Rozdziale Pierwszym.

Szmaragdowy Gaj to jedna z pierwszych lokalizacji, które gracze odwiedzają podczas gry w Baldur’s Gate 3. Po dotarciu na miejsce gracze stają przed pierwszą trudną decyzją, czy stanąć po którejkolwiek stronie z mieszkańcami Szmaragdowego Gaju, czy chcą bronić swojego domu, czy dołączyć do takich postaci jak Gobliny atakują i podbijają.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Każda decyzja ma zalety i wady, ale podejście tego gracza do Mrocznego Popędu wydawało się prowadzić go na ścieżkę zabicia nie tylko wszystkich Diabelstw zamieszkujących Szmaragdowy Gaj, ale także wielu Druidów, którzy tam mieszkali.

Wewnątrz „prywatnej skrzynki” gracza znajdowali się bossowie Diabelstw Dammon, Mol i Rolan, a także Druidzi, tacy jak Kagha i Rath. Towarzysze również zostali zabici i zebrani, a Shadowheart i Karlach byli jednymi z wielu głów znajdujących się teraz w „Specjalnej Skrzyni”.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Jednak fani Baldur’s Gate 3 szybko zwrócili uwagę, że graczowi brakuje jednego elementu, który byłby bardziej niż odpowiedni dla zestawu: Ręki Gale’a.

Wydawało się jednak, że sprawa została już załatwiona, gdyż gracz zauważył, że Gale miał rękę w kieszeni, a oni planowali włożyć ją później do swojej „torebki”.

Z ponad 250 000 wyświetleń na Które po prostu utknęło„Piękne” – powiedziała, przesyłając dalej zrzut ekranu.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Ponieważ Larian Studios zobowiązało się do „przesuwania wielu granic” w swojej „następnej dużej grze”, fani mogą być pewni, że w nadchodzących latach będą mieli do dyspozycji mnóstwo ścieżek rozgrywki.