24 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

REM ponownie spotyka się na ceremonii Songwriters Hall of Fame, aby uhonorować Timbalanda i Steely’ego Dana

REM ponownie spotyka się na ceremonii Songwriters Hall of Fame, aby uhonorować Timbalanda i Steely’ego Dana

NOWY JORK (AP) – Kometa musiała wylądowała podczas ceremonii wprowadzenia członków RIM do Songwriters Hall of Fame w 2024 roku Żartował Już tylko godziny, zanim „Guilty” zmusi zespół do ostatniego wspólnego występu. Jednak ponownie spotkali się podczas imprezy zorganizowanej w hotelu Marriott Marquis w Nowym Jorku w czwartkowy wieczór.

Coroczne wydarzenie było okazją do uczczenia utalentowanego zespołu autorów piosenek, w tym REM, Steely Dan i Timbalandaktóry wykonał składankę swoich największych hitów.

Szybki ruch oczu Bill Berry, Peter Buck, Mike Mills i Michael Stipe stoją za wieloma alternatywnymi piosenkami rockowymi, takimi jak „Everybody Hurts” i „It’s the End of the World as We Know It (And I Feel Fine)”. W czwartek zadziwili fanów niekwestionowanym punktem kulminacyjnym wieczoru: ponownym spotkaniem przy akustycznej wersji utworu „Losing My Religion”.

„Jesteśmy REM” – powiedział Stepp. – I to właśnie zrobiliśmy.

Stipe podkreślił siłę ich jako grupy i ich wczesne wysiłki w zakresie posiadania własnych nagrań wzorcowych i równego podziału zasług za pisanie piosenek. „Wiele osób w nas wierzyło” – dodał.

Jason Isbell wykonał cover piosenki grupy „To koniec świata, jaki znamy (And I Feel Fine)”. Potem zażartował: „Nigdy w życiu nie powiedziałem tak wielu słów tak szybko”.

Twórczyni hitów z Nashville, Hillary Lindsay, która pomogła przy pisaniu „Girl Crush” dla Little Big Town i „Jesus, Take the Wheel” Carrie Underwood, została zatrudniona wraz z Deanem Pitchfordem, który pomógł Kenny’emu Logginsowi przy przeboju „Footloose”. Sława” i „Stań w obronie bohatera”.

The Bacon Brothers to folkowo-rockowy duet Kevina Bacona i Michael Bacon, dając Pitchfordowi palącą wersję utworu „Footloose” z tamburynem i tak dalej. Denise Williams zdjęła buty do tańca, śpiewając napisaną przez Pitchford piosenkę „Let’s Hear It for the Boy”.

„To już 40 lat, możesz w to uwierzyć” – powiedział Pitchford. „Jestem bardzo wdzięczny… Przede wszystkim dziękuję, że mnie wysłuchałeś”. Następnie zaśpiewał swój utwór „Once Before I Go”.

READ  Programy Darlene Love wyprzedają się po tym, jak Mariah Carey nazywa Królową Bożego Narodzenia

Irving Azoff poprowadził obchody Steely Dan, opowiadając historię legendarnego zespołu, który jako dzieło promocyjne zaprezentował pusty, błyszczący obraz.

„Powiedzieć, że mają świetne poczucie humoru, byłoby niedopowiedzeniem” – stwierdził.

Steely Dan, którego współzałożycielami są Donald Fagen i nieżyjący już Walter Becker, jest znany z klasycznych rockowych piosenek, w tym „Do It Again” i „Hey Nineteen”.

„Chciałbym podziękować mojemu partnerowi Walterowi Beckerowi, gdziekolwiek przebywa” – powiedział Fagen w swoim przemówieniu z okazji przyjęcia nagrody.

Frontman ryb Treya Anastasio Nagrał covery „Kid Charlemagne” i „Reelin’ in the Years” Steely’ego Dana. Anastasio powiedział, że ich „prawdziwym geniuszem” są piosenki.

Nile Rodgers przedstawił piosenkarza SZ Z nagrodą Hal David Starlight „dla utalentowanych młodych autorów piosenek, którzy wywierają znaczący wpływ na przemysł muzyczny”.

„Bez piosenek nie byłoby przemysłu muzycznego” – powiedział Rodgers obecnym na sali artystom i profesjonalistom z branży. „Wszystko zaczyna się od piosenki”.

Rodgers otrzymał owację na stojąco, gdy odszedł od spikera i skomentował: „Spotify, chcemy, aby autorzy piosenek byli dla Was priorytetem”.

„To wiele dla mnie znaczy” – powiedziała SZA publiczności, wśród której byli także jej rodzice. „Jako artystka zmagam się z trudnościami, ale dzięki pisaniu czuję, że jestem osobą, że mam wartość… To coś więcej, czy byłam ładna, czy mi się to podobało.

Otrzymanie nagrody „potwierdza całą moją karierę” – powiedziała, po czym zaśpiewała skróconą wersję swojego przeboju „Nobody Understands Me”.

Carrie Underwood Złożyła hołd Lindsay, długoletniej autorce tekstów, którą nazwała „królową współczesnych autorów piosenek w Nashville”, po czym w pełnym składzie wykonała „Jesus, Take the Wheel”.

Lindsay zażartowała, że ​​pierwsza piosenka, którą napisała, „prawdopodobnie była o kupie, smarkach i tak dalej”, a później opisała swoje dzieciństwo, które spędziła na śpiewaniu o wszystkim, co było w domu, łącznie z „tamponami mamy”.

READ  SNL żegna się z Kate McKinnon i Petem Davidsonem

„Wieś się skończyła, przyjedź do miasta” – powiedziała, po czym zagrała krótką składankę piosenek, których jest współautorką, m.in. Lady Gagę „A Million Reasons” oraz duet z Keithem Urbanem przy „Blue Ain’t Your Color”.

Missy Elliott krzyknęła Zmarły raper Mago aby w porywającym przedstawieniu przedstawić Timbalanda swojemu długoletniemu partnerowi zajmującemu się pisaniem i produkcją, zauważając, że ma on „talent”.

„Timbaland dosłownie zmienił rytm tamtych czasów, bo także płyty hiphopowe traktował jak płyty R&B” – powiedziała. „Biewał haczyki i nadawał inne brzmienie”.

Timbaland powiedział publiczności, że uznanie dla autora piosenek było najlepszą nagrodą, jaką mógł otrzymać.

„Tak naprawdę nie mówię zbyt wiele. Mówię tylko o mojej muzyce” – powiedział, koncentrując się na swoich współpracownikach i rodzinie, w tym babci, która pozwoliła mu pracować w swoim domu przy pisaniu piosenki zmarłego piosenkarza „One in milion.” Wysoki.

Powiedział: „Chcę ci podziękować, mała dziewczynko. Spoczywaj w pokoju i mam nadzieję, że patrzysz”.

Poprowadził grupę muzyków, którzy wykonali składankę kilku swoich najsłynniejszych piosenek, w tym „Are You That Somebody” Aaliyah, „Pony” Ginuwine’a, „SexyBack” i „Suit & Tie” Justina Timberlake’a oraz „Get Ur Freak On”. „Dla Elliota. Beyonce jest „pijana miłością”, a Nelly Furtado „rozwiązła”.

Paul Williams wręczył Diane Warren nagrodę Johnny Mercer Award, najwyższe wyróżnienie wydarzenia, i zażartował, że sztuczna inteligencja „martwi się o Diane Warren”. Piosenkę Warrena „Stand Up for Something” wykonała Andra Day, która została wcześniej wprowadzona do Songwriters Hall of Fame w 2001 roku.

„Muszę podziękować mojej mamie za to, że jako pierwsza udowodniła mi, że się mylę” – powiedział Warren. „Pisanie piosenek nie jest czymś, co robię. Po prostu jestem”.

Wieczór zakończył się wykonaniem z okazji 40. rocznicy wykonania innej piosenki napisanej przez Warrena: „Rhythm of the Night” DeBarge.

READ  Charlie Cox, Vincent Donofrio powracają w Marvel's Echo — The Hollywood Reporter

Przed czwartkową uroczystością obecna była gwiazda muzyki country Cindy Walker Zostało to przyjęte pośmiertnie W Galerii sław autorów piosenek. Walker napisał piosenki wykonywane przez największe nazwiska w historii muzyki country i nie tylko, w tym… Johnny’ego CashaMerle Haggard, B.B. King, UdziałGlen Campbell, Gene Autry, Bing Crosby i Roy Orbison.

Songwriters Hall of Fame powstała w 1969 roku, aby uhonorować twórców muzyki popularnej. Autor tekstów posiadający wyjątkowy katalog piosenek kwalifikuje się do wprowadzenia na rynek 20 lat po pierwszym komercyjnym wydaniu utworu. Na sali są już Gloria Estefan, Carole King, Paul Simon, Billy Joel, Jon Bon Jovi, Richie Sambora, Elton John, Bernie Taupin, Brian Wilson, James Taylor, Bruce Springsteen, Tom Petty, Lionel Richie, Bill Withers i Neil . Diamonda i Phila Collinsa.

___

W poprzedniej wersji tej historii błędnie wpisano nazwisko Donalda Fagena.