1 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Recenzja filmu The Eras Tour – nostalgiczne spojrzenie na wschody wielkiej gwiazdy

Recenzja filmu The Eras Tour – nostalgiczne spojrzenie na wschody wielkiej gwiazdy

Taylor Swift to jeden z najsłynniejszych muzyków na świecie.

Kiedy więc ogłoszono, że długo oczekiwana trasa Eras Tour nie zatrzyma się na Bliskim Wschodzie, stwierdzenie, że jestem rozczarowany, byłoby ogromnym niedopowiedzeniem.

Alternatywnie fani z regionu mogą zadowolić się występem Taylor Swift: Trasa przez wiekitrzygodzinne kinowe przeżycie jej koncertu na stadionie SoFi w Inglewood w Kalifornii.

Choć dopiero co ukazał się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, na arenie międzynarodowej stał się już najbardziej dochodowym filmem muzycznym wszechczasów dzięki sukcesowi w innych krajach, takich jak Stany Zjednoczone, Kanada i Australia.

Miałem nadzieję zobaczyć Swift na żywo – to jej pierwszy raz w trasie od 2018 roku – ale ze względu na brak przystanków w regionie będzie dużo podróży i początkowo zwykłe trudności ze zdobyciem biletów.

Gdy dowiedziałem się, że film ma premierę, natychmiast kupiłem bilet, aby obejrzeć go w Max w Vox Cinemas, aby w pełni wykorzystać gigantyczny ekran o szerokości 20 metrów i specjalny przestrzenny dźwięk, który wydawał się odpowiedni dla tego przeżycia.

W sobotni wieczór kino nie było pełne, ale nie spodziewałem się, że tak będzie. Stworzyło to komfortową atmosferę, ponieważ wszyscy byliśmy dobrze rozproszeni po scenie. Popyt na film obejmował rodziny, przyjaciół, a nawet pary.

Ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu, kiedy film się zaczął, od razu poczułem się, jakbym został przeniesiony w inne miejsce. Od głośnych wiwatów jej uwielbionych fanów po zdjęcia Swift i występy jej tancerzy i wokalistów rezerwowych – czuliśmy się, jakbyśmy byli tam z nią.

Ludzie natychmiast zaczęli śpiewać i tańczyć na swoich miejscach, gdy Swift otwierała odtwarzane utwory ze swojego albumu z 2019 roku Kochanek. Podczas gdy niektórzy artyści mają tendencję do odtwarzania skróconych wersji swoich piosenek podczas występu, Swift często odtwarza je wszystkie w całości, co osobiście doceniam.

READ  Dixie Carter ujawnia swojego zaskakującego partnera Impact Originals na Slammiversary

Następnie zajęła się swoim udanym albumem typu crossover z 2008 roku nieustraszonyi wykonywanie optymistycznych utworów, takich jak Należysz ze mną I Historia miłosna Co pomogło jej stać się gwiazdą, którą jest dzisiaj. Następnie zwróciła się do na zawszeTo jeden z dwóch albumów, które wydała w czasie pandemii.

Słuchanie jej przejścia od wczesnych lat popu do bardziej dojrzałego brzmienia uświadomiło mi nie tylko, jak daleko zaszła jako piosenkarka, ale także jak wszechstronna jest – coś, co okazało się stałym tematem.

Podczas gdy utwory z na zawsze Zwykle są bardziej miękkie, Swift nabrał energii w 2017 roku reputacja. W momencie premiery wydawało się, że świat muzyczny nie jest całkiem gotowy na takie piosenki …Gotowy na to? I Spójrz, do czego mnie zmusiłeś Z trudniejszymi dźwiękami inspirowanymi EDM. Jednak album jest obecnie postrzegany jako początek jej muzycznego rozwoju.

Następnie Swift zabrał publiczność z powrotem do 2010 roku mów teraz, Ale po prostu to zastosuj zafascynowanyCo sprawiło, że wszyscy w kinie śpiewali, zwłaszcza na moście toru. Osobiście chętnie bym to usłyszał królewskito jedna z moich ulubionych piosenek z tego albumu.

Jednak nie zawiodłem się, gdy jeździłem modelem z roku 2012 czerwony Z jego optymistycznymi ścieżkami nigdy przenigdy nie wrócimy do siebie I Wiedziałem, że sprawisz kłopoty. Swift wyciągnęła nawet gitarę, żeby nagrać pełną 10-minutową wersję Dobrze.

Kontynuując podróż, przejdźmy szybko do roku 2020 folklor Z relaksującymi melodiami, zanim zagłębisz się w najlepszy album Swifta z 2014 roku 1989. Kiedy śpiewała pozbyć sięWszyscy wstali ze swoich miejsc i zaczęli tańczyć razem. Ukończyła swój najnowszy album, 2022 północ, Wykonaj z niego siedem utworów, w tym Anty-bohater I Karma.

Łatwo popaść w nostalgię, przeglądając jej różne albumy w kolejności niesekwencyjnej. W końcu jej 10 albumów obejmuje okres 15 lat, a każda „era” nieuchronnie wiąże się z własnymi wspomnieniami.

READ  Ticketmaster przeprasza Taylor Swift i jej fanów za porażkę w sprzedaży

Chociaż nie przypominało to uczestnictwa w koncercie na żywo, było to imponujące przeżycie. Poczułem się prawie, jakbym brał udział w występie z bliska. Poczułam też, że ludzie wokół mnie są naprawdę szczęśliwi, co też sobie wyobrażam na jednym z jej koncertów.

W końcu otrzymałam bransoletki przyjaźni od innych fanów, zgodnie z trendem jej programów. Jeśli nie możesz zobaczyć Taylor Swift na żywo (co jest coraz trudniejsze) lub nawet jeśli już to zrobiłeś, powiedziałbym, że nadal warto zobaczyć ten film.

Aktualizacja: 5 listopada 2023 o 12:39