19 maja, 2024

Ravens Points vs. Pirates, Fast Food: Baltimore daje Tomowi Brady’emu swój pierwszy ślizgacz z trzema grami od 2002 roku

Ravens Points vs. Pirates, Fast Food: Baltimore daje Tomowi Brady'emu swój pierwszy ślizgacz z trzema grami od 2002 roku

W czwartek wieczorem był Kto gra w Baltimore Ravens i Tampa Bay Buccaneers. W wygranym 27-22 meczu w Tampa Bay Kruki przeszły 5-3, wyglądając bardzo podobnie do najlepszej drużyny w Azji Północnej. I odwrotnie, Buccaneers, którzy po trzeciej przegranej z rzędu mają teraz 3:5, wyglądali jak drużyna, która w styczniu nie miała uzasadnionych szans na grę głęboko.

Tampa Bay zaczęła się gorąco, zanim zniknęła w ostatnich trzech kwartach meczu. Gorączka podań Baltimore sprawiła, że ​​życie Toma Brady’ego było nieszczęśliwe, który w pierwszej połowie wyprzedził Bena Roethlisbergera jako najbardziej zwolnionego gracza w historii NFL. To była znacznie lepsza noc dla gościa rozgrywającego, ponieważ Lamar Jackson rzucił dwie podania na podłogę na 27 z 38 podań. Jackson brał również udział w biegu sprinterskim o długości 233 jardów, który pomógł przeżuć ponad 38 minut godziny gry.

Po przerwie Kruki objęły prowadzenie w podaniach przyziemienia w trzeciej kwarcie od Jacksona do Kenijczyka Drake’a i Isaiaha Leakleya. Baltimore objął dwucyfrową przewagę 15 jardów dla Devina DuVernay z 6:35 przed końcem, mniej niż sześć minut po tym, jak Buccaneers zdobyli swoje pierwsze punkty w połowie po celnym z pola Ryana Sukopa.

Brady na krótko zachował nadzieję, podając pod koniec lądowania do Julio Jonesa. Jednak Kruki przypieczętowały kopnięcie boczne, które nastąpiło po tym meczu, odnosząc zwycięstwo, wygrywając serię 302 meczów Brady’ego bez trzech przegranych z rzędu.

Buccaneers doszli do końca pierwszej połowy z przewagą 10-3 po zrobieniu dwóch czerwonych stref w pierwszych 30 minutach meczu. Tampa Bay również otrzymał przyzwoity pierwszy przejazd od Brady’ego, którego ukończenie z 44 jardów do Chrisa Goodwina dało zielone światło dla Leonarda Fournette’a w połowie pierwszej kwarty.

Obie drużyny zostały poważnie kontuzjowane w czwartek wieczorem. Kruki straciły odbiornika Rashida Pittmana (stopa) i Marka Andrewsa (ramię) w pierwszych trzech kwartach meczu, a następnie przegrały Gus Edwards (ścięgno podkolanowe) w czwartej. Bucs rozgrywający Shaquille Barrett przegrał w drugiej połowie. Obawiał się, że Barrett zerwał mu Achillesa, Za pośrednictwem mediów NFL.

READ  Blue Jays przejmują Genesis Cabrera od Cardinals

Oto bliższe spojrzenie na to, co wydarzyło się w Tampie.

Dlaczego wrony wygrały?

Baltimore zdominował boisko i kontrolował piłkę przez ponad dwie trzecie meczu. Prowadzony przez Edwardsa i Drake’a Baltimore zdominował boisko, pokonując błędy pierwszej połowy na czerwono. Kruki otrzymały również duży wkład od Likely’ego i Demarcusa Robinsona, którzy strzelili 12 z 15 bramek ze 141 jardów.

W obronie Kruki wstrzymały atak Brady’ego i Buccaneers przez większość ostatnich trzech kwartałów gry. Justin Houston pociągnął łyk z Fountain of Youth, zdobywając dwie torby i dwie smakołyki za stratę. Houston i pozostali koledzy z drużyny zamknęli bieg w Tampa Bay, łapiąc Brady’ego zaledwie 26 z 44 podań.

Dlaczego piraci przegrali?

Ofensywa Tampa Bay całkowicie wyschła po pierwszej kwarcie. Jednostka podskoczyła pięć razy z rzędu, dając jednocześnie odrobinę ulgi swojej obronie. Podczas gdy jego gra biegowa nie przyniosła mu przysługi, Brady nie wykonał również kilku zjazdów, które utrzymałyby łańcuchy w ruchu. Kary, takie jak falstart w Fortnite z Buccaneers w dół 11 oraz czwarte spotkanie i bramka z linii 3 jardów z 4:57 w lewo, były również nękane przez ofensywę Buccaneers.

Chociaż ich atak im nie pomógł, obronie Buccaneers nie udało się zagrać, aby zmienić rozpęd w drugiej połowie. Jednostka nie była również w stanie powstrzymać Baltimore z zewnątrz, ponieważ Kruki przebiegły przez obronę Tampa Bay.

Jasnym punktem piratów był związek Brady’ego i Mike’a Evansa. Evans zdobył 6 z 11 bramek na 123 jardy, w tym 51-jardowy chwyt, który dał hakerowi pierwszy wynik w drugiej połowie.

punkt zwrotny

Baltimore zdominowało trzecią kwartę, pokonując Tampa Bay 14-0 i dominując nad piłką przez około 13 minut. Ofensywa Kruków rozpoczęła się od 9 zagrań, 77 jardów zakończyło podaniem z przyłożenia Jacksona do Drake’a.

Obrońcy Ravens wykonali szybki kopniak w Tampa Bay, po czym rozpoczęli atak Baltimore w 11 meczach z odległości 80 jardów.

READ  Wyniki March Madness: Zdenerwowanie Oakland z Kentucky stało się najważniejszym momentem pierwszego dnia turnieju NCAA

zagrać w grę

Kiedy Andrews i Bateman wyszli, Likely wkroczył i wykonał krytyczne lądowanie, które dało Krukom prowadzenie na zawsze. Początkujący ciasny koniec miał sześć podań na 77 jardów w czwartek wieczorem po zebraniu zaledwie 10 w pierwszych siedmiu meczach sezonu.

godny zacytowania

Jackson pozwolił niektórym swoim fanom mówić w jego imieniu po wygranej. Były MVP ligi cieszył się znakiem swojego obecnego statusu kontraktu, a Jackson grał jako debiutant przez piąty rok po tym, jak on i The Ravens nie byli w stanie pogodzić się z długoterminową umową w minionym sezonie.

Co dalej

Buccaneers poprowadzą barany na ekscytujący rewanż podczas Tag Team Tour w styczniu. Podobnie jak Buccaneers, Barany powoli zaczynają w tym sezonie. Posiadacze tytułu pożegnali się, zdobywając 3-3.

Baltimore uda się do Baton Rouge 7 listopada, aby zmierzyć się ze Świętymi w „Monday Night Football”. Ofensywne kontuzje dotknęły do ​​tej pory Świętych, a Nowy Orlean tylko 2-5.