23 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rashi Rice, szef Chiefs, jest poszukiwany przez policję po poważnym wypadku samochodowym

Rashi Rice, szef Chiefs, jest poszukiwany przez policję po poważnym wypadku samochodowym

NFL

Według doniesień policja w Dallas poszukuje skrzydłowego Chiefs, Rashee Rice’a, w związku z poważnym wypadkiem samochodowym, który miał miejsce w sobotni wieczór. Według „Dallas Morning News”.

Według funkcjonariuszy organów ścigania pojazd, który „prawdopodobnie został zarejestrowany lub wynajęty” 23-latkowi, brał udział w wypadku samochodowym w północno-wschodnim Dallas około godziny 18:20 czasu centralnego. Z dokumentów policyjnych uzyskanych przez „Dallas Morning News” wynika, że których szuka policja… Rice prowadzi dochodzenie w sprawie incydentu.

Do niedzielnego poranka nie był znany stopień zaangażowania Rice'a w incydent ani to, czy zostaną mu postawione jakiekolwiek zarzuty.

Według doniesień policja poszukuje Rashiego Rice’a w związku z dochodzeniem w sprawie wypadku samochodowego, do którego doszło w sobotni wieczór. Christophera Trima/CSM/Shutterstock

Organy ścigania nie ujawniły również szczegółów zdarzenia ani tego, czy odnieśli obrażenia.

Od niedzielnego poranka ryż nie figurował w aktach więzienia hrabstwa Dallas.

Nowo koronowany mistrz Super Bowl dorastał w North Richland Hills niedaleko Fort Worth.

Później grał przez cztery lata w SMU, zanim został wybrany przez Chiefs w drugiej rundzie (w sumie 55. miejsce) zeszłorocznego Draftu do NFL.

W swoim debiutanckim sezonie Rice miał 79 przyjęć na odległość 938 jardów, zdobywając siedem punktów jako lider zespołu w 16 meczach, w tym osiem startów.

Rashi Rice nr 4 z drużyny Kansas City Chiefs wbija piłkę, ścigany przez Demodore'a Lenoira z drużyny San Francisco 49ers z numerem 2 w dogrywce podczas Super Bowl LVIII na stadionie Allegiant.
Rashi Rice nr 4 z drużyny Kansas City Chiefs wbija piłkę, ścigany przez Demodore'a Lenoira z drużyny San Francisco 49ers z numerem 2 w dogrywce podczas Super Bowl LVIII na stadionie Allegiant. Obrazy Getty’ego

W zeszłym sezonie był czołowym skrzydłowym Kansas City, zajmując drugie miejsce w drużynie pod względem przyjęć i tracąc kilka jardów do gwiazdora Travisa Kelce’a.

W czterech meczach posezonowych Chiefs, którzy zdobyli drugi z rzędu tytuł Super Bowl i trzeci w ciągu ostatnich pięciu sezonów, Rice zanotował 26 chwytów na odległość 262 jardów i przyłożenie.

Rice chwycił sześć razy na odległość 39 jardów podczas zwycięstwa Chiefs nad 49ers w Super Bowl w 2024 roku.


https://nypost.com/2024/03/31/sports/chiefs-rashee-rice-sought-by-police-after-major-car-accident/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania