17 maja, 2024

Raport o stanie zdrowia Milwaukee Bucks po meczu z Pacers: Damian Lillard nie zagra

On gra

INDIANAPOLIS — Milwaukee Bucks (5-2) w czwartkowy wieczór na stadionie Gainbridge Fieldhouse rozpoczęli serię trzech zwycięstw z rzędu, aby zmierzyć się z Indiana Pacers (5-3), ale zrobią to bez Damiana Lillarda.

Poranek zaplanowano na godzinę 18:00

To drugi wieczór z rzędu obu drużyn, podczas którego Bucks pokonali Detroit w ostatnich sekundach w środę w Milwaukee, podczas gdy… Pacers u siebie pokonali Utah. Pacers rozegrają także piąty mecz w ciągu siedmiu nocy.

Khris Middleton powrócił na PAX

Po opuszczeniu środy z powodu kontuzji prawego kolana Middleton powinien powrócić do składu Bucks na mecz z Pacers. Nie ma go w raporcie dotyczącym kontuzji.

Odpadł także z prowadzenia 29 października i wrócił do gry 30 października. W dwóch ostatnich meczach trzykrotny gwiazdor rozegrał 21 minut.

Raport dotyczący obrażeń Paxa

Bucks wystawili na grę podwójnego obrońcę Lindella Wiggintona.

Czy gra Giannis Antetokounmpo?

Tak, bo jest w podstawowym składzie. Trener Bucks Adrian Griffin powiedział, że Antetokounmpo zostanie poddany ocenie po rozgrzewce przed meczem, aby sprawdzić, czy będzie mógł grać.

Czy Damian Lillard gra?

Nie, na godzinę przed rozpoczęciem meczu Bucks wykluczyli Lillarda.

Wcześniej tego dnia zawodnik został uznany za budzący wątpliwości z powodu bólu tkanek miękkich w prawej łydce. Griffin powiedział wcześniej tego dnia, że ​​Lillard zostanie zbadany po rozgrzewce.

„Mamy najlepszych lekarzy w lidze, którzy dobrze się nim zaopiekują, a my zobaczymy, jak się będzie czuł po rozgrzewce” – powiedział Griffin.

Giannis Antetokounmpo miał prawdopodobnie zagrać przeciwko Pacers ze względu na ból lewej kostki. W przeciwieństwie do poprzednich lat, kiedy drużyny mogły jako powód opuszczenia meczów wymieniać „ból”, jeśli uznawały to za stosowne, w tym sezonie liga zmieniła tę zasadę.

READ  Drugi dzień play-offów MLB oznacza, że ​​4 drużyny są na krawędzi

Teraz drużyny nie mogą już używać słowa „ból” – ani jego odmian – jako określenia więcej niż dwóch meczów z rzędu. Chociaż liga może udzielić pozwolenia na użycie „Klucza” i in. Jako powód nieobecności ma służyć jako element zastępczy dla bardziej formalnej diagnozy. Zatem po sobotnim meczu w Orlando Bucks będą prawdopodobnie musieli bardziej szczegółowo określić kontuzje swoich dwóch gwiazd.

Zostaną poproszeni o szczegółowe określenie urazu poprzez:

• Status (tj. niedostępny, wątpliwy, dostępny)
  • Przyczyna (kontuzja/choroba)
  • Aspekty (tj. lewy, prawy lub nie dotyczy)
  • Część ciała (tj. łokieć i ścięgna podkolanowe)

Wyjściowy skład Bucksów

Lillard opuści swój pierwszy mecz w sezonie.

• gwardia: Cameron Payne, właściciel Beasleya
  • Atakujący: Giannis Antetokounmpo i Khris Middleton
  • Centrum: Brooka Lopeza

Tyrese Haliburton rozpoczyna All-Star dla Pacers

Indiana gorąco rozpoczyna ofensywę, zdobywając pierwsze miejsce w lidze (126,0 punktów na mecz) i jest jedyną drużyną w lidze, która jak dotąd zdobyła ponad 50 punktów w kwarcie (4 listopada kontra Charlotte(i 80 punktów na połowę)6 listopada kontra San Antonio).

Kamień narodzin to gwiazda Oshkosh, Teresy Halliburton. 23-latek notuje średnio 23,9 punktu i 11,9 asyst na mecz, prowadząc ofensywę w stanie Indiana, która zajmuje drugie miejsce pod względem szybkości ze 104,06 posiadania piłki na 48 minut.

Wymagana lektura: „Bardzo ważna” koszulka finałowa NBA wystawiona na aukcji to ostatnia koszulka, którą Lou Alcindor nosił, zanim został Kareemem Abdul-Jabbarem