18 maja, 2024

Rachunki vs. Dolphins: aktualizacje na żywo, statystyki, skróty i analizy, gdy rywale AFC East ścierają się w grze Wild Card

Rachunki vs.  Dolphins: aktualizacje na żywo, statystyki, skróty i analizy, gdy rywale AFC East ścierają się w grze Wild Card

Miami Dolphins i Buffalo Bills mają za sobą połowę meczu Super Wild Card Weekend. W przerwie klub Josha Allena prowadzi 20:17, ale pojedynek AFC East może być nieco bliższy, niż się spodziewano.

Na początku obie drużyny były nieco trudne, kiedy Bills przegrywali piłkę po upadkach w pierwszym posiadaniu, a Dolphins rzucili trzy i wyszli, ale Buffalo szybko się uspokoiło i wygrało 17-0. Allen wykonał 52-jardowe podanie do Stefona Diggsa, które ustawiłoby odbiór przyłożenia z 6 jardów przez Dawsona Knoxa, aby rozpocząć punktację w tym dniu, i ukończył 12-jardowy bieg Jamesa Cooka przy następnym posiadaniu, które ustawiłoby Przechwycenie Deana Marlowe’a. Rookie Skyler Thompson w połowie pierwszej kwarty.

Jednak po tym biegu Buffalo, Dolphins wypracowali własny bieg 17-0 i zremisowali mecz tuż przed inningiem. Większość tych punktów pochodziła z dwóch przechwytów, które Miami powstrzymało Josha Allena. Po tym, jak piłka odbiła się od Cole’a Beasleya i wpadła w ramiona Jevona Hollanda, Thompson połączył się z Mikiem Gieseckim, zdobywając przyłożenie, które pomogło zremisować mecz z dwupunktową konwersją Tyreka Hilla.

Jak jednak widzieliśmy wcześniej w przypadku tego przestępstwa Bills, nie możesz odpuścić w żadnym momencie. Po tym, jak Miami zremisowało na 33 sekundy przed końcem połowy, Buffalo przejechał 54 jardy w dół boiska i odzyskał prowadzenie dzięki celowi z gry Tylera Bassa.

Czy Dolphins zdołają zmobilizować się w drugiej połowie i wywołać największe zamieszanie weekendu, czy też Bills utrzymają się, by awansować do rundy dywizji? Zaraz się dowiemy. Ponieważ ta gra wciąż się rozwija, koniecznie zajrzyj na naszego bloga na żywo z niedzielnego meczu. Poniżej znajdziesz natychmiastową analizę i najciekawsze momenty wszystkich najlepszych zagrań.