28 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Proces Johnny’ego Deppa kontra Amber Heard Aktualizacje na żywo: Dzisiejsze wiadomości z ostatniej chwili, reakcja na werdykt, apelacja…

Proces Johnny'ego Deppa kontra Amber Heard Aktualizacje na żywo: Dzisiejsze wiadomości z ostatniej chwili, reakcja na werdykt, apelacja...

Depp współpracuje z Jeffem Beckiem przy utworach na okładki albumu

Johnny Depp Angielski gitarzysta Jeff Beck Zasadniczo w przyszłym miesiącu wydadzą album z coverami, po tym jak wyszli razem na scenę podczas poprzedniej trasy Yardbirda po Wielkiej Brytanii.

Zatytułowany „18” będzie to 13-utworowy album Wydany 15 lipca. Aktor „Piraci z Karaibów” Wykonywane razem z Beck W kilku miejscach w Wielkiej Brytanii w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

„To tak, jakbyś mijał sklep z płytami i przechodził z jednego gatunku do drugiego” skinienie W piątek, powiedział agencji Reuters, po raz pierwszy rozpoczęli pracę nad albumem w domu Deppa we Francji. „Jest kilka Motown, jest kilka coverów Beach Boy… brzmi dobrze do nagrywania w domu”.

Depp i Beck nagrywają muzykę od 2019 roku Na album, który zawiera również dwie oryginalne piosenki dla Deppa, który ma swój własny zespół The Hollywood Vampires.

Lista 18 piosenek

„Północny spacerowicz” (Davy Spillane)
Pokaz śmierci i zmartwychwstania (zabójczy żart)
„Czas” (Dennis Wilson)
„Smutny matko *** w „Parade” (oryginalny Johnny Depp)
„Nie mów (połóż głowę na moim ramieniu)” (Beach Boys)
„To jest piosenka dla panny Hedy Lamarr” (oryginalny Johnny Depp)
„Caroline, nie” (Beach Boys)
„Ooo kochanie kochanie” (cuda)
„Co się dzieje” (Marvin Gaye)
„Wenus w futrach” (The Velvet Underground)
„Let It Be Me” (The Everly Brothers)
„Gwiazdy” (okładka Janis Ian)
„Isolation” (okładka Johna Lennona) – tylko w wersji cyfrowej i CD

„Powoli tworzyliśmy piosenki, które absolutnie kochamy. Tak naprawdę nie stworzyliśmy żadnego projektu” skinienie Powiedział. „On (… głos) jest bardzo wyjątkowy i sprawia, że ​​muzyka działa i mam nadzieję, że pozwoliłem mu otworzyć się na kilka piosenek, którymi inaczej nie byłby zainteresowany”.

Na podstawie wyroku Depp powiedział, że ława przysięgłych przywróciła mu jego życie. skinienie „Mam nadzieję, że trochę mu pomogłem”, powiedział, „w uzyskaniu pewnego rodzaju zrozumienia, bliskości i żartów, i po prostu podtrzymać zabawę”.

READ  Jaka jest wartość netto Johna Batiste w 2022 roku?