28 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Premiera serialu „Andor” „Rogue One” 31 sierpnia w Disney+

Kris Holt

po raz pierwszy Jutro, ale Lucasfilm już rzuca okiem na inne programy Star Wars, które są w drodze do usługi przesyłania strumieniowego. jeden z tych AndorI Diego Luna powraca do swojej roli Cassiana Andora. Wydarzenia z serii mają miejsce pięć lat przed wydarzeniami z Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Na podstawie opublikowanego dzisiaj zwiastuna Lucasfilm wygląda na to Andor Opierając się na bogatszej stronie uniwersum Gwiezdnych Wojen, biorąc pod uwagę wyciszony ton i paletę kolorów. Spektakl rozpocznie się 31 sierpnia dwoma odcinkami.

Lucasfilm wypuścił także pierwszy zwiastun dla Andorktóra ma miejsce pięć lat przed wydarzeniami z Seria wydaje się opierać na bogatszej stronie uniwersum Gwiezdnych Wojen, biorąc pod uwagę ton i słabą paletę kolorów.

Andor on jest jako „napięty thriller szpiegowski”, co nie jest zbyt szokujące, biorąc pod uwagę jego skojarzenie z łobuz I fakt, że stworzył go Tony Gilroy, scenarzysta filmów Bourne’a – był współscenarzystą m.in. łobuz bardzo. Forest Whitaker i Genevieve O’Reilly, którzy pojawiają się w filmie u boku Luny. wróci również.

Sezon 1 z Andor – Więcej niż poprzednie Star Wars Disney + programy na żywo. Zdjęcia do drugiego sezonu rozpoczną się w listopadzie.

Lucasfilm potwierdził również na Star Wars Celebration Powróci na swój trzeci sezon w lutym przyszłego roku. który przedstawia powrót Rosario Dawson jako Ahsoka Tanno, również pojawi się w 2023 roku.

W przyszłym roku na Disney+ pojawi się kolejna seria Gwiezdnych wojen z udziałem aktorów, tym razem z Jude’m Law w roli głównej. to jest nazwane I od Spider-Man: Nie ma miejsca na dom Reżyser John Watts i pisarz Christopher Ford.

Załoga statku W tym samym czasie Mandalorianin. Koncentruje się wokół „grupy około dziesięciolatków, którzy gubią się we wszechświecie Gwiezdnych Wojen”, według Wattsa, który podkreśla, że ​​„nie jest to przedstawienie dla dzieci”.

READ  Kevin Spacey pojawia się w sądzie w Londynie po oskarżeniu o napaść na tle seksualnym

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.