24 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Prawodawcy odpowiadają na rozbieżne oświadczenia Bidena i Harrisa w sprawie sankcji: „Nie są otwarcie zaangażowani”

Prawodawcy odpowiadają na rozbieżne oświadczenia Bidena i Harrisa w sprawie sankcji: „Nie są otwarcie zaangażowani”

NowyMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Orlando, Floryda – Ustawodawcy odpowiedzieli na pozornie sprzeczne stwierdzenie Prezydent Biden Czy pod jego adresem w dniu Ukraina Kryzys Jowisza.

„Nikt nie spodziewa się, że pojawią się jakieś przeszkody”. ் Powiedział W czwartek Ogłoszono nowe sankcje na Rosję W odpowiedzi na inwazję na wschodnią Ukrainę.

Pomimo wcześniejszych żądań Białego Domu, Biden mówi, że „przeszkody, których nikt nie spodziewa się zapobiec, aby cokolwiek się wydarzyło”

Jeszcze niedziela, Wiceprezes Kamala Harris Wziął inną melodię.

„Celem sankcji zawsze było i nadal jest zapobieganie” – powiedział.

Prawodawcy odpowiedzieli na historie walki.

Przedstawiciel R-Fla. Greg Steube powiedział, że raporty ujawniły poważny brak komunikacji.

„Nie sądzę, żeby prezydent i wiceprezydent wiedział dokładnie, co robi lewa ręka z prawej ręki, nie komunikują się otwarcie o rzeczach” – powiedział Steph dla Fox News Digital. „Jeśli nie wierzą, że sankcje są skuteczne, to dlaczego tak naprawdę to robią? Więc oczywiście uważają, że są skuteczne. Myślę”.

WASZYNGTON, DC – 18 lutego 2022 r. podczas wydarzenia w Sali Roosevelta w Białym Domu w Waszyngtonie prezydent USA Joe Biden mówił o potrzebie poprawy sytuacji w związku z kryzysem na granicy ukraińsko-rosyjskiej.
(Zdjęcie: Alex Wong / Getty Images)

Kongresmen przekonywał, że przesłanie prezydenta sprawiło, że Stany Zjednoczone stały się bardziej bezbronne.

„Ale to sięga wstecz, nasi przeciwnicy i nasi przeciwnicy widzieli, co wydarzyło się w Afganistanie, więc wiedzieli, że Biden nie zajmie silnego stanowiska militarnego” – powiedział Steep. „Jeśli wsłuchacie się uważnie w jego wczorajsze słowa, powiedział, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby wesprzeć naszych sojuszników z NATO. Cóż, Ukraina nie jest jednym z nich. Więc zatelegrafował do Rosjan, czego chce Putin. zrobi wszystko, by go powstrzymać.

READ  Fala upałów w USA: ponad 90 milionów ludzi w USA zmaga się w niedzielę z niebezpiecznie wysokimi temperaturami na południu i północnym wschodzie

Biały Dom uderza w Bidena po uznaniu sankcji „nie zaprojektowanych” w celu zakłócenia eksportu energii z Rosji

Sen. Tom Cotton, R-Arch., Bez ogródek ocenił możliwości administracji w zakresie polityki zagranicznej.

„Prezydent Biden ma rację: nikt nie oczekuje, że jego bezzębne sankcje odstraszą Putina” – powiedział Cotton dla Fox News Digital.

Sen. Marsha Blackburn, R-Tenn., W odpowiedzi na sprzeczne komentarze Białego Domu na temat sankcji, powiedziała, że ​​„waluta blokująca” już jest w nieładzie, ponieważ administracja niechętnie działała przeciwko Rosji.

„Godzina policyjna została utracona, gdy prezydent i ta administracja postanowili nie przesuwać sankcji zeszłej jesieni” – powiedział Blackburn dla Fox News Digital. „Moneta została zgubiona, gdy bezwarunkowo dał Putinowi wszystko, czego chciał w North Stream. I przepadła, gdy zaktualizowano nowy START. Więc w tym czasie twoja wartość bloku została utracona”.

„Z jednej strony działają, az drugiej nie” – kontynuowała. „Wiemy, kiedy zostaną przymusowo zatrzymani, jeśli nasi sojusznicy otrzymają od nas solidną, wyczerpującą, zintegrowaną wiadomość, jakie jest nasze stanowisko, to działa. Nasi sojusznicy muszą wiedzieć, że są naszymi przyjaciółmi. Nasi przeciwnicy muszą wiedzieć, że tak jest dobrze, że się nas boją”.

skandowali ukraińscy kibice "Popieram Ukrainę" Poza Białym Domem

Ukraińscy kibice skandowali „Popieram Ukrainę” przed Białym Domem.
(Fox News Digital / Lisa Bennatan)

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

Zamieszanie na Ukrainie oznacza drugą poważną katastrofę w polityce zagranicznej Bidena podczas jego prezydentury, wraz z pierwszym chaotycznym i niebezpiecznym wycofaniem wojsk amerykańskich. Afganistan Ostatni sierpień.

Zapytany, czy ktoś był odpowiedzialny za Afganistan, Steep odpowiedział: „Nie”. „Ponieważ mamy Kongres Demokratów, nie pojedziemy”.

Fox Nation jest specjalnym sponsorem CPAC 2022. Oglądaj teksty CPAC na żywo i na żądanie w Fox Nation. Aby uzyskać 30-dniowy bezpłatny okres próbny, zarejestruj się, korzystając z kodu promocyjnego CPAC. Oferta wygasa 30 kwietnia 2022 r.

READ  Prokurator generalny Merrick Garland składa zeznania przed Komisją Sądownictwa Izby Reprezentantów