27 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Prawdziwa Wonder Woman!” Cameel Vasquez wybrał przez fanów gwiazdę próby, a Johnny Depp wygrywa sprawę Wiadomości o gwiazdach | Showbiznes i telewizja

„Prawdziwa Wonder Woman!”  Cameel Vasquez wybrał przez fanów gwiazdę próby, a Johnny Depp wygrywa sprawę  Wiadomości o gwiazdach |  Showbiznes i telewizja

Camille Vasquez, lat 38, była asystentką w zespole prawnym Johnny’ego Deppa i odegrała kluczową rolę w wygraniu sprawy z Amber Heard.

Kiedy po raz pierwszy ogłoszono werdykt, Camille była widziana idącą w kierunku swoich kolegów z drużyny ze łzami w oczach, gdy uśmiechała się „Wygraliśmy”.

Kamil przytuliła swoich kolegów po wygranym procesie o zniesławienie przeciwko Amber.

Rzeczniczka przed salą sądową w Wirginii powiedziała: „Dzisiejsze orzeczenie potwierdza to, co mówiliśmy od początku – że zarzuty przeciwko Johnny’emu Deppowi są zniesławiające i nie są poparte żadnymi dowodami.

„Jesteśmy wdzięczni, bardzo wdzięczni jury za ich staranne namysły”.

Fani zabrali się do Twittera przez cały proces, aby pochwalić adwokat za jej pracę, pomagając gwieździe Piratów z Karaibów.

Johnny Depp 9111 powiedział: „Camel Vasquez jest naprawdę niesamowitą kobietą, dzięki Camille”.

J9lovemax dodał: „Camille Vasquez odwraca się na swoim miejscu ze łzami w oczach i uśmiechem.

„Spojrzała na swoją drużynę i wypowiedziała słowa „wygraliśmy”. Cenna, bezcenna, potężna”.

C_h_i_a_r_i_a_ skomentował: „Najbardziej satysfakcjonującą i pocieszającą rzeczą, jaką widziałem od jakiegoś czasu, jest to, że Camille Vasquez stała się emocjonalna po ogłoszeniu wyroku na procesie Deppa. Włożyła swoje serce i duszę w tę sprawę”.

Catmama_sam dodał: „Camil Vasquez, zaciekły obrońca niewinnych, wojownik dla ocalałych.

Kochamy Cię.”

Johnny wygrał sprawę przeciwko Amber, ponieważ musiała zapłacić aktorowi 15 milionów dolarów odszkodowania.

Jury przyznało także aktorce Aquaman 2 miliony dolarów za część jej roszczenia wzajemnego, które prawnik Johnny’ego nazwał oszustwem zarzuty nadużyć wobec jej byłego męża.

Johnny pozwał Amber w związku z artykułem w Washington Post z 2018 roku, w którym twierdziła, że ​​stała się ofiarą przemocy domowej, po tym, jak złożyła nakaz zaniechania wobec aktora Piratów z Karaibów.

Nie wymienia nazwiska Johnny’ego, ale mówi, że był domniemanym sprawcą i że kosztowało go to pracę aktorską, w tym słynną rolę kapitana Jacka Sparrowa.

READ  Putin odbywa pierwszą zagraniczną podróż od czasu wybuchu wojny na Ukrainie

Johnny’ego nie było dzisiaj w sądzie, ponieważ był w Wielkiej Brytanii z Jeffem Beckiem podczas trasy koncertowej, gdzie wczoraj wieczorem towarzyszyła mu jego była dziewczyna Kate Moss.

Kilka minut przed pojawieniem się zdjęć Johnny’ego na Twitterze w barze w Newcastle.