23 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Porzucenie iFixit ujawnia poważną zmianę w możliwościach naprawy iPada Pro M4

Porzucenie iFixit ujawnia poważną zmianę w możliwościach naprawy iPada Pro M4

Dzięki testom demontażu i wytrzymałości (zginania) dowiadujemy się wiele o ultracienkiej konstrukcji nowego iPada Pro. Teraz ludzie z iFixit właśnie to zrobili Przeprowadził dogłębną operację rozbiórki, ujawniając poważną zmianę wewnętrzną, która może zaoszczędzić „godziny czasu naprawy”. Film przedstawia także nasze pierwsze spojrzenie na wnętrze nowego Apple Pencil Pro.

Analiza iFixit zapewnia jeden z naszych najlepszych przeglądów wnętrza nowego iPada Pro M4. Przyjrzyjmy się bliżej nowemu tandemowemu wyświetlaczowi OLED, przesuniętemu przedniemu aparatowi i, co być może najważniejsze, baterii.

Bateria nowego 13-calowego iPada Pro M4 ma pojemność 38,99 watogodzin, czyli w rzeczywistości nieco mniej niż 40,33 watogodzin poprzedniej generacji. Apple oczywiście twierdzi, że nadal można oczekiwać takiego samego 10-godzinnego czasu pracy na baterii dzięki poprawie wydajności M4 i lepszemu odprowadzaniu ciepła.

Problem w tym, że teraz możesz wyjąć baterię iPada Pro bez konieczności demontażu „wszystkich głównych komponentów”, jak miało to miejsce w przypadku poprzednich generacji.

Shahram Mokhtari z iFixit wyjaśnia:

Chociaż dostęp do tych śladów może być utrudniony, fakt, że można wyjąć baterię bez konieczności demontażu wszystkich głównych podzespołów urządzenia, nadal stanowi ogromną zaletę w zakresie możliwości naprawy. To ogromny postęp w porównaniu z poprzednimi generacjami.

Poniżej możesz zapoznać się z pełnym opisem demontażu nowego iPada Pro M4 i Apple Pencil Pro dokonanego przez iFixit. Wspaniale było widzieć zmiany w wewnętrznej obudowie, które pozwoliły uzyskać ultracienką, a jednocześnie solidną konstrukcję.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

READ  Słuchawki douszne Bose QuietComfort Ultra z redukcją szumów powracają w niższej cenie