24 lutego, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ponieważ los Pecka w Warners stoi w zawieszeniu, Phil Lord zauważa: „Jakie byłoby zabawne, gdyby sprawa zakończyła się przesłuchaniem w Kongresie”.

Ponieważ los Pecka w Warners stoi w zawieszeniu, Phil Lord zauważa: „Jakie byłoby zabawne, gdyby sprawa zakończyła się przesłuchaniem w Kongresie”.

Warners Bros. sprawdziło jego wykluczenie Kojot kontra Szczyt Słyszymy od kilkunastu nabywców o ścisłej cenie zakupu wynoszącej ponad 70 milionów dolarów; Ile kosztuje hybrydowy film animowany na żywo.

Netflix i Paramount miały oferty, o których mówiliśmy, ale były one niższe od ceny wywoławczej wynoszącej 70 milionów dolarów (od 30 do 50 milionów dolarów), więc zdaniem Warnera konkurenci nie chcieli wybierać tej funkcji ze względu na jej koszt .

Deadline wyjaśniło, że Warner Bros. odpisał 70 milionów dolarów zysków za trzeci kwartał, a nie nadchodzący czwarty kwartał. Jednak film, którego grupa z Burbank w Kalifornii zdecydowała się nie publikować na początku listopada, przebywa w czyśćcu. Słyszeliśmy jednak, że drzwi nie zostały oficjalnie zamknięte Kojot kontra SzczytPerspektywy na razie – po prostu wilk może trafić do jaskini Dziewczyna nietoperz.

„Nikt w Warners nie robi nic, aby nakłonić ten film do sprzedaży” – mówi źródło zbliżone do produkcji. Czy nie ma innych zbawicieli? David Ellison Kto może pobrać film i poddać go umowie reżyserskiej Skydance z Netfliksem? nikt? Słyszeliśmy, że Warners nie chciał zarobić ani grosza dla zysku; Wystarczy, że zwrócą im pieniądze za film.

Phil Lord, który Film Lego Ponad 471 milionów dolarów dla Warner Bros., oprócz zachęcania do franczyzy filmów fabularnych i grupy prowadzonej przez Davida Zaslava, oburzyło się dziś wieczorem na Twitterze, krzycząc: „Czy to antykonkurencyjne dla jednego z największych studiów filmowych na świecie? uniknąć rynku użytkowania? Luka podatkowa.” „Spisać na straty cały film, żeby łatwiej było połączyć się z jednym z największych studiów filmowych na świecie? Bo wydaje się to niekonkurencyjne”.

Lord należy do osób, które widziały film wraz z Chrisem Millerem, Michaelem Chavezem, Danielem Scheinertem i Deadline.

READ  Post Malone pada na scenę podczas koncertu z pomocą ratowników medycznych

Pan dodał więcej w odniesieniu do punktu kulminacyjnego wilk kontra kaganiec, „Jeśli widzisz wilk kontra kaganiec, Wiedziałbyś, jakie to byłoby zabawne, gdyby skończyło się to przesłuchaniem w Kongresie.

To stwierdzenie miało mieć podwójne znaczenie:

Kilka dni po tym, jak Warners zdecydował się rozstać Kojot kontra Szczyt W listopadzie kongresman z Teksasu Joaquin Castro skrytykował studio za to, że nawet próbowało odpisać podatki.

„Taktyka @WBD polegająca na anulowaniu pełnoprodukcyjnych filmów w celu uzyskania ulg podatkowych jest drapieżna i antykonkurencyjna” – napisał Castro, który już wcześniej protestował przeciwko WBD w związku z kwestiami antymonopolowymi.

„W miarę jak Departament Sprawiedliwości i Federalna Komisja Handlu dokonują przeglądu swoich wytycznych dotyczących prawa antymonopolowego, muszą dokonać przeglądu tego postępowania” – kontynuował.

„Jak ktoś zauważył, to jakby spalić budynek w zamian za pieniądze z ubezpieczenia” – dodał.

Osoby bliskie Zaslavowi bronią, że dyrektor generalny nigdy nie sprzeciwiał się Kojot kontra Szczyt. Jednak jego administracja pod przewodnictwem dyrektora finansowego Gunnara Wiedenfelsa słynie z masowych zwolnień i cięć kosztów po przejęciu AT&T.

Słyszeliśmy też, że Warners testuje materiały marketingowe i ma już zamiar je wypuścić.

Więcej plotek: SXSW wyraziło zainteresowanie programowaniem wilk kontra kaganiec, Ale Warners tego nie wyświetli.

Pozostaw Rzymianom w Austin w Teksasie decyzję, czy wilk przeżyje, czy nie.

Warner Bros. nie odpowiedział na prośbę o komentarz.