6 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

PlayStation Portal został uruchomiony dzisiaj, ale fani mają trudności ze znalezieniem go

PlayStation Portal został uruchomiony dzisiaj, ale fani mają trudności ze znalezieniem go

PlayStation Portal, przenośne urządzenie umożliwiające granie w ulubione gry na PS5 za pośrednictwem Gry zdalnej, jest już dostępne. Ale jeśli nie zamówisz go w przedsprzedaży, prawdopodobnie będziesz miał trudności z jego zakupem.

Urządzenie, wcześniej o nazwie kodowej Project Q, kosztuje 200 dolarów i służy wyłącznie do korzystania z połączenia Wi-Fi do strumieniowego przesyłania gier z PS5. Choć niektórzy się kłócili Niezależnie od tego, czy jest na to rynek, czy nieci, którzy chcą go kupić, mają trudności ze znalezieniem go i został wyprzedany po określonej cenie PlayStation Direct Oraz zewnętrzni sprzedawcy detaliczni, w tym Amazonka, Najlepsza ofertaI Przystanek gier.

Sprawdzając ofertę w PlayStation Direct, firma Sony stwierdza, że ​​osoby chcące kupić PlayStation Portal powinny „sprawdzić ponownie na początku grudnia”, jak pokazano na zrzucie ekranu poniżej.

PlayStation radzi fanom, aby ponownie sprawdzili jej witrynę na początku grudnia w celu uzupełnienia aktualizacji.

Niektórzy fani PlayStation również Wyraź swoje frustracje O tym temacie w Internecie, zwłaszcza na portalu społecznościowym X/Twitter. „Potrzebuję portalu PlayStation dla mojego siostrzeńca, ale wszędzie są wyprzedane!” napisał jeden z użytkowników.

PlayStation radzi fanom, aby ponownie sprawdzili jej witrynę na początku grudnia w celu uzupełnienia aktualizacji.

Niektórzy fani PlayStation również Wyładowanie swoich frustracji O tej sprawie w Internecie, zwłaszcza na portalu społecznościowym X/Twitter. „Potrzebuję portalu PlayStation dla mojego siostrzeńca, ale wszędzie są wyprzedane!” Użytkownik @____xo123 książki.

Przy dużym popycie na PlayStation Portla i niektóre Są sprzedawane po zawyżonych cenach w witrynach takich jak eBay Spekulanci sprzedają go średnio za około 300 dolarów lub więcej. Wielu szybko podkreśla, że ​​mieli szczęście, że złożyli zamówienie w przedsprzedaży. „[S]Wygląda na to, że PlayStation Portal został wyprzedany na całym świecie, a teraz skalperzy będą mieli niezły ubaw, gdy ceny wzrosną… Dobrze, że zamówiłem miny w przedsprzedaży dawno temu” – użytkownik @claw7he książki.

Niektórzy zwracali uwagę, że braki w ofercie PlayStation Portal odzwierciedlają problemy z pamięcią masową PS5, z którymi Sony boryka się od prawie trzech lat. Konsolę trudno było znaleźć w momencie premiery (i wiele miesięcy później), ponieważ zewnętrzni sprzedawcy uzupełniali ją, ale natychmiast ją wyprzedawali.

„PlayStation Portal to najbardziej zaskakujące urządzenie, od którego odszedłem pełen wątpliwości” – napisał w swojej recenzji PlayStation Portal mój kolega Seth Macy. „To lepsze doświadczenie niż używanie telefonu z prostym kontrolerem i działa znacznie lepiej, niż się spodziewałem”.

READ  Gdzie kupić PS5 podczas Czarnego Piątku 2023

Jeśli chcesz kupić PlayStation Portal i nie poddajesz się, zapoznaj się z naszym przewodnikiem zakupów, który jest aktualizowany za każdym razem, gdy sprzedawca uzupełnia jego stan. Możesz też kontynuować Konto X/Twitter IGN Deals Ściśle monitorować uzupełnianie zapasów w PlayStation Portal.

Taylor jest reporterem w IGN. Można ją śledzić na Twitterze @Ty Nexter.