Pojawiły się pierwsze wyniki benchmarku dla standardowego chipa M3 W bazie danych Geekbench 6 Dzisiaj przyjrzymy się bliżej ulepszeniom wydajności procesora w chipie.


Na podstawie dotychczasowych wyników wynika, że ​​chip M3 uzyskał wyniki w przypadku jednego i wielu rdzeni odpowiednio około 3000 i 11 700. Standardowy chip M2 uzyskał wyniki odpowiednio dla jednego i wielu rdzeni wynoszące około 2600 i 9700, więc chip M3 jest do 20% szybszy niż chip M2, jak Apple stwierdził podczas poniedziałkowego wydarzenia „Scary Fast”.

Nie jest jasne, czy wyniki dotyczą nowego iMaca, czy 14-calowego MacBooka Pro (oba są dostępne ze standardowym chipem M3), ale wydajność obu urządzeń powinna być podobna. Wyniki zawierają identyfikator „Mac15,3”, który… BloombergaDawniej Mark Gorman wspomniany Przeznaczony był do laptopa o tej samej rozdzielczości wyświetlacza, co 14-calowy MacBook Pro.

Standardowy układ M3 jest wyposażony w 8-rdzeniowy procesor i do 10-rdzeniowy procesor graficzny i obsługuje do 24 GB zunifikowanej pamięci.

Wydajność układu M3


Nie widzieliśmy jeszcze żadnych wyników Geekbench dla wysokiej klasy chipów M3 Pro i M3 Max dostępnych w większości nowych 14- i 16-calowych modeli MacBooka Pro.

Więcej szczegółów wkrótce…

Popularne historie

Brazylijska firma elektroniczna wznawia długotrwały spór dotyczący znaku towarowego iPhone’a

Apple jest uwikłane w długotrwały spór dotyczący znaku towarowego iPhone w Brazylii, który został dziś wznowiony przez IGB Electronica, brazylijską firmę produkującą elektronikę użytkową, która pierwotnie zarejestrowała nazwę „iPhone” w 2000 r. IGB Electronica toczy wieloletni spór z Apple Próbując uzyskać wyłączne prawa do znaku towarowego „iPhone”, jednak ostatecznie się to nie udało i teraz sprawa trafiła do…

Oto jak działa nowa funkcja migracji danych z iPhone’a na iPhone’a w iOS 12.4

W tym tygodniu Apple wypuściło iOS 12.4, najnowszą wersję iOS 12 dostępną na iPhone’a i iPada. Jedną z nowych funkcji w iOS 12.4 jest zaktualizowana opcja migracji danych, która wykorzystuje transfery z urządzenia na urządzenie zamiast polegać na iCloud. Firma Apple nie podała zbyt wielu informacji na temat nowej funkcji migracji danych, więc pomyśleliśmy, że sprawdzimy ją w najnowszym filmie na YouTube. Subskrybuj…

READ  Xbox Series X jest dostępny w Best Buy dla subskrybentów Totaltech