1 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Phillies zagra z Bryce’em Harperem w 1B, co prawdopodobnie oznacza koniec kadencji Rhysa Hoskinsa – NBC Sports Philadelphia

Phillies zagra z Bryce’em Harperem w 1B, co prawdopodobnie oznacza koniec kadencji Rhysa Hoskinsa – NBC Sports Philadelphia

Bryce Harper będzie pierwszym bazowym drużyny Phillies, który przesunie się do przodu, jak ujawnił Dave Dombrowski podczas spotkań GM w Arizonie w środowe popołudnie.

Prezes drużyny baseballowej Phillies powiedział reporterom, że odbyła się rozmowa z Harperem, który wyraził chęć gry w pierwszej bazie lub na boisku. Phils podejmują decyzję, że nadszedł czas, aby w pełni przenieść się do pierwszej bazy.

Dombrowski przekazał, że rozmawiał o tej decyzji z wolnym agentem Rhysem Hoskinsem. Nie zamyka to całkowicie możliwości powrotu Hoskinsa do Phils, ale teraz jest on dużym celem. Phillies chcą wykorzystać Kyle’a Schwarbera jako swojego codziennego pałkarza po tym, jak zobaczyli, jak znacząca będzie ta poprawa w defensywie po przerwie na All-Star w 2023 roku.

Z Harperem w pierwszej bazie i Schwarberem w DH, Haskins nie ma codziennego miejsca. Jeśli Hoskins podpisze krótkoterminowy kontrakt, aby na przyszły rok odbudować swoją wartość jako wolnego agenta, będzie chciał to zrobić na pozycji, która oferuje największe możliwości grania, a tak nie będzie w tym przypadku . Wydaje się, że najdłużej grający w drużynie Phillies zawodnik odchodzi, prawdopodobnie wraz z najdłużej pracującym w drużynie zawodnikiem, wolnym agentem Aaronem Nolą.

Harper nigdy nie grał w pierwszej bazie przed 2023 rokiem. Podsunął ten pomysł drużynie Phillies w pierwszym miesiącu sezonu, podczas rekonwalescencji po operacji Tommy’ego Johna. Myśleli o tym i próbowali. Szybko zaadaptował się do tej pozycji, a jego instynkt i atletyzm często wyłaniały się i przejmowały kontrolę. Kilkakrotnie komentował, jak dobrze jest mieć brud pod stopami po raz pierwszy jako zawodowiec.

Harper do tej pory zmagał się z licznymi kontuzjami w Filadelfii – łokieć, plecy, kciuk, twarz i przedramię. Jego mecze, które opuścił w tym sezonie jako Philly, to 5, 2, 21, 63 i 36. Gra w pierwszej bazie może być sposobem na utrzymanie go w zdrowiu przez pozostałe osiem sezonów jego 13-letniego kontraktu.

READ  Heat vs. Celtics Game 5 kursy, typy ekspertów: Boston próbuje przywrócić serię do Miami

Po podjęciu decyzji o pozostawieniu Harpera w pierwszej bazie jedyna zmiana w składzie Phillies na rok 2024 może dotyczyć lewego pola lub środka. Phillies nie oddają środkowego pola Johanowi Rojasowi, chcą, żeby na to zasłużył. Możliwe, że w dniu otwarcia zajmie miejsce Brandona Marsha, co otworzy lewą bramkę. Zatem to miejsce na lewym boisku będzie miejscem, z którym Phillies będą musieli sobie poradzić w tym sezonie. Potencjalne opcje wolnych agentów to Joc Pederson, Lourdes Gurriel Jr., Tommy Pham, Teoscar Hernandez, Hunter Renfrow, Jorge Soler i Adam Duvall.