29 kwietnia, 2024

Patrioci vs. Wynik Giants: Nowy Jork rozpoczyna Nową Anglię z dominującą grą

Patrioci vs.  Wynik Giants: Nowy Jork rozpoczyna Nową Anglię z dominującą grą

Gry sezonowe znaczą więcej niż wynik końcowy. Dla większości fanów i przedstawicieli mediów przedsezon to sposób na zdobycie wiedzy o drużynach i zawodnikach przed rozpoczęciem sezonu zasadniczego. Fani zarówno Giants, jak i Patriots dowiedzieli się czegoś o swoich zespołach w czwartek wieczorem, oprócz zwycięstwa Giants 23-21.

Giganci statystycznie zdominowali pierwszą połowę. Nowy Jork zyskał trzy razy więcej jardów, prowadząc 10-7. Obie drużyny wymieniły przyłożenia w trzecim kwartale, zanim Nowy Jork powiększył swoją przewagę do 20-14 na pięć minut czwartej kwarty. Nowa Anglia objęła prowadzenie po przejściu przyziemienia na 20 jardów do Lil’Jordana Humphreya przez początkującego rozgrywającego Bailey Chappey z wynikiem 4:51 przed końcem. Jednak Giganci zamontowali jazdę w późnej fazie gry i wygrali mecz na celnym z 24 jardów Grahama Cano, gdy minął czas.

Oto najważniejsze momenty czwartkowego meczu.

Zappe solidny w debiucie NFL

Po wykluczeniu Macka Jonesa, w czwartej rundzie Patriots wybrali ciężką pracę w czwartek wieczorem. Były rozgrywający Western Kentucky przeszedł 19 z 32 na 205 jardów z przyłożeniem i przechwyceniem. Najważniejszym wydarzeniem było jego podanie na przyłożenie do Humphreya, który prowadził Nową Anglię z 62 jardami na sześciu przyjęciach.

Linia O Olbrzymów lśni

Chociaż pozwolili na kilka strzałów na Daniela Jonesa (o tym później), linia ofensywna Giants była wyjątkowa w blokowaniu biegu. Patrioty miały 52 jardy na 18 podniesieniach i 177 jardów na 33 podniesieniach. Nowy Jork był prowadzony w parterze przez Antonio Williamsa, który rzucił się na 61 jardów i zdobył 9 punktów.

Thornton zdobywa pierwszego TD NFL

Pierwsze przyjęcie przez Tyquana Thorntona w NFL zakończyło się przyłożeniem, gdy drugi typ z Nowej Anglii zdołał uwolnić się w tylnej części strefy punktowej, po czym złapał podanie Briana Hoyera. Oczekiwano, że wniesie element szybkości do korpusu przyjmującego Patriotów, Thornton zdobył 10 podań przyziemienia w swoim ostatnim sezonie w Baylor. Średnio 15,7 jardów na połów przez cały czas spędzony z Bears.

READ  Kawhi Leonard opuszcza mecz i arenę Clippers z powodu skurczów klatki piersiowej

Lokaj wrócił

Malcolm Butler stał się powszechnie znany po jego zwycięskim wyborze w Super Bowl XLIX. Skłonność Butlera do robienia wielkich planów ponownie się sprawdziła w czwartek wieczorem. Nowy numer Patriotów 4 (Butler zmienił ze swojego starego nr 21) Terence Mitchell wybił wymuszoną fumble przez giganta Giants Colina Johnsona przy trzecim posiadaniu w Nowym Jorku. Butler zagrał swój pierwszy mecz od prawie dwóch lat po przejściu na emeryturę przed rozpoczęciem sezonu 2021.

Barkley miał solidny debiut przedsezonowy

Giganci wycofali się z Saquon Barkley na jedną własność. Miał cztery niosące na 13 jardów i złapał podanie 8 jardów na trzecim w dół, aby pomóc Gigantom przenieść łańcuchy. Po kontuzjach nękających go przez poprzednie dwa sezony, Barkley ma nadzieję wrócić do formy w tym sezonie.

Jones czuje upał

Jones był solidny w obu swoich seriach. Rozgrywający Giants poszedł 6 na 10 na 69 jardów, prowadząc Nowy Jork do bramki na otwarciu gry. Johnson, jego ulubiony cel, złapał oba cele z odległości 30 jardów od Jonesa. Johnson zakończył grę siedmioma chwytami na 82 jardy.

Jones nie zrezygnował jednak z gry. Podczas ostatniej jazdy podniósł worek przez Josha Uche, zanim został trafiony podczas ostatniej próby jazdy. Były typ z pierwszej rundy został zwolniony 105 razy w pierwszych trzech sezonach, ale tylko 22 razy w 11 meczach w 2021 roku.

Patrioci zabawiają się

Teraz, gdy Josh McDaniels jest w Las Vegas, który będzie nazywał sztuki w Nowej Anglii, stoi pod znakiem zapytania. Gdy Matt Patricia i Joe Judge na zmianę dzwonili do spektakli w czwartek wieczorem, okazało się, że Patrioci nie znają odpowiedzi. Patricia wydawała się sprawdzać gry podczas posiadania Hoyera w pierwszej połowie, podczas gdy sędzia sprawdzał gry dla Zappe.

READ  Foxconn przeprasza za błąd płacowy w fabryce iPhone'ów w Chinach po zamieszkach pracowniczych

Tre Nixon sprawia wrażenie obecności

Młody zawodnik z Nowej Anglii złapał podania z 36 i 32 jardów podczas agresywnej jazdy Patriotów, aby otworzyć drugą połowę. Wybrany w siódmej rundzie NFL Draft 2021, Nixon złapał 11 przyłożeń i średnio 15,6 jarda na złapanie w swoich dwóch aktywnych sezonach w UCF.

Nowa Anglia doznała kilku kontuzji O-line

Błąd kontuzji uderzył w ofensywę Patriotów w czwartek wieczorem. Justin Heron, Yodney Cajuste i Bill Murray opuścili grę z kontuzjami. Pomimo tych kontuzji, patchworkowa linia ofensywna Patriotów pomogła Nowej Anglii objąć prowadzenie 21-20 w późnej fazie gry.

Taylor dostał więcej

Tyrod Taylor był ostry w swoim pierwszym meczu sezonu regularnego z Giants. 12-letni weteran i były Pro Bowler rozpoczął grę od 12 na 14 na 118 jardów i przyłożenie do Richiego Jamesa, co dało Giants prowadzenie 10-7 pod koniec pierwszej połowy. 33-latek wydaje się więcej niż zdolny do prowadzenia ofensywy Gigantów, jeśli zostanie wezwany.

Żartujesz?

Kary za drwiny (takie jak sportowa rywalizacja) były tematem gorącym w ciągu ostatnich kilku tygodni, gdy NFL rozprawia się z drwinami. Karny za faul drapania głowy został nałożony na rogu obrońcy Giants, Aarona Robinsona, pod koniec pierwszej kwarty. Kara pomogła w ustaleniu pierwszego przyłożenia Patriotów.

następny

Giants gościć będzie mistrza AFC Cincinnati Bengals 20 sierpnia, a Patriots zmierzy się z Bakerem Mayfieldem i Panterami 19 sierpnia.