13 maja, 2024

Pakowacze vs. Wynik Rams, na wynos: Aaron Rodgers opiera się na boisku, aby utrzymać Green Bay w polowaniu na play-offy

Pakowacze vs.  Wynik Rams, na wynos: Aaron Rodgers opiera się na boisku, aby utrzymać Green Bay w polowaniu na play-offy

The Rams przybyli na Lambeau Field, aby odegrać rolę spoilera w pierwszym oficjalnym starcie Bakera Mayfielda jako rozgrywającego Los Angeles. Chociaż Mayfield przez co najmniej połowę miał problemy z wyprowadzeniem piłki poza bramkę, wyglądało na to, że się zjednoczą. Jednak po swoim słabym starcie w czerwonej strefie, Aaron Rodgers znalazł rytm w kombinacji Aarona Jonesa i AJ Dillona na zapleczu, a Packers odnieśli zwycięstwo 24-12 w czasie największej oglądalności, aby pozostać przy życiu w dzikiej karcie NFC. Wyścig w akcji.

Atak Matta LaFleura nie musi być całkowicie z powrotem przed własną publicznością. Rodgers fatalnie wybrał z głębokiej piłki do Taylora Rappa, a Jones przegrał faul w drugiej połowie, który ożywiłby szanse Rams. A-Rod pokazał charakterystyczny zamek podczas karmienia Christiana Watsona i Romeo Dubsa. Zarówno Jones, jak i Dillon odnieśli sukces w pobliżu strefy końcowej, łącząc 120 jardów w biegu i trzy łączne wyniki w wygranej.

Oto kilka dodatkowych notatek z poniedziałkowej wygranej Packers:

Dlaczego Packers wygrali

Strona Matta LaFleura z piłką w końcu znalazła równowagę. W rzeczywistości jego jednostka od tygodni cicho porusza się po trajektorii wzrostowej. Ale po trudnym początku, który obejmował wybór Aarona Rodgersa i worek trzeciego i gola, w którym musieli zadowolić się trzema, złapali rytm. Dillon był osiłkiem, szczególnie wyróżniającym się w czerwonej strefie, podczas gdy Jones miał kilka galopów w otwartej przestrzeni, aby wydłużyć jazdę i ostatecznie przypieczętował transakcję złapaniem TD pod koniec trzeciej kwarty. W międzyczasie Rodgers wykonał kilka pięknych uderzeń zza środka w chłodne dni, aby utrzymać Rams na palcach. W razie potrzeby obrona przyspieszyła, ograniczając Rams do 13 pierwszych upadków i 3,6 jarda na grę, a późne przechwycenie Mayfielda położyło ukłon na „W”.

Dlaczego Rama przegrał?

Zmaltretowana i posiniaczona ofensywa po raz kolejny nie dała rezultatu. Baker Mayfield pojawił się, by zmierzyć się z prowizoryczną obsadą drugoplanową, ale celność i czucie głębokiej piłki, które podkreślały jego bohaterski debiut Rams, zostały tym razem w dużej mierze pominięte, ponieważ były starter Browns i Panthers flirtował z parą szóstek. Trafił tylko połowę rzutów. Cam Akers „głównie” przechwytywał podania w czwartej kwarcie i nikt się nie odrywał. W międzyczasie, pomimo mocnego wczesnego pokazu, padła ofiarą kilku dużych zagrań. Wciąż brakuje Aarona Donalda, front kilka razy dopadł Rodgersa, ale pozwolił Aaronowi Jonesowi na duże linie i nie mógł powstrzymać szybkich uderzeń Dubsa i Watsona w drugiej połowie.

READ  Wiadomości na żywo: Chiny przekroczyły szczyt Covid, mówi wicepremier na spotkaniu w Davos

punkt zwrotny

Po tym, jak Matt Kay kopnął do kosza z gry z 55 jardów, Rams stracili cztery punkty. Ale pierwszy atak Packerów w drugiej połowie nadszedł: 11-grający whopper, który wydobył wczesny impet po karze za utrzymanie w obronie w LA, miał pierwsze kule z powrotem do Watsona i Tubbsa i został zakończony potężnym atakiem. Trzyjardowy bieg TD od AJ Dillona. Prowadząc 17-6 po wyniku, Green Bay nie oglądał się za siebie, utrzymując wygodną przewagę na czas i pogodę.

Gra w grę

AJ Dajcie to Dillonowi, którego pierwszy niszczyciel przełamał wczesny remis 3:3 i nadał ton futbolowi w chłodne dni:

Co dalej

Pakowacze (6-8) pojadą do Miami na bożonarodzeniową rozgrywkę z Dolphins (8-6), którzy przegrali z Bills (8-6) w 15. tygodniu, i będą mieli swoje własne powody do gry. Tymczasem The Rams (4-10) są teraz oficjalnie poza rywalizacją w play-off. Zagrają także w Boże Narodzenie, goszcząc Broncos (4-10), którzy w niedzielę pokonali Cardinals i potrzebują Russella Wilsona z powrotem na środku.