20 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Opublikowano harmonogram NFL na rok 2024: aktualizacje na żywo przed pełnym ogłoszeniem dziś wieczorem

Opublikowano harmonogram NFL na rok 2024: aktualizacje na żywo przed pełnym ogłoszeniem dziś wieczorem

Pełny harmonogram sezonu zasadniczego NFL zostanie ogłoszony w środę i będzie transmitowany przez nadawców, w tym League Network i ESPN2. Zanim nadeszła środa, kibice piłki nożnej mogli delektować się przekąskami w związku z oficjalnym ogłoszeniem niektórych meczów.

Harmonogram NFL na 2024 rok zostanie opublikowany w sieci NFL i ESPN2 w środę o 20:00 czasu wschodniego. Gospodarzami trzygodzinnej transmisji będą Rich Eisen i Colin Wolfe, a wystąpią między innymi Maurice Jones-Drew, Michael Robinson i Cynthia Frelund.

Koniec maja – początek czerwca: OTA i obowiązkowe miniobozy

17 lipca: Ostateczny termin oznakowania franczyzy

Od połowy do końca lipca: Otwarte obozy szkoleniowe

Sierpień: początek sezonu

5 listopada: Termin handlu

9 lutego 2025: Super Bowl LIX w Nowym Orleanie

On żyje39 aktualizacji

 • The Chargers udostępniają kolejny film, aby opublikować harmonogram prac kreatywnych, zawierający przemówienie Harrisona Butkera podczas ceremonii rozpoczęcia

  W dniu premiery harmonogramu NFL nikt nie prześcignął Los Angeles Chargers, a w środę zespół zasłużył na swoją reputację.

  Po dwóch latach wyświetlania najbardziej lekceważących animowanych reklam, jakie kiedykolwiek widzieliście, Chargers poszli w innym kierunku na rok 2024. Wykorzystali animację w stylu Simów, aby żartować i nawiązywać do swoich przyszłych przeciwników, i było to wspaniałe kilka minut.

 • Jak radziła sobie liga NFL po starciach z Amazonem, ESPN+, Netflixem i Peacockiem?

  NFL ma wiele gęb do nakarmienia, jeśli chodzi o partnerów telewizyjnych i harmonogram sezonu zasadniczego. Nie ogranicza się już do tradycyjnych sieci.

  Netflix wkroczył do akcji z parą świątecznych gier. W środę liga NFL ogłosiła zawarcie partnerstwa, które będzie obejmować gry świąteczne przez następne trzy lata w serwisie Netflix. Peacock, serwis transmisji strumieniowej NBC, miał w zeszłym sezonie mecz zasadniczy i mecz play-off. Mecz play-off pomiędzy Miami Dolphins i Kansas City Chiefs ustanowił rekord Największe wydarzenie streamingowe w historii Stanów Zjednoczonych. ESPN+ otrzymał także mecz z poprzedniego sezonu, kiedy Atlanta Falcons grali z Jacksonville Jaguars w Londynie w tygodniu 4, a także dostał kolejny ekskluzywny mecz w tym sezonie.

  NFL ma kilku partnerów zajmujących się transmisją strumieniową, w tym własną sieć NFL, która zapewnia wysokiej jakości pojedynki, a także mnóstwo subskrypcji dla fanów, którzy chcą mieć wszystkie mecze. Oto jak liga NFL radzi sobie w tym sezonie z dystrybucją pojedynków w serwisach streamingowych.

 • Chicago Bears wracają do szkoły, aby opublikować harmonogram rozgrywek na 2024 rok

 • Kowboje goszczą Giants na Święto Dziękczynienia, a w grach świątecznych po raz pierwszy w serwisie Netflix odbywają się konkursy

  Włączcie swoje kalendarze, fani NFL. Najwyższy czas poczynić plany wakacyjne.

  Nieważne, że dopiero maj. W środę wieczorem liga NFL opublikowała pełny harmonogram rozgrywek świątecznych na sezon 2024.

  Stare tradycje, takie jak gra Dallas Cowboys i Detroit Lions w Święto Dziękczynienia, nadal istnieją, ale w ostatnich latach oferta została poszerzona i obejmuje mecze w Czarny Piątek i Boże Narodzenie.

  Sprawdź tutaj wszystkie gry świąteczne.

 • Uważamy, że powinieneś… Obejrzyj film o wydaniu harmonogramu

 • Czy jesteś fanem świetnych pojedynków QB? Harmonogram Chiefs jest ich pełen.

  PLIK – Rozgrywający Kansas City Chiefs, 15-letni Patrick Mahomes, podaje podanie w drugiej połowie meczu o mistrzostwo AFC przeciwko Baltimore Ravens w Baltimore, niedziela, 28 stycznia 2024 r. NFL ogłosiło w poniedziałek, 13 maja. To się okaże mistrz Super Bowl Kansas City Chiefs rozpocznie sezon u siebie przeciwko Baltimore Ravens w czwartek, 5 września. (AP Photo/Terrence Williams, plik)PLIK – Rozgrywający Kansas City Chiefs, 15-letni Patrick Mahomes, podaje podanie w drugiej połowie meczu o mistrzostwo AFC przeciwko Baltimore Ravens w Baltimore, niedziela, 28 stycznia 2024 r. NFL ogłosiło w poniedziałek, 13 maja. To się okaże mistrz Super Bowl Kansas City Chiefs rozpocznie sezon u siebie przeciwko Baltimore Ravens w czwartek, 5 września. (AP Photo/Terrence Williams, plik)

  Rozgrywający Kansas City Chiefs Patrick Mahomes. (AP Photo/Terrence Williams, plik)

  Tydzień 1: Patrick Mahomes kontra Lamar Jackson

  Tydzień 2: Mahomes kontra Joe Burrow

  Tygodnie 4, 14: Mahomes kontra Justin Herbert

  Tydzień 11: Mahomes kontra Josh Allen

  Tydzień 16: Mahomes kontra CJ Stroud

  + Rewanż w Super Bowl przeciwko Niners w 7. tygodniu.

 • Opublikowano harmonogram NFL: 10 najlepszych meczów w sezonie zasadniczym, które należy obejrzeć

  Za około cztery miesiące powrócimy do rozgrywek ligi NFL w sezonie zasadniczym. Wiemy już, kto z kim i kiedy zagra.

  the Liga NFL opublikowała 18-tygodniowy harmonogram sezonu zasadniczego Środa. W kalendarzu są obecnie 272 mecze. Nie wszystkie są równe.

  Oto 10 najlepszych meczów (właściwie 11) harmonogramu sezonu zasadniczego 2024.

 • Jak powiedzieć harmonogram NFL po Simlish? Dobra robota, Chargers.

 • Tytani przywołują starego przyjaciela, aby ogłosić swój harmonogram

 • Rams zabierają swój harmonogram NFL w podróż

 • Harmonogram niedzielnych meczów piłkarskich jest tutaj

 • Chiefs, Jets, 49ers i Cowboys rządzą w godzinach największej oglądalności

 • Oczekiwanie dobiega końca…

 • Kto jest głodny… wydania harmonogramu NFL?

  The Chargers jak zawsze dobrze się bawili przed opublikowaniem oficjalnego harmonogramu dzisiejszego wieczoru, rozkładając swoich przeciwników jako Pop-Tarts na X.

  Maskotce Pop-Tarts Bowl może spodobać się jedno słowo.

 • Kirk Cousins ​​​​jest zdumiony „niesamowitym” podekscytowaniem związanym z publikacją harmonogramu NFL

 • Podziękuj czarnym niedźwiedziom

  Colina Kane’a z Chicago Tribune Raporty Caleb Williams, Chicago Bears i Detroit Lions zmierzą się w tym roku w Święto Dziękczynienia (28 listopada) na stadionie Ford Field. Niedźwiedzie i Lwy ostatni raz spotkały się w Święto Dziękczynienia w 2021 roku.

 • Jak obejrzeć publikację harmonogramu NFL

  Po rozstrzygnięciu draftu do NFL przyszedł czas na ostatnie wielkie wydarzenie poza sezonem NFL: ujawnienie harmonogramu rozgrywek NFL na 2024 rok, po tak dużym entuzjazmie wokół tego tematu Urzędnik Ostatecznie potwierdzono datę, w której liga porzuci pełny harmonogram sezonu NFL 2024–25. Harmonogram NFL zostanie ujawniony dziś wieczorem, 15 maja o 20:00 ET. Chociaż każda stacja zdradza, który mecz lub dwa mecze w sezonie będą transmitowane na jej kanałach, pełny harmonogram można obejrzeć dziś wieczorem w NFL Network i ESPN2. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o sposobach oglądania ujawnienia harmonogramu rozgrywek NFL na 2024 rok.

 • Które drużyny NFL będą miały w tym roku najlepsze filmy z ogłoszeniami o harmonogramie meczów? Atlanta ma dobry start w tym meczu.

 • Według Brada Biggsa z Chicago Tribune Caleb Williams rozpocznie karierę przeciwko Tennessee Titans u siebie w pierwszym tygodniu, a następnie uda się do Houston, aby w drugim tygodniu zmierzyć się z Texans i Indianapolis Colts w drugim tygodniu.

 • Po długich czterech godzinach oczekiwania w końcu wiemy, które gry zaprezentujemy w świątecznej transmisji Netfliksa: Kansas City Chiefs vs. Pittsburgh Steelers i Baltimore Ravens vs. Houston, Teksas.