27 maja, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ojciec z Bostonu usunięty z listy przeszczepów serca z powodu pogarszania się stanu szczepień „tak bardzo, tak szybko”, mówi rodzina

Człowiek z Bostonu, który był… usunięte z listy przeszczepów serca za to, że nie dostał szczepionki COVID-19, walczył o życie we wtorek po przejściu nagłej operacji na otwartym sercu, powiedziała jego rodzina Tuckerowi Carlsonowi.

DJ Ferguson, 31-letni ojciec dwójki dzieci w drodze, został przyjęty do Brigham and Women’s Hospital z powodu niewydolności serca. Podobno kilka lat temu u Fergusona zdiagnozowano arytmię i był na czele kolejki do przeszczepu serca, ale został uznany za niekwalifikującego się, gdy personel szpitala odkrył, że jest nieszczepiony, powiedzieli jego rodzice:Tucker Carlson Dzisiejszy wieczór„w środę.

Ferguson przeszedł we wtorek wielogodzinną operację na otwartym sercu, ponieważ lekarze próbowali znaleźć tymczasowe rozwiązania, aby go ustabilizować. Ale jego szybkie pogorszenie się sprawia, że ​​przeszczep jest jeszcze pilniejszy, powiedziała jego rodzina.

BOSTON PACJENT USUNIĘTY Z LISTY PRZEszczepionych Serca PONIEWAŻ NIE JEST SZCZEPIONY: RODZINA

„Został poprowadzony ścieżką, na której musieli przestać wykonywać procedury, w których powiedzieli, że mimo wszystko kwalifikuje się do przeszczepu serca. Ale musiał otrzymać szczepionkę, aby uzyskać ten przeszczep. Jego stan pogorszył się tak szybko, że musieli uciekaj się do operacji na otwartym sercu i robienia LVAD [left ventricular assist device] pompa mechaniczna, „ojciec pacjenta, David Ferguson, powiedział.” Więc teraz mój syn ma pompę, jest w trakcie rekonwalescencji. Przeszedł siedem godzin operacji ”.

Matka DJ’a, Tracy Ferguson, powiedziała, że ​​jest „zdruzgotana wiadomościami”. Jego długoletnia partnerka, Heather Dawson, pochwaliła opiekę, jaką 31-latek otrzymał od pielęgniarek i lekarzy, ale powiedziała, że ​​to „tak przygnębiające”, że szpital „zawiesza nam to nad głową w ostatniej chwili”.

„To straszne. To jest do bani, ponieważ jego pielęgniarki są niesamowite. Były dla niego niesamowite. Jego lekarze byli dla niego niesamowici. otrzymał list z informacją, że został przyjęty na listę przeszczepów, to jest tak przygnębiające, że powiesili mu to nad głową w ostatniej chwili – powiedział Carlsonowi emocjonalny Dawson.

Gospodarz zapytał, czy ktoś przyszedł rodzinie z pomocą, aby naprawić to, co nazwał „moralnym okrucieństwem” popełnianym przez znany na całym świecie szpital.

— Niezupełnie — powiedział Dawson. „Poza w zasadzie tylko zbiórką pieniędzy, którą zrobiliśmy dla siebie. Oboje jesteśmy samozatrudnionymi właścicielami małych firm. A poza tym nie otrzymaliśmy żadnej pomocy”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Szpital powiedział CBS Boston że jego polityka jest zgodna z innymi programami transplantacyjnymi w USA, które wymagają szczepionki, ponieważ pasuje ona do stylu życia kandydatów. W oświadczeniu stwierdzono, że celem szpitala jest „stworzenie zarówno największej szansy na udaną operację, jak i przeżycia pacjenta po przeszczepie”.